Omlouváme se, dodání do Mikuláše již nemůžeme garantovat. Dopravci mohou nabírat skluz. Balíčky jim předáváme v průměru 2 dny po zaplacení. 

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Tina: pro snadný život

Zdroj: Tina 38/2011


Pro snadný život

Hodí se pro vaše předškoláky Závidí vaše mladší holčička sestřičce školačce batoh i další výbavu do školy? Vždyť i do školky se může menší batůžek hodit, zvlášť když je tak hezký. Tenhle originál zn. dubinek3 nabízí fl er.cz a pořídíte ho v ceně od 349 Kč.

Tak akorát

Klíče si barevně označte Také máte tolik klíčů, které jsou jeden jako druhý? Pro rozlišení si ty důležité označte různě barevnými laky na nehty. Nekonečné hledání a zkoušení, který je ten správný a pasuje do zámku, bude u konce.

Ten růžový!

Sušené plody v recyklovaném tubusu K oblíbenému seriálu si dejte namíchat vlastní „televizní směs“ a nechte si ji doručit domů. Skoncujte s nezdravými pochutinami, po kterých máte jen žízeň. Na www.mixit.cz v sekci Suché plody si vyberte oblíbenou kombinaci.

Smíchejte si

0 Košík Nahoru