Spustili jsme Zásilkovnu jako nový způsob dopravy! Zaváděcí cena 39 Kč pro 1800 odběrných míst po celé ČR

Do pátku 24.5. rozdáváme dvojnásobnou porci kreditů za každý nákup! Oslavte s námi 9 let Mixit

V Mixit pečou místo cukroví slané oříšky!

Zdroj: zena-in.cz 30. 11.

Mixit zena in.cz 30.11. 2

V Mixit pečou místo cukroví slané oříšky!

Mixit na letošní zimu upekl další křupavou novinku. Ale cukroví to není. A dokonce to není ani sladké… Dokřupava opražené, v chilli, soli a medu obalené, seznamte se s Oříšky z pece!

Že to v Mixit se sladkým, zdravým a křupavým umějí, dokazují už 8 let. Ale co slané zobání? Jestli vám v nabídce chybělo, tak teď už nemusí. Mixit totiž přichází s opravdovou slanou dobrotou. A podle prvních ohlasů to vypadá, že se trefili přímo do černého (rozumějte: moc dobrého).

A co jsou ty Oříšky z pece vlastně zač? Pěkně popořadě: směs mandlí a kešu ořechů je lahůdkou sama o sobě. Přidejte špetku žhavého chilli, himalájské soli a český med z křivoklátska, nechte opražit v peci a máte neopakovatelnou pochoutku. A to načasování! Chilli v zimě zahřeje a navíc nemusíte vymýšlet, čím zpestříte silvestrovské občerstvení nebo co mlsat u televize za dlouhých zimních večerů.

Pochutnejte si na slaných a kořeněných křupavých oříšcích a nechejte odborníky na dobroty z Mixit, ať za vás vyřeší kromě ranního i to večerní (nejen) párty zobání.

Balíček pražených Oříšků z pece s medem a chilli obsahuje jádra kešu ořechů a mandlí, med, sůl a mleté chilli. Balení 140 gramů zakoupíte na MIXIT.CZ za 99 Kč.

Zde najdete další Vánoční kolekce od MIXIT.CZ

0 Košík Nahoru