Omlouváme se, dodání do Mikuláše již nemůžeme garantovat. Dopravci mohou nabírat skluz. Balíčky jim předáváme v průměru 2 dny po zaplacení. 

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

TrendyZdraví.cz: Vánoční zobání ve vánočním tubusu Mixit

Zdroj: TrendyZdraví.cz 16. 11. 2011


Vánoční zobání ve vánočním tubusu Mixit

A co namíchá dárkůchtivým fanouškům letos? Těšte se na vánoční chutě, speciální vánoční balíčky s Mixit dárky a další a další… Letos se můžou zákazníci opět těšit na limitovanou edici svátečního tubusu, který bude vyplněný chutěmi ryze vánočními. „Při otevření tubusu obdarovaného doslova praští do nosu vánoční atmosféra, po ochutnání už o duchu Vánoc nezapochybuje nikdo,“ láká Martin Wallner, jeden ze zakladatelů Mixit.cz. Letošní Vánoce budou na www.mixit.cz totiž chutnat po jablkách a brusinkách, křupat v nich budou mandle, vlašské oříšky a cornflakes v jogurtu, rozpouštět se bude mléčná čokoláda a vonět budou po skořici, hřebíčku a badyánu.
Věnování

Specialitou letošního limitovaného tubusu je navíc okénko, do kterého můžete vepsat věnování nebo třeba i jen jméno obdarovaného, abyste si dárky pod stromečkem poznali. Müsli Směs s chutěmi ryze vánočními se dodává v klasickém 750 g balení v tubusu s malovaným motivem a stojí 199 Kč. Balení je navíc možné zakoupit i se 150 korunovým voucherem na další míchání. V tom případě zaplatíte 349 Kč.
Vyberte si misku a lžičku

Opravdoví milovníci müsli se mohou těšit na vánoční balíček Mixit.cz, kde kromě obligátního zrní namíchaného podle své chuti najdou i misku a lžičku, se kterými bude jejich müsli chutnat každé ráno ještě lépe. Balíček s miskou a lžičkou si mohou zájemci přiobjednat k jakékoliv hotové směsi z aktuální nabídky Mixit.cz

I letos jsou připraveny dárkové vouchery za 250 Kč nebo 450 Kč. Ty jsou oblíbené především v rodinách slavících Vánoce takzvanou obálkovou metodou.

0 Košík Nahoru