Už jen dnes! Doprava za 1 Kč se Zásilkovnou! (2780 odběrných míst po celé ČR) 

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Vlasta: Baterie otázek pro Martina Wallnera a Tomáše Hubera

Zdroj: Vlasta 42/2015


Baterie otázek pro Martina Wallnera a Tomáše Hubera

* MAJÍ TO ŽENY V ŽIVOTĚ SNAZŠÍ, NEBO TĚŽŠÍ NEŽ MUŽI?


Martin: Jakožto něžné pohlaví by to měly mít ženy v životě v zásadě jednodušší a věřím, že mají. A pokud jde o hledání samečka k samotnému rozmnožovacímu aktu, pak to příroda nastavila jasně nerovnoměrně. Nicméně představa, že bych měl jednou a víckrát za život rodit mě uklidňuje v tom, že i muži to nemají špatné.


* CO BYSTE DĚLAL, KDYBYSTE SE JEDNOHO RÁNA PROBUDIL JAKO ŽENA?


Tomáš: Kdybych měl čas na rozmyšlenou, asi bych si ten den náramně užil. Teď spatra mě ale napadá, že bych po probuzení zašel do ryze ženských saun a v dokonalém maskování bych si užíval výhledy do okolí.


* ČÍM VÁS NĚJAKÁ ŽENA NAPOSLEDY DOSTALA?


Martin: Když mi jedna žena oznámila, že jsem ji „asi zbouchnul“, a držela při tom v ruce jakési pruhované pásky. Naštěstí to byla žena, se kterou trávím již více než jedenáct let svůj mimopracovní čas.


* CO SE VÁM NA ŽENÁCH NEJVÍCE LÍBÍ?


Tomáš: Zní to jako klišé, ale je to asi vše, čím se je snažil stvořitel odlišit od nás mužů. Kromě toho, že jsou ozdobou života, bychom se neobešli ani bez jejich schopnosti udržovat v jeskyni oheň a pořádek, zatímco my muži lovíme mamuty.


* CO NA ŽENÁCH NIKDY NEPOCHOPÍTE?


Martin: Jejich schopnost dělat z komára velblouda.


* MŮŽE EXISTOVAT PŘÁTELSTVÍ MEZI MUŽEM A ŽENOU?


Tomáš: V dětství určitě ano, jakmile ale začne hra na doktora, hranice je od té doby tenká.


* NEJHORŠÍ TYPICKY ŽENSKÁ VLASTNOST?


Martin: Jak jedna žena nepokrytě sjíždí druhou pohledem.


* CO BY ŽENA NEMĚLA NIKDY CHLAPOVI ŘÍKAT?


Tomáš: Záleží na okolnostech, ale pokud s ním má nějaké milostné úmysly, neměla by poukazovat na jeho případné nevyvinutí. A neměla by zapomínat, že i s malým kašpárkem lze zahrát velké divadlo.


* JAKÝ BY BYL SVĚT BEZ ŽEN?


Martin: Sice jsem nikdy nebyl v mužské věznici, ale tak nějak si takový svět představuji.


* ČÍM VÁS ŽENA ZARUČENĚ ROZESMĚJE?


Tomáš: Když si udělá legraci sama ze sebe.


* A ČÍM OTRÁVÍ?


Martin: Špatnou náladou bez udání důvodu.


* JAKOU ŽENSKOU VLASTNOST BYSTE CHTĚL MÍT?


Tomáš: Občas by se mi hodila ženskost samotná, ta zbraň, která dokáže otočit zeměkoulí, když je potřeba.


* V ČEM MUŽ NIKDY NEPŘEDSTIHNE ŽENU?


Martin: Ve schopnosti zapojit více smyslů, než lidské tělo nabízí. Obvykle totiž používají šestý, a nedejbože, když se objeví sedmý.


* V ČEM ŽENA NIKDY NEPŘEDSTIHNE MUŽE?


Tomáš: Zobecněno v konzumaci piv na hlavu. A občas, když se žena pokusí vyhrát, přestane být na chvíli ženou.


Muži o životě: NEJOBLÍBENĚJŠÍ KNIHA Martin: Pokud má být měřítkem počet přečtení, pak by to byl Autokatalog z roku 90–91, na kterém jsem občas jako malý spal. NEJ JÍDLO A PITÍ Tomáš: Obecně středomořská kuchyně, kterou se čas od času snažím vykouzlit v našich končinách a své partnerce tak ukázat, že kuchařský um není jen ženskou výsadou. NEJ FILM Martin: Česká klasika 70. a 80. let. BEZ ČEHO SE V ŽIVOTĚ NEOBEJDE Tomáš: Obecně se neobejde muž bez ženy a konkrétně já bez té, která mě provází tím mým. KDE NEJRADĚJI RELAXUJE Martin: Na horách, u moře, zkrátka v přírodě. Ideálně pokud tam není moc lidí. A má-li jít alespoň o chvilkový relax, pak žádoucí klid nabízí například posezení na toaletě. NEJVĚTŠÍ TRAPAS Martin: Při sjíždění Vltavy, kdy jsem v kempu značně posilněn tekutinami usnul v mokrém spacáku, zahrabaný v písku na pláži.


Něco o nich * Zakladatelé firmy Mixit, která nabízí míchání müsli, kaší, suchých plodů podle vašeho gusta a další zdravé mlsání. * Svůj sortiment nabízejí i na Slovensku, v Polsku a nově také v Kanadě.

0 Košík Nahoru