Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Svět-potravin.cz :Zahřejte se v zimě horkou kaší

Zdroj: Svět-potravin.cz 3. 12. 2012


Zahřejte se v zimě horkou kaší

Zahřívat se v zimě můžete peřinami, domácími zvířaty, alkoholem... Nic z toho vám ale neulehčí ohavné zimní pracovní ráno, kdy je zpravidla teplotní (i psychický) šok po vylezení z postele a pohlédnutí na teploměr nejhorší. Zkoušeli jste se už ráno zahřát horkou kaší? Je to totiž ideální zimní snídaně - teplá, nevyžaduje příliš kousání, téměř žádnou přípravu a hlavně si ji můžete připravit přesně podle své chuti. Tedy pokud budete snídat horkou kaši namíchanou na www.mixit.cz.
Mixit.cz rozšířil svou nabídku horkých kaší a kromě klasického ovesného základu přidal i super zdravou jáhlovou kaši a stejně výživnou kaši rýžovou, obě bez dalšího dochucování, cukru atd. „Zatímco klasický základ z ovesných vloček a plnotučného mléka ocení klasici, rýžovou a jáhlovou zkouší spíše chuťoví experimentátoři. Málokdy se pak vrací k ovesnému základu a mění už jen ingredience, které si do netradičního základu přimíchávají. Obě kaše si nějaké to ovoce nebo třeba vanilku zaslouží," říká Martin Wallner, jeden ze zakladatelů Mixit.cz.
Kromě toho, že jsou rýžové a jáhlové kaše specialitka, kterou stojí za to alespoň ze zvědavosti ochutnat, ocení je i diabetici, celiaci a alergici na laktózu. Obě kaše jsou totiž zaručeně bezlepkové a není v nich ani sušené mléko. Jsou tedy ideální pro různé typy diet. Navíc si do nich můžete přimíchat cokoliv z více než sedmdesátky nabízených ingrediencí v podobě oříšků, sušeného a lyofilizovaného (mrazem sušeného) ovoce, čokolády, semínek a dalšího dle chuti či vaší diety.

Mixit je samozřejmě připraven i pro nerozhodné, kteří si nechtějí svou kaši míchat sami a raději svou dobrotu svěří odborníkům. Pro ty jsou připraveny tři různé předem namíchané kaše. V každé dominuje jiná chuť, aby i oni mohli mít pestré snídaně.

Dolce banana –ovesno-pšeničná kaše s banány, mandlemi a čokoládou. Podle zkušeností Mixitu je nejoblíbenější u mužů. Že by v tom hrála roli čokoláda?
155 Kč za 750gramový tubus

Vařila myšička kašičku - Brusinky, jablka, lískové oříšky a slunečnice. Svěží kombinace, která vám dodá porci ranních vitamínů bez toho, abyste museli cokoliv krájet. Stačí jen zalít horkou vodou...
149 Kč za 750gramový tubus

Bobule v rejži- specialita Mixitu, která má své zavilé fanoušky i odpůrce. Jemná rýžová kaše zjemněná jogurtem, mlékem a trochou cukru, ve které najdete pořádnou dávku lyofilizovaných malin, jahod, rybízu a ostružin, které jí dodávají správnou kyselost a vitamíny.
149 Kč za 550gramový tubus

0 Košík Nahoru