Ochutnejte nový Narozeninový mix k oslavě 9. narozenin Mixit

Spustili jsme Zásilkovnu jako nový způsob dopravy! Zaváděcí cena 39 Kč pro 1800 odběrných míst po celé ČR

Oslavy 9. narozenin: Staňte se od 16.5. do konce května členem Mixit Klubu, získáte startovací balíček v hodnotě 1000 kč namísto 750 Kč za cenu 599 Kč. Ochutnáte také 8 Mini Mixitell! 

YCube.cz: Mixit.cz - promlsejte se až na dno

Zdroj: YCube.cz 23. 2. 2013

Ycube 2013 02 23

Mixit.cz - promlsejte se až na dno

Patříte mezi milovníky müsli, ale všechny druhy jsou pro vás už ohrané? Oříškové, čokoládové, jahodové, každodenní rutina, která nikomu nechutná. Co si takhle vytvořit vlastní zrní? Představte si, že byste měli ke snídani vločky s gumovými medvídky či lentilkami...
Snídaně jako základ

Ne nadarmo se říká, že snídaně je nejdůležitějším jídlem dne. Nastartuje nám metabolizmus a dodá energii. Navíc lidé, kteří pravidelně snídají, mají menší sklony k obezitě. Müsli se stalo celosvětovým snídaňovým hitem. Ať už s jogurtem, nebo mlékem, je to prostě nestárnoucí klasika.

Mixit - müsli, kaše, nebo suché plody

Internetová stránka zaměřená na zdravé mlsání. Za jejím zrozením stojí dva mladí muži, kteří vymysleli projekt, který se jim po malých krůčcích podařil uskutečnit. Na adrese www.mixit.cz si můžete vybrat produkt z těch nejkvalitnějších surovin. Všechno je uděláno zábavnou formou, takže se většina zákazníků s velkou spokojeností ráda vrací.

Dolce Banana, Bobule v rejži a Maxisměs Fík

Ať už jsou vaše chutě jakékoliv, tady si vyberete, i kdybyste nechtěli. V nabídce jsou jak hotové směsi, tak i funkce NAMIXUJ SI, kde si z veškerých ingrediencí sami vytvoříte vlastní „zob". Základem jsou cereálie, sušené ovoce, ořechy a třešničkou na dortu je bonus navíc. Pod tímto pojmem se skrývají opravdové delikatesy, například čokoládové hoblinky, lentilky, gumoví medvídci a kakaové kulky. Celá výroba vaší dobroty je pojata zábavnou formou. Plníte jakýsi pomyslný tubus, kde postupně naskakují vámi vybrané produkty. Z vlastní zkušenosti vím, že vám tato práce zabere více jak polovinu večera. Neustále totiž zkoušíte různé kombinace a přemýšlíte, jak by to asi chutnalo.

Na své si přijdou i diabetici, celiaci a lidé alergičtí na laktózu

Pro ně jsou v nabídce připravené třeba sojové či rýžové vločky. Některé druhy se pyšní nálepkou bio kvality.

Balení

Tato dobrota vám přijde zabalená v igelitovém pytlíku ve speciálním tubusu, který zaručuje minimální trvanlivost 3 měsíce. Ve většině případů vydrží klidně i půl roku. Tubus má na výšku zhruba 27 cm.

Tak ať vám to dobře mixuje, dobrou chuť :)

0 Košík Nahoru