Nové dárkové boxy Mixit pro Vánoce 2019 jsou tady! 

trendyzdravi.cz: Rychlá kaše k snídani

Zdroj: trendyzdravi.cz 23. 9.


Rychlá kaše k snídani

V chladných podzimních ránech se můžete během chviličky zahřát, bezvadně si zamlsat a zařídit dobrou náladu a energii (minimálně) na celé dopoledne. Horká snídaňová rychlokaše od Mixit je hotová během pár minutek, navíc můžete každý den mlsat jinou a ještě si ji vylepšit křupavými oříšky, barevným ovocem nebo třeba hoblinkami čokolády.


Horké snídaňové kaše

Vyskočíte z postele, do dvou třetin hrníčku nasypete kaši, zalijete zbytek hrnku horkou vodou (nebo mlékem) a pořádně zamícháte. Žádné namáčení, žádné připálené hrnce. Je to taková rychlovka, že si s voňavou dobrotou můžete ještě klidně na chvilku zalézt do peřin.

Věděli jste, že jsou kaše snídaní šampionů?

Nejen že si po ránu bezvadně pochutnáte, ale také začnete den nabití dobrou náladou a energií, která se uvolňuje pomalu celé dopoledne a zachrání vás před návaly vlčího hladu. A pozor, snídaňová kaše nemusí být jen ovesná nuda, rozhodně tedy ne na Mixitu! Tam si totiž klidně můžete vybrat na každý den v týdnu jinou. Kromě ovesné klasiky třeba taky kaštanovou, rýžovou, kakaovou nebo jáhlovou.

Můžete si je vylepšit

Přidat lze oříšky, čokoládou, semínky nebo desítky jiných dobrot. Máte doma čerstvé ovoce? Šup s ním do kaše! A pokud ne, to lyofilizované (mrazem sušené) od Mixit po zalití skoro nerozeznáte od čerstvého. A jestli se vám nechce míchat vlastní mix, vyberte si na Mixit.cz některou z ověřených kombinací. Všechny jsou, jak už je na Mixit.cz zvyklem bez éček, barviv a konzervantů.

Ceny se liší podle toho, z čeho si kaši namixujete, hotové směsi začínají od 159 Kč za ovesnou klasiku Vařila myšička kašičku (ovesná kaše, jablka, brusinky, lískové ořechy, slunečnicová semínka) nebo za Čokokulky na kaši (kakaová kaše, čokocrispies, mandle, chia, semínka, lyofilizovaný banán, lyofilizované jahody).

www.mixit.cz

0 Košík Nahoru