Chci Předplatit
Benefit 1 cs
Benefit 2 cs
Benefit 3 cs

Co najdu v balíčku?

Narozeninová akce! Od 16.5. do konce května mají první i běžné balíčky hodnotu 1000 Kč namísto 750 Kč a obsahují také novinku: sadu 8 Mini Mixitell.

Každý měsíc pouze pro členy klubu vymyslíme unikátní balíček toho nejlepšího z Mixit. Těšit se můžete na plné tubusy sezonních mixů, hotovek a novinek z naší laboratoře. Snídaně a svačinky tak budete mít vyřešené, a získáte až 25% dobrot navíc a čekají vás stále nová překvapení.

Info package
3

U tří měsíčků

PŘEDPLATNÉ NA 3 MĚSÍCE

Narozeninová akce! Od 16.5. do konce května mají první i běžné balíčky hodnotu 1000 Kč namísto 750 Kč a obsahují také novinku: sadu 8 Mini Mixitell.

MIXIT NA ZKOUŠKU NEBO JAKO DÁREK

NAVÍC AŽ 13% DOBROT v unikátním balíčku Mixit

DOPRAVA ZDARMA do vašich rukou


Dostaneš Mixit za 2 250 Kč

a zaplatíš jen 1 999 Kč

Za tři měsíce ušetříš 250 Kč

Dar Nekonečný

NEOMEZENĚ DLOUHÉ PŘEDPLATNÉ

Narozeninová akce! Od 16.5. do konce května mají první i běžné balíčky hodnotu 1000 Kč namísto 750 Kč a obsahují také novinku: sadu 8 Mini Mixitell.

MIXIT PRAVIDELNĚ KAŽDÝ MĚSÍC

NAVÍC AŽ 25% DOBROT v unikátním balíčku Mixit

DOPRAVA ZDARMA do vašich rukou


Nebojte se vyzkoušet, k ničemu se totiž neupisujete. Částka se Vám každý měsíc sama odečte z platební karty a jakmile budete chtít členství ukončit, stačí nám napsat na klub@mixit.cz

Každý měsíc dostaneš Mixit za 750 Kč

a zaplatíš jen 599 Kč

Za tři měsíce ušetříš až 450 Kč

Pro dotazy týkající se členství v Mixit Klubu pište na klub@mixit.cz.

question_mark
question_mark

Pojmenujte si Vaše předplatné

Pod tímto názvem se Vám předplatné uloží do Vašeho profilu.


Vyberte si datum prvního balíčku

Přesné datum doručení garantovat nemůžeme. Ve Vámi zvoleném datu začneme balíček připravovat, bude odeslán v nejkratší možné době.


Fakturační adresa
Dodací adresa Adresa obdarovaného
Nakupuji na firmu
Doprava

Souhrn
Název balíčku
Doprava - PPL
ZDARMA
Platba platební kartou
ZDARMA

Celkem s DPH

Odesláním objednávky zároveň souhlasím s obchodními podmínkami.
Výrobky mohou obsahovat lepek, arašídy, sóju, mléko a skořápkové plody a výrobky z nich.

Zkontrolujte prosím nastavení pravidelných plateb (často nazvaných v bankovnictví MO/TO) a zvolte dostatečný limit, aby automatická platba mohla vpořádku proběhnout.

Často kladené otázky (FAQ)


Přesvědčte se, že je na kartě dostatek prostředků. Zkontrolujte prosím také nastavení pravidelných plateb (často nazvaných v bankovnictví MO/TO) a zvolte dostatečný limit.

Je nám líto, ale zatím nelze. Balíček bude obsahovat mix různých dobrot. Věříme však, že si na své přijdou i zákazníci s dietními omezeními.

Dobrý den, v tomto případě doporučujeme zvolit datum počátku členství několik dní před narozeninami, aby první balíček Mixit dobrot dorazil včas. Zároveň Vám na email v den vytvoření objednávky pošleme dárkový poukaz k vytištění, který lze darovat ještě před doručením balíčku. 🙂

Napíšete na klub@mixit.cz a domluvíte se na ukončení členství :)

Každý měsíc pouze pro členy klubu vymyslíme unikátní balíček toho nejlepšího z Mixit. Těšit se můžete na plné tubusy sezonních mixů, hotovek a novinek z naší laboratoře

Balíček pro členy klubu zasíláme co nejdříve po zvoleném datu prvního balíčku, na který jsme obdrželi platbu. Na konkrétním čase dodání se však prosím vždy domluvte s dopravcem PPL, který Vás bude dopředu kontaktovat 🙂

Platba bude provedena vždy k 28. i následující měsíce a balíček Vám bude připravován ve Vámi zvolený termín, datum doručení však garanovat nemůžeme, je třeba se domluvit s dopravcem, který Vás bude dopředu kontaktovat.

Ano v případě členství na 3 měsíce, kdy proběhne jednorázová platba i v případě neomezeného členství, kdy bude každý měsíc automaticky zaplacena částka z vaší karty, zadáte kartu jen jednou. Pokud se rozhodnete neomezené členství ukončit, napíšete nám na klub@mixit.cz, o vše se postaráme. :)

V současné chvíli umožňujeme platbu pouze platební kartou.

Chci se stát členem