Máme poslední kusy Adventních kalendářů! Neváhejte s nákupem. TIP: vánoční kolekce s novinkami

Mixujeme jako diví! Aktuálně předáváme balíčky dopravcům 2 dny po zaplacení.

Slavíme světový den štědrosti. Do pátku 3.12. zdvojnásobíme namixované dobré skutky.

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Ptáte se, kdo za tímto neobvyklým projektem stojí?

Jsme dva mladí muži Tomáš a Martin, někdejší spolužáci ekonomie z vysoké školy, kteří se nedlouho po promoci sešli nad myšlenkou vzniku projektu, který by na českém trhu chyběl a přinášel zákazníkovi opravdový užitek. V současnosti mají nadějné projekty s nadšenými lidmi v čele dost možností uspět u investorů, kteří se tak stanou podílníky ve vznikajícím podnikání. My jsme řekli ne.. chceme jít vlastní cestou, podnikání vybudovat sami, od nuly a po krůčcích. Proto financování probíhá z vlastních či rodinných zdrojů a od spuštění v roce 2010 dodnes se podílíme takřka na všech dílčích procesech vedoucích k uspokojení zákazníka.

Martin & Tomáš

Od první chvíle se snažíme o přátelský vztah se zákazníkem, nabídnout mu něco víc než nákup přes internet. Mimo chutných a kvalitních surovin, jejichž výběr trval téměř rok, chceme dopřát i zábavu či zážitek. Usilujeme, aby návštěvníka našich stránek bavilo si namíchat vlastní mix, těšil se na objednávku, aby ho zaujal náš obal a především - aby chutnalo a rád se pak vrátil. Mezitím očekáváme jakékoliv podněty k tomu, co nám nejde, mohlo by jít lépe nebo by Vás ještě více uspokojilo. Mixit je postaven na Vašich přáních, proto se nestyďte nám je sdělit či upozornit na jakoukoliv nespokojenost nebo nedostatek, chceme dostat šanci jej napravit.

Pojďte s námi prožít příběh Mixit

2009

2004-2009

Studujeme ekonomii a psaní taháků na španělské vysoké škole, mezitím se Tomáš prosazuje v reklamě a Martin se ještě na české VŠ stává studentem na plný úvazek.

Duben 2009

Plácli jsme si, jdeme či spíše skáčeme do toho po hlavě.

Jaro 2009 - Jaro 2010

Uháníme grafika a programátora, o víkendech malujeme provozovnu a vybíráme dodavatele. Sedíme na školní chodbě, píšeme texty a ochutnáváme při tom vzorky od dodavatelů.

2010

Duben 2010

Název stále není to ono, chybí svěžest, univerzálnost, možnost jít i za hranice... A stačila osvícená vteřina s kamarády, doména je volná, Mixit na světě!

23.5.2010

Spouštíme, jsme nervózní a posíláme na facebooku svým kamarádům. Objednávky naskakují, některé dokonce od cizích lidí. Euforie! :)

léto 2010

Hledáme cestu, jak o sobě dáme vědět. Zkoušíme možné i nemožné, vypravujeme se na farmářské trhy a bolí nás nohy.

Září 2010

Přichází první brigádník Emil, náš dlouholetý tahoun. Druhý den vysypal borůvky a měl to nahnuté, dostal ale šanci. Mixit tě miluje Emile! :)

Říjen 2010

Velké očekávání a vstupenka do velkého světa - spouštíme kampaň v radiu, čekáme miliony objednávek. Při tom čekání se posloucháme a máme husí kůži.

Říjen 2010

Vítáme na facebooku, našem největším kamarádovi, 1000. fanouška.

Listopad 2010

Přesouváme se do větší provozovny, 1+kk v přízemí vinohradského činžáku nám sice potravinářská inspekce schválila, domovnice palety na schodišti ale nikoliv. Z 25 m je náhle 100 m, tentokrát v podzemí a opět na Vinohradech.

Prosinec 2010

Už je nás pár, 1. Vánoce a první nečekaný masakr nám ale zamotaly hlavu.

2011

Jaro 2011

Objevujeme kouzlo PR v tisku a tlačíme se i do televize, jinak to nepůjde. Ekonomika+ na ČT je pár minut slávy, reality show Šéfka trocha toho bulváru.

Květen 2011

Slavíme první narozeniny a vůbec nestíháme míchat.

Červenec 2011

Píší nám z Brna, ať dorazíme na natáčení Den D. S oroseným čelem tedy vyrážíme pozdravit investory.

Listopad 2011

Přichází nominace do ceny českého internetu Křišťálová lupa a nakonec i finální 3. místo v kategorii Inspirace roku. Na vyhlášení jsme chyběli, vstupenky spadly do spamu a my sledovali dění na Twitteru.

Vánoce 2011

2. Vánoce a další, mnohem větší masakr

2012

Jaro 2012

Opět nám je těsno, chce to ze tmy opět nad zem a mimo rušné centrum. V bývalé tiskárně cenin je to velké, můžou k nám kamiony a máme se tu moooc dobře. Tým rozšiřují Ferda a Rudla, paleťáci k pohledání.

Duben 2012

Chceme být našim zákazníkům dostupnější, začínáme tedy budovat síť odběrných a prodejních míst.

Červenec 2012

Přichází Den D a jeho vysílání. Web nestíhá a padá, z nás padá nervozita a přichází úleva. Jdeme slavit na Stodolní a ráno rovnou na natáčení Dobrého rána s ČT a s pytly pod očima.

Srpen 2012

Vlna po Dnu D je obrovská. Skokový růst počtu objednávek, neskutečný ohlas diváků. Tradičně nestíháme :)

Říjen 2012

Pouštíme se do Pytlíků do kapsy, křupavého ovoce, zkrátka se vezeme na vlně.

Listopad 2012

Tlustá Berta je nový člen týmu. Pomáhá nám do výšek, zvedne toho víc než skladník Dozor.

Prosinec 2012

3. Vánoce jsou opět několikanásobně nad předchozími, zkoušíme tedy 2 míchací směny a, i když jedeme od rána do noci, opět nestíháme.

2013

Jaro 2013

Vysněné tyčinky Mixitky a čokolády konečně uvádíme na trh, stále je na čem si hrát. A už je nás přes 30.

Květen 2013

Po první dovolené v zahraníčí přichází i první vůz. Doteď jsme ho nepotřebovali, vše nám vozili. Teď už vozíme my...

Červen 2013

Voda z nedalekého potoka nám šplouchla pod oknem, raději jdeme o patro výš a opět do většího. Díky bleskové evakuaci mixujeme vesele dál již po 48 hodinách.

Červenec 2013

Pilně připravujeme úplně nový web, vydáváme se dobýt Polsko a konečně pořádně i Slovensko. A děkujeme našim Fanouškům :)

Prosinec 2013

Rok a půl práce, spousta nápadů a předělávek a máme zbrusu nový web! Pochvalu zaslouží naši šikulové - programátor Kuba a grafik Lukáš :)

2014

Leden 2014

Již pár měsíců se s tradičními cukráři scházíme u trouby, abychom dali vzniknout novým Mixit sušenkám. První kousky máme napečeny!

Únor 2014

Reklamních spotíků není nikdy dost, a protože si rádi hrajeme, zkusili jsme dostat k Vám na stůl misku plnou zrní za půl minuty.

Listopad 2014

Před svátky k nám dorazil vysněný, dlouho očekávaný stroj. Tak s chutí do práce! :)

2015

Duben 2015

Česko, Slovensko a Polsko. kam dál? Potkáváme milou čecho-kanadskou rodinu a je to jasné, spouštíme Mixit v Kanadě! :)

2016

Leden 2016

A zase se slaví! Na Facebooku je nás už 100 000 Mixiťáků! Děkujeme.

Březen 2016

Získáváme titul „EY Začínající Podnikatel roku 2015“! Vděčíme za ni hlavně našim milým zákazníkům a důvěře, kterou nám již 6. rok projevují. Bez nich bychom si cenu neodnesli a vlastně neměli ani pocit, že jsme stále "na začátku" :)

Březen 2016

A je tu další pěkně zakulacené číslo. 10 000 fanoušků na Instagramu!

Březen 2016

Pálí nás otázka palmového oleje a tak jsme se rozhodli pro kompletní "odpalmění" Mixit.

srpen 2016

Přání byla vyslyšena! Snadno recyklovatelná Mixit EKOkrabice k vašim službám.

říjen 2016

Cibulákový vzor milujeme tak, až mu zasvětíme celou vánoční kolekci 2016. 

2017

únor 2017

Tak už nám křupe i zelenina! První slaný mix od Mixit křupe bez použití oleje, sušíme při nízké teplotě a moc nám chutná.  

Červen 2017

Křupavá zmrzlina! Tak dlouho jsme ji vylepšovali k dokonalosti, až  s ní vyrážíme na mixit ice cream tour po Čechách.

Říjen 2017

Fanoušci Mixit na Instagramu už by zaplnili pořádný stadion! Děkujeme, že vás fandí už 30 tisíc. 

2018

Březen 2018

Mixit slaví! Získali jsme hlavní cenu poroty v devátém ročníku soutěže Shop roku. Chceme poděkovat především vám, našim fanouškům a zákazníkům, díky kterým se můžeme stále zlepšovat a dělat to, co milujeme a mixujeme. 

Březen 2018

Mixujeme na plné obrátky! Lidské i strojové. Nově nám v tom pomáhá tenhle dlooouuuhý stroj, který je tak veliký, že si vysloužil samostatnou halu.

Březen 2018

Na Facebooku je nás už krásných 150 000! Děkujeme za přízeň a každý lajk :)

Květen 2018

8 let mixujeme a 8 let to milujeme. Slavíme 8. narozeniny a pořád jsme pro každou ptákovinu. ;)

Květen 2018

Zveme vás na drink! Mixit nově v tekuté formě, kde nešetříme ovocem ani proteinem.

Květen 2018

Vítáme první členy Mixit klubu, toho nejlepšího a nejkřupavějšího klubu pod sluncem!

Říjen 2018

Slavíme novou kategorii oříškových krémů! Mixitella je plná oříšků a hodí se do vašich snídaní, k pečení i jen tak na lžičku.

Říjen 2018

Mixit to opět osolil! Tentokrát Oříšky z pece s medem a chilli

Listopad 2018

Čím víc nakoupíte, tím víc ušetříte! Spouštíme věrnostní program pro všechny Mixiťáky :)

Prosinec 2018

Plníme přání našich zákazníků a představujeme 3 druhy adventního kalendáře! U nás si vybere zkrátka každý ;)

Prosinec 2018

Rodinná pohoda v obýváku :) To je náš hřejivý motiv Vánoc 2018!

2019

Březen 2019

Zvládli jsme to, pyšníme se certifikátem HACCP! Certifikace dle HACCP je mezinárodní standard definující požadavky efektivního řízení kvality potravin. Kvalita našich surovin a výrobku je pro nás zásadní, máme to černé na bílém!

Červen 2019

Nabídli jsme naše nejoblíbenější mixy i v Eko boxu pro ty, kdo už naše tubusy nemají kam dávat nebo dávají přednost recyklovaným obalům. A byli jsme překvapení, že eko box rázem v prodejích drtí naše klasické tubusáky.


Léto 2019

V létě k nám zavítala na návštěvu vítězka MasterChef Česko Kristína Nemčková a vymyslela pro členy našeho klubu svůj originální Upgrade Mix. A byl tak strašně dobrý, že na podzim jsme ho dali ochutnat všem ;)

Listopad 2019

Před Vánoci jste si u nás mohli míchat do tubusů nejen zrní, ale i dobré skutky! Pomáhali jste nám vybírat peníze pro sedm dobročinných organizací a tubusy jste plnili opravdu vrchovatě. Ještě že jsme měli dobrých skutků skladem nekonečno ;)

Prosinec 2019

Naše první televizní reklama! 1. prosince, o první adventní neděli, byl vánoční příběh Mixitu v televizi. My to tedy neviděli, protože jsme tou dobou všichni na poslední chvíli balili mikulášské objednávky, ale prý se povedla, říkali...

2020

Březen 2020

Covid krize je náročná pro všechny, ale nejvíc pro ty v první linii. Proto ve spolupráci s našimi zákazníky dodáváme #energiilekarum, zdravotním sestrám a vůbec všem v nemocnicích, kdo jsou hrdinové doby.

Květen 2020

Mixitu je 10! Za 10 let téhle úžasné křupavé jízdy jsme nesmírně vděční. Jsme s Vámi prostě jedna Mixit rodina v dobrém i ve zlém!  #mixitrodina

Léto 2020

Někdo říká 2020 rok covidu, my rok slaného karamelu. K müsli přidáváme Mixitellu, mandle a Mixitku se slaným karamelem a ze všech jsou best sellery. Tenhle rok bylo prostě třeba si osladit ;)

Listopad 2020

Je to rok, co jsme společně s vámi začali mixovat Dobré skutky. Za tu dobu jste pomohli 20 projektům a rozdali jsme jim více než 1,5 milionu korun. Jste báječní!

Prosinec 2020

Po období příprav ZAČÍNÁME V RUMUNSKU !!! Veselé svátky, pevné zdraví a šťastný nový rok přejeme nově u Rumunům na naší mezinárodní cestě.

Prosinec 2020

 Rok 2020 končíme zvesela. Rapující ptáček Mixiťáček vám popřál hodně zdraví, smíchu a spokojenosti a na všechny se těší v novém roce.

2021

Březen 2021

Veselé Velikonoce!

Duben 2021

Řekněte sýr, vyletí Mixit ptáček - nese křupavou novinku pod zobáček! Není to apríl, či pouhý rým, v Mixit nám opravdu zakřupal sýr.

Květen 2021

Mixit slaví 11 let a Pták Mixiťák s námi! #mixitrodina

Červen 2021

Mixit hledal celé jaro design tubusu k 11.tým narozeninám a tentokrát oslovil ty nejdůležitější, samotné zákazníky. Autorka vítězného tubusu se stala Míša M. a tubus bude k dispozici pro vlastní mixy.

Říjen 2021

Historicky první tububus se Strašidelně dobrým mixem

Listopad 2021

Největší adventní kalendář od Mixit všech dob je vylepšený po všech stránkách. :-) 26 okýnek a 27 dobrot, skoro tři kila a půlmetru na délku...

A takhle se o nás psalo

Média o nás

Otázky (FAQ)

Základní údaje

 • Mixit s.r.o.
 • Sídlo: Praha 4, Braník, U Dubu 53
 • PSČ 147 00 (není výrobnou)
 • Provozovna: Praha 4, Ohradní 65
 • PSČ 140 00 (není výdejním místem)
 • IČ: 24836451
 • DIČ: CZ24836451
 • Spisová značka 178882 C, Městský soud v Praze

 • Kontakt: info@mixit.cz
 • +420 725 366 466
 • Jsme tu pro vás od pondělí do čtvrtka 8.00 - 16.30, v pátek 8.00 - 16.00.

 • Číslo účtu:
 • 2106365453/2700
 • UniCredit Bank ČR, a.s.

 • 500059682/0800
 • Česká spořitelna, a.s.
0 Košík Nahoru