Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Surftrip.cz: News - SURFTRIP má nového partnera

Zdroj: Surftrip.cz 31. 5. 2012


News - SURFTRIP má nového partnera

Od letošního léta budou moci všichni účastníci letních surfových pobytů ve Francii a Španělsku ochutnat zdravou novinku, a to speciální müsli mixy od mixit.cz Právě pro surfaře byl namíchán speciální letní mix, který nejenom osvěží, ale také posílí!

Poté, co letos na jaře podpořil  cestovatele Pavla Blažka při jeho cestě na ruský Bajkal,  volí Mixit teplejší klima a vyjede s www.surf-trip.cz na surfařské kurzy do Francie a Španělska. Tedy spíše jen obrazně. Tým Mixitu zůstává i v létě u míchacích pultů a na teplý jih se vydává jeho nový mix Letní mámení. Ten bude samozřejmě k mání i pro ty, kteří se nechystají zrovna k Atlantiku a postačí jim Slapy nebo Balaton. Tedy jednoduše řečeno, od června bude pro všechny k dostání na www.mixit.cz. A těšit se můžete na tubus plný křupání.

 „Letos jsme nešetřili žádným letním ovocem a přimíchali spoustu novinek, které máme v sortimentu. Tubusy jsme naplnili křupavými broskvemi a meruňkami, pro fajnšmekry jsme přidali rafinované třešně,“ představuje osvěžující mix Tomáš Huber z Mixit.cz. Tyhle lahůdky najdete v extra křupavém základu složeném z medových cornflakes, křupavých ovesných vloček a amaranthu, obohacené o křupavé mandle a super zdravá semena jako je seznam nebo slunečnice.

0 Košík Nahoru