Mixujeme pohádkový Valentýn. ❤ Je tu zamilovaná kolekce dobrot a nový tubus

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Mixit podpořil turnaj badmintonových nadějí

První listopadový víkend organizoval českokrumlovský badmintonový klub SK Badminton Český Krumlov již 15. ročník celostátního turnaje Badminton Czech Talent, na který se pravidelně sjíždí sorta nejlepších badmintonistů kategorie U11. Mixit, jako jeden z hlavních partnerů turnaje, byl u toho a dodal množství dobrot pro oceněné účastníky.

Radek Votava, předseda klubu, dodává: “Moc mě potěšila možnost spojit náš tradiční badmintonový turnaj s firmou Mixit. Je to docela pěkný příběh, kdy hráč našeho klubu, Tomáš Švejda, přišel s myšlenkou spojit naši akci s firmou Mixit. Slovo dalo slovo. Jak by také ne, vždyť se vidíme 2x denně na tréninku a vše nabralo rychlých obrátek a nakonec, i když se nezúčastnily všechny výběry, vše dopadlo dobře, řekl bych výborně! Za náš klub bych chtěl firmě Mixit tímto poděkovat a věřím, že do budoucna najdeme další možnost společně podpořit mládežnickou sportovní akci. Kdybych to vzal ze své osobní zkušenosti, sám mám jejich produkty v oblibě. Osobně mi moc chutná kaše Dolce Banana a skvělé jsou také čokolády!:)"

Zpět na všechny články

0 Komentářů k článku Mixit podpořil turnaj badmintonových nadějí


Komentář

Další články

0 Košík Nahoru