Mixit slaví 10 let Jubilejní kolekcí a odměnou 10 % v kreditech za každý nákup 

Už jen do 7.6. automaticky získáte odměnu 10 % z každé objednávky v kreditech na příští nákup. 

Limitovaná edice ke Dni otců: Mix müsli se slaným karamelem. Do 7.6. odměna 10 % za každý nákup ve formě kreditů

Nové výhodné balení křupavého ovoce: Velká křupavá jahoda a Velká křupavá malina

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

trendyzdravi.cz: Rychlá kaše k snídani

Zdroj: trendyzdravi.cz 23. 9.


Rychlá kaše k snídani

V chladných podzimních ránech se můžete během chviličky zahřát, bezvadně si zamlsat a zařídit dobrou náladu a energii (minimálně) na celé dopoledne. Horká snídaňová rychlokaše od Mixit je hotová během pár minutek, navíc můžete každý den mlsat jinou a ještě si ji vylepšit křupavými oříšky, barevným ovocem nebo třeba hoblinkami čokolády.


Horké snídaňové kaše

Vyskočíte z postele, do dvou třetin hrníčku nasypete kaši, zalijete zbytek hrnku horkou vodou (nebo mlékem) a pořádně zamícháte. Žádné namáčení, žádné připálené hrnce. Je to taková rychlovka, že si s voňavou dobrotou můžete ještě klidně na chvilku zalézt do peřin.

Věděli jste, že jsou kaše snídaní šampionů?

Nejen že si po ránu bezvadně pochutnáte, ale také začnete den nabití dobrou náladou a energií, která se uvolňuje pomalu celé dopoledne a zachrání vás před návaly vlčího hladu. A pozor, snídaňová kaše nemusí být jen ovesná nuda, rozhodně tedy ne na Mixitu! Tam si totiž klidně můžete vybrat na každý den v týdnu jinou. Kromě ovesné klasiky třeba taky kaštanovou, rýžovou, kakaovou nebo jáhlovou.

Můžete si je vylepšit

Přidat lze oříšky, čokoládou, semínky nebo desítky jiných dobrot. Máte doma čerstvé ovoce? Šup s ním do kaše! A pokud ne, to lyofilizované (mrazem sušené) od Mixit po zalití skoro nerozeznáte od čerstvého. A jestli se vám nechce míchat vlastní mix, vyberte si na Mixit.cz některou z ověřených kombinací. Všechny jsou, jak už je na Mixit.cz zvyklem bez éček, barviv a konzervantů.

Ceny se liší podle toho, z čeho si kaši namixujete, hotové směsi začínají od 159 Kč za ovesnou klasiku Vařila myšička kašičku (ovesná kaše, jablka, brusinky, lískové ořechy, slunečnicová semínka) nebo za Čokokulky na kaši (kakaová kaše, čokocrispies, mandle, chia, semínka, lyofilizovaný banán, lyofilizované jahody).

www.mixit.cz

0 Košík Nahoru