Omlouváme se, dodání do Mikuláše již nemůžeme garantovat. Dopravci mohou nabírat skluz. Balíčky jim předáváme v průměru 2 dny po zaplacení. 

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Mixit podpoří vzdělávací projekt pro školy! Jazykový WocaBee šampionát

Mixit podpoří vzdělávací projekt pro školy!

Ve druhé polovině října odstartuje na českých a slovenských školách třetí ročník mezinárodní online jazykové soutěže s názvem Jazykový WocaBee šampionát. V Mixit jsme se rozhodli tento užitečný projekt podpořit a motivovat tak žáky k učení cizích jazyků. Vítězné třídy od krajských kol odměníme za jejich snahu našimi proteinovými tyčinkami Mixit. Před rokem se do soutěže zapojilo 45 tisíc žáků z České a Slovenské republiky, kteří se v závěru soutěže učili jazyky i několik hodin denně. V tomto školním roce očekávají organizátoři téměř dvojnásobnou účast!

Jazykový WocaBee šampionát je unikátní vzdělávací projekt, který motivuje žáky a studenty učit se cizí jazyky. V šampionátu soutěží žáci všech ročníků základních a středních škol, kteří se učí jakýkoliv cizí jazyk. Kritériem hodnocení v soutěži nejsou konkrétní vědomosti, ale píle v učení se slovní zásoby. O té vypovídají body získané v aplikaci za procvičování slovíček, tzv. WocaPoints. Čím více žáci slovíčka procvičují, tím více se i naučí.

V jednotlivých kolech soutěže vítězí třídy, které získají nejvyšší průměrný počet WocaPoints na jednoho žáka. Třída tak soutěží jako tým a v šampionátu si na rozdíl od jiných školních soutěží své vědomosti zlepšují nejen ti nejlepší žáci, ale i ti s horším prospěchem. Celá soutěž probíhá přímo v online v aplikaci WocaBee. Díky soutěži se žáci učí jazyky i několik hodin denně a během loňského šampionátu se naučili stovky nových slovíček.

Počet škol zapojených do Jazykového WocaBee šampionátu každoročně roste. Pokud v prvním ročníku soutěžilo v učení jazyků přibližně 25000 českých žáků, v minulém školním roce byla celková účast v soutěži až 45000 žáků. V tomto roce organizátoři očekávají účast na úrovni 80000 žáků z obou zemí, a my jsme velmi rádi, že můžeme být při tom!

Školy a učitelé mohou žáky přihlásit do soutěže Jazykový WocaBee šampionát do 15. října 2021. Přihlašování je velmi jednoduché - stačí se zaregistrovat na stránce organizátora www.wocabee.app a objednat si bezplatnou měsíční verzi aplikace. Do slosování o hodnotné ceny jsou zařazeny všechny třídy, které splní velmi jednoduché podmínky.

Co se týče hlavní soutěže, okresní kola odstartují ve středu 20. října. Vítězové z okresních kol postoupí na začátku listopadu do krajských kol a krajští šampióni se setkají v celostátním kole v druhé polovině listopadu. Od minulého školního roku se Jazykový WocaBee šampionát stal mezinárodní soutěží. Vítězové celočeského kola se tak na začátku prosince virtuálně "setkají" v bonusovém česko-slovenském finále.

Třídy, které zvítězí v krajských a celostátních kolech v České republice i na Slovensku, jakož i vítězové závěrečného česko-slovenského finále (celkem přibližně 630 žáků a učitelů) od nás získají malý dárek. Vychutnají si naše oblíbené proteinové tyčinky Mixit. Těšíme se, že můžeme být součástí užitečného projektu pro budoucnost našich dětí! 

Zpět na všechny články

0 Komentářů k článku Mixit podpoří vzdělávací projekt pro školy! Jazykový WocaBee šampionát


Komentář

Další články

0 Košík Nahoru