Máme poslední kusy Adventních kalendářů! Neváhejte s nákupem. TIP: vánoční kolekce s novinkami

Mixujeme jako diví! Aktuálně předáváme balíčky dopravcům 2 dny po zaplacení.

Slavíme světový den štědrosti. Do pátku 3.12. zdvojnásobíme namixované dobré skutky.

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Velikonoční nadílku svěřte slepičkám z Mixit. Letos vyseděly hned sedm druhů sladkých malovaných vajíček

Zdroj: cysnews.cz 21. 2.


Velikonoční nadílku svěřte slepičkám z Mixit. Letos vyseděly hned sedm druhů sladkých malovaných vajíček

Čekáte zástupy koledníků a potřebujete dobroty, kterými je uplatíte? Nebo prostě jen rádi mlsáte a svátky jara jsou ideální záminkou k ochutnání něčeho speciálního? Mixit vás nezklame. I letos nabízí spoustu křupavých velikonočních dobrot plných sladkých vajíček.

Velikonoční nadílka z Mixit

Veli-koko-noční vajíčka neboli mandle v čokoládě

dostala hned šest různých barev. A co barva, to samozřejmě čistě přírodní příchuť: zelená – matcha čaj, fialová – borůvky, růžová – Ruby čokoláda, hnědá – mléčná čokoláda, bílá – kokos s bílou čokoládou a novinkou je krémová ze slaného karamelu.

Tubus s veli-koko-nočními vajíčky. Složení: kraslice (mandle v bílé a mléčné čokoládě ochucené lyofilizovaným ovocem, Ruby čokoládou, zeleným čajem nebo slaným karamelem).

Sedmá barva vajíček je speciální – černá! Speciální Eggs in black si můžete koupit jen samostatně a budou se hodit třeba pro zlobivé koledníky. I když… Jsou ve skutečnosti čokoládová a strašně dobrá, tak jich pro ně bude nejspíš škoda (jako ostatně všeho z veli-koko-noční nabídky Mixitu).

Eggs in black Složení: černé kraslice (hořká čokoláda, lískové oříšky, mandle, přírodní barvicí směs).

Mixit

Snídaňový Veli-koko-noční MIX

V letošní velikonoční sestavě najdete i křupavý snídaňový Veli-koko-noční MIX. Malovaná vajíčka se kutálejí z barevných tubusů a spolu se sušeným ovocem, čokoládovými křupinkami a plátky mandlí osladí všechny nejen jarní snídaně.

Veli-koko-noční mix. Složení: bezlepkové kukuřičné lupínky, ovesné lupínky křupavé, sušené meruňky, sušené fíky, klikva (kanadská brusinka), vlašské ořechy, mandle plátky, čokoládové lupínky, čokocrispies, kraslice.

Veli-koko-noční nadělení

je koncentrované mlsání schované v polovičním tubusu. Položte si ho na pracovní stůl a schválně, jak dlouho vydrží nenačaté. V oblíbené zobací směsi najdete banán v medu a para, lískové a kešu ořechy. A samozřejmě všechny příchutě letošních vyvedených kraslic. Prostě dobrotu vedle dobroty.

Veli-koko-noční nadělení Složení: medový banán, jádra para ořechů, jádra lískových ořechů, jádra kešu ořechů, kraslice.

Veli-koko-noční musli tyčinky Mixitky

Ve Velikonoční nabídce najdete samozřejmě i svačinu – Veli-koko-noční musli tyčinky Mixitky plné brusinek, pistácií, mandlí, ruby růžové čokolády a čoko křupinek. Můžete si je namixovat s dalšími druhy (na výběr jich je 15!) nebo si koupit zásobu jen těch velikonočních.

Mixitka Veli-koko-noční. Složení: Sušené datle, brusinka kanadská, čokoláda Ruby, plátky mandlí, pšeničné čokoládové lupínky, pistácie

Veli-koko-noční sada

A pro maximalisty je tu Veli-koko-noční sada s ručně vyráběnou miskou s velikonočním motivem, kde kromě mixu a vajíček najdete i dvě velikonoční musli tyčinky Mixitky a také už tradiční mističku.

Veli-koko-noční sada Složení: jarní miska z pravého karlovarského porcelánu, kovová lžička, dárková krabice, 1x Veli-koko-noční mix, 1x Veli-koko-noční vajíčka, 2x Mixitka – Veli-koko-noční, 1x Veli-koko-noční vajíčka do kapsy.

Všechny Velikonoční lahůdky budou na www.mixit.cz dostupné od konce února.

0 Košík Nahoru