Mixujeme pohádkový Valentýn. ❤ Je tu zamilovaná kolekce dobrot a nový tubus

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Děkujeme! :)

...za co, ptáte se? Za prestižní ocenění EY Začínající podnikatel roku 2015, které jsme si převzali na slavnostním večeru na žofínském podiu z rukou ředitele České televize. A děkujeme za něj právě vám, protože naši milí fanoušci a zákazníci jsou odrazem naší práce a toho, že má smysl.

Ale povyprávíme vám to od začátku. Ernst & Young podnikatel roku je mezinárodní soutěž, která je i v ČR vyhlašována již přes 10 let a mezi výherci jsou jména jako pan Bříza z KOOH-I-NOORu, pan Samaras z Kofoly nebo pan Jačura, majitel Student Agency. Ambice mezi tyto velikány s naší firmičkou samozřejmě nemáme, nicméně nás oslovily dámy z pořádající společnosti Ernst & Young již v rámci ročníku 2014 s tím, že splňujeme podmínky pro účast v kategorii "Začínající". S účastí jsme souhlasili, je to přeci jen 5 let od začátku fungování, jsme nadšení, zkoušíme prorazit v něčem novém a zároveň čísla napovídají, že jde o fungující podnikání.

Zpracovali jsme tedy podklady přestože jsme tušili, že konkurence mezi začínajícími podnikateli je veliká a my jsme spíše než v soutěžení dobří v mixování müsli a hledání nových zajímavých chutí. Cenu jsme si dle očekávání neodnesli, ale finálový večer byl pro nás i tak velmi inspirativní.. za příběhy velkých značek je totiž neskutečná píle a lidé, kteří jsou skromní stejně tak, jako když své podnikání před desítkami let začínali budovat.

Letošní ročník měl pro nás praktický stejný průběh.. pohovor se zástupci EY o tom, jak nám to jde a na čem pracujeme, dodání aktuálních výsledků a zpět k mixování. Jednoho dne ale zavolala tajemně koordinátorka akce Helena s tím, že jsme možná cosi vyhráli a přijde k nám režisér Igor Chaun natáčet video z výroby, expedice, provozu. Jako vždy jsme znervózněli, uklidili náš pracovní stůl a strávili jedno nakonec velmi příjemné odpoledne se štábem, který u nás natočil medailonek.

Pokyn od Heleny zněl letos jasně: "Kluci, vy musíte ve smokingu!". Museli jsme pohledat po internetu, jak přesně má smoking vypadat, vybavili se v půjčovně šatů a vydali se na předávací večer na Žofín. Tedy "vydat se" není to přesné slovo, jako čerství otcové máme totiž ještě větší tendenci chodit pozdě, zkrátka nic není tak jednoduché jako dříve :) Zatímco Tomáš byl tentokrát na místě včas, Martin dorazil orosený takřka ve chvíli, kdy nás Marek Eben volal na pódium. 

Na nervozitu nebyl čas, zkrátka jsme měli v mžiku mikrofon u pusy, reflektory v očích a byli jsem rádi, že jsme se zmohli na nějaký ten vtípek, rozumnou odpověď a poděkování. Pan Eben nás ještě stihl potěšit oznámením, že si ze zvědavosti s ženou objednali Mixit, ředitel ČT nám předal krásné 2 sošky (jednu od EY, jednu od ČT) a my již s úsměvem pospíchali zpět k našemu stolu, kde jsme mimo jiných milých lidí poznali třeba Dana Bártu, kterého oba jakožto umělce velmi ceníme. Určitě nesmíme zapomenout na hlavní postavu večera, Zdeňka Pelce, který si odnesl ocenění EY Podnikatel roku 2015 a jehož GZ media vyrábí v Loděnicích již desítky let CD a poslední roky opět hlavně gramofonové desky.

Titul EY Začínající podnikatelé roku 2015 bereme spíše než jako ocenění dosavadní práce jako možnost, díky které budeme moci dále posouvat naše podnikání a vyjednávat lepší podmínky u našich dodavatelů. A za tu možnost děkujeme celému našemu týmu, který se na společném dílu podíli, a hlavně vám, našim zákazníkům. Je to pro nás závazek a motivace být ještě lepší, nabídnout vám ještě větší zážitek z nákupu! ;)

Za tým Mixit, Martin a Tomáš 

Zpět na všechny články

5 Komentářů k článku Děkujeme! :)

Hanka

Hanka

Kluci, mám fakt strašnou radost za Vás. Moc moc gratuluju. Jste fakt dobří! Těším se, jak si zítra u kávičky pročtu celý příspěvek a shlídnu videa. A který je Emil? Je tam někde taky?! Ještě jednou velká gratulace. Hanka, ADVENI

Odpovědět
Lucie Beranová

Lucie Beranová

Jste skvělí! Z celého srdce gratuluji a moc vám fandím. Vím, jak je dnes těžké s něčím prorazit a jak dlouhá cesta je od nápadu k jeho uskutečnění...klobouk dolů. Přeji spoustu dalších let úspěchů a spokojených zákazníků :-) Lucie

Odpovědět
Andrea

Andrea

Super!! Gratuluji a jen tak dál!! :-)

Odpovědět
Tereza

Tereza

Gratuluji. A do budoucna přeji další uspěchy ať už na českém trhu tak i zahraničním.

Odpovědět
Ulča

Ulča

Gratuliji,už se těším na zeleninový mix.Určitě si objednám další,jste nejlepší...

Odpovědět

Komentář

Další články

0 Košík Nahoru