To nejlepší se slaným karamelem ve výhodné sestavě!

Vážíme si věrnosti. :-) Za každý nákup získáváte automaticky odměnu až 7 % ve formě kreditů na příští objednávky. 

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

tvfiesta.cz: Netradiční chipsy

Zdroj: tvfiesta.cz 22.3.


Netradiční chipsy 

Jste ten typ, co si dobrý film užije jen s chipsy nebo popcornem, ale jinak samozřejmě jíte jen zdravě? Pak možná pro vás bude úplná novinka na Mixit.cz, která dokáže nahradit nezdravé chipsy bez toho, abyste přišli o radost z křupání – křupavá sušená zelenina ochucená jen solí a sýrem, beze stopy oleje nebo chemie. 100% přírodní, 100% křupavá, 100% návyková. Nejlépe novinku na Mixit.cz představí popis kluků Mixiťáků: „Je tu první slaný mix od Mixit. Křupavá zelenina, poctivě usušená při nízké teplotě 48 °C pro zachování vitamínů a minerálů! Co k úspěchu třeba? Řepa! Kedlubna lahodná a naše teta cuketa. Olej nevolej, tady se obejdeme jen s trochou soli a česneku. Na závěr jsme posypali křupavou zeleninu směsí italských sýrů Grana Padano. Křupejte v míru!“

Sušení a žádné smažení
O zeleninových chipsech jste určitě už slyšeli. Sice u nich můžeme mít pocit, že jsme sáhli po zdravější alternativě, ale úplně tomu tak není. Při smažení ztrácí zelenina to, čím je výjimečná, velkou část nutričních látek, a naopak smažení přidává zbytečné tuky. Oproti tomu křupavá zelenina z Mixitu je usušená při nízkých teplotách 48 °C,  díky čemuž se zachovává spoustu vitamínů, minerálů a navíc obsahuje horu důležité vlákniny. Ke správné chuti pak už stačí jen trocha soli, česneku a sýry Grana Padano.

Nejen chutná, ale i pomůže
Rodiče věděli, proč nás nutili dojít i ten poslední kousek brokolice na talíři. Vláknina, vitamín C, draslík a další látky obsažené v zelenině jsou nutná šťáva pro náš organismus, přitom snad nikdo nemůlže říct, že zeleniny jí dost. Ale teď už ano! Na 50 gramů Křupavé zeleniny zpracuje Mixit 0,5 kg čerstvé zeleniny a to je dávka, za kterou vás maminka určitě pochválí. Takže křupejte zdravě, chutně a zeleninově!

0 Košík Nahoru