Omlouváme se, dodání do Mikuláše již nemůžeme garantovat. Dopravci mohou nabírat skluz. Balíčky jim předáváme v průměru 2 dny po zaplacení. 

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Technet.iDnes.cz: Tipy na zajímavé weby: Namíchejte si podle chuti knihovnu i müsli

Zdroj: Technet.iDnes.cz 1. 8. 2011


Tipy na zajímavé weby: Namíchejte si podle chuti knihovnu i müsli

BookFan je česká sociální síť určená pro milovníky knih. Stránka Mixit cílí na milovníky zdravé výživy. První uživatelům pomáhá objevit nové zajímavé knížky, druhá vám doveze až domů müsli na míru.

Vlastní směs cereálií až domů
Mixit.cz – www.mixit.cz

Mixit.cz není pouze e-shop, ale nabízí funkci, kde si každý návštěvník může namíchat svou vlastní směs müsli.

Projekt spustili dva kamarádi z vysoké školy Tomáš Huber a Martin Wallner v červnu 2010. Hledali díru na trhu a individualizované potraviny byly něco, co tu chybělo.

Jak směs namixovat? Nejprve vybereme cereální základ, pak můžeme přidat sušené ovoce a ořechy. V posledním kroku třeba i něco navíc, jako skořici, lentilky, kávová zrna apod.

Po celou dobu mixování přitom máme možnost kontrolovat nejen obsah našeho mixu ve virtuálním mixeru vpravo, ale především dostáváme informace o nutričních hodnotách a podílu přísad. Celý proces míchání je hlídán, a tak pokud bychom třeba do mixeru vložili dva stejné základy, budeme na to upozorněni. Na závěr máme možnost si směs pojmenovat, sdílet na Facebooku a samozřejmě zakoupit.

Namíchanou cereální směs lze vyzvednout buď na Praze 2, případně si ji necháme zaslat poštou domů. A pokud bychom si nevěděli rady se správným namícháním, součástí nabídky jsou i předpřipravené směsi vytvořené výživovými specialisty.

0 Košík Nahoru