Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Svět-potravin.cz: Mixitem proti valentýnským klišé

Zdroj: Svět-potravin.cz 30.1.


Mixitem proti valentýnským klišé

Sháníte valentýnský dárek od srdce, ale chcete se vyhnout klišé, okázalostem a přehnaným gestům? Tak přesně takový dáreček najdete na www.mixit.cz.

Letos poprvé si na Mixitu můžete namíchat vlastní valentýnský müsli mix. Do nabídky ingrediencí totiž přibyla čokoládová srdíčka, která nemůžou ve valentýnském dárku chybět. A míchat můžete do dárkových tubusů s mašlí vylepšených navíc srdcem. Svůj mix si můžete pojmenovat, navíc na tubusu najdete dárkovou visačku, do které můžete připsat valentýnské přání.

Pro méně odvážné bude tradičně od začátku února na www.mixit.cz dostupný mix Elixír z lásky obsahující všechno, co na valentýnský večer potřebujete - sladká čokoládová srdce, afrodiziakální guaranu a romantické jahody. I ten si můžete nechat namíchat do dárkového tubusu a připsat na něj věnování.

Mixit Elixír z lásky, 600 g, 195 Kč.

Složení: ovesné vločky, ovesné lupínky (křupavé), ječné zrní, amarant, mandle, maliny lyofilizované, jahody lyofilizované, guarana, čokoládové hobliny hořké, čokoládové hobliny bílé, goji, corn flakes v jogurtu, srdíčka z bílé čokolády

0 Košík Nahoru