Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

vaszpravodaj.cz: NAMIXUJTE SI PODLE CHUTI

Zdroj: vaszpravodaj.cz


NAMIXUJTE SI PODLE CHUTI

Kupujete si různorodé druhy müsli, protože ne a ne najít to pravé? Jedny mají spoustu oříšků, ale chybí v nich nějaké ovoce, další mají zas to ovoce, ale chybí v nich čokoláda… S tím je teď konec, protože své ideální müsli si můžete pořídit na stránce mixit.cz.

Už z názvu stránky vyplývá, že budete něco mixovat. Na webu si můžete vybrat, co dobrého si umixujete. Vytvořte si vlastní mix müsli, kaše anebo suchých plodů. Máte možnost koupit si již hotový „mixit” a také si svůj balíček osladit čokoládou se zajímavou chutí (např. banán v jahodě) a dalšími doplňky.

Při mixování kaší a müsli si nejdříve zvolíte základ, potom sušené ovoce, ořechy a něco navíc. Při mixování suchých plodů je postup stejný, jen vynecháte základ. Vpravo od vašeho výběru si zvolíte jméno svého mixitu a vidíte celkovou cenu i nutriční hodnoty.

Jestliže máte rádi müsli, tak zkuste něco nového a namixujte si ho podle chuti. Možná vás i pobaví některé vtipné názvy přísad, např. „Čokokulky Obamovy“ nebo „Slunce v duši”.

0 Košík Nahoru