Mixujeme pohádkový Valentýn. ❤ Je tu zamilovaná kolekce dobrot a nový tubus

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Mixit podporuje sportovce: Badmintonista Tomáš Švejda

Mixit součástí sportovní cesty badmintonisty Tomáš Švejdy

Zdravím všechny čtenáře mixiťáckého blogu! Jmenuji se Tomáš Švejda, je mi 18 let a jsem juniorským i dospělým reprezentantem ČR v badmintonu. K badmintonu jsem se dostal v relativně pozdním věku, až kolem svých 10 let, ale tento sport mě nadchl natolik, že jsem se rozhodl mu věnovat naplno a je součástí mého života.

Reprezentant ČR v badmintonu | IG @tom.svejda | Facebook

Společně s mým deblovým spoluhráčem Jaromírem Janáčkem se specializujeme na čtyřhru mužů. V současné době jsme nejlepší českou dvojicí ve světovém žebříčku, kde nám patří 74. místo, mezi evropskými dvojicemi to znamená 17. místo. Na svém kontě máme již dva mistrovské tituly z národních šampionátu v roce 2019, 2020, i úspěšnou kvalifikaci a 9. místo na Evropských hrách 2019 v běloruském Minsku či účast na mistrovství světa dospělých ve švýcarské Basileji. Cením si také třech vybojovaných turnajových titulů na mezinárodním okruhu při FS Lithunian International 2018, FS Bulgarian International 2019 a Slovenia FS.

Připravujeme se v klubu SK Badminton Český Krumlov pod vedením našeho trenéra Radka Votavy v klubu SK Badminton Český Krumlov, a právě on mi otevřel velkou cestu v badmintonu a věnuje nejenom mně spoustu času. V Českém Krumlově zároveň i bydlím a studuji zde na Gymnáziu. Svůj veškerý čas tak věnuji sportu, připravujeme se 12–14x týdně dle tréninkového období. Badminton je komplexním sportem, a čas tak trávím trénováním na kurtu, v posilovně, na atletickém stadiónu, sleduji svou hru a soupeře na videu, často také cestováním po celém světě a hraním turnajů či různou regenerací, jak v plaveckém bazéně, na masáži nebo u fyzioterapeutky. Právě tento sport mi dal několik věcí do života a každým dnem mám šanci zažít neopakovatelné chvíle. Otevřel mi cestu do světa, naučil mě překonávat překážky, dal mi kázeň a také touhu pracovat na sobě každý dnem, abych byl co nejlepším sportovcem i člověkem co dokážu. Jsem vděčný, že mám kolem sebe lidi, které mám, že jsem zdravý a mohu dělat naplno od srdce tento sport. 

Jak jsem se dostal k Mixit?

Poprvé jsem Mixit objevil před pár roky a hned mě moc zaujala fantastická myšlenka a možnost si namixovat si své vlastní mixy. Jsem velkým milovníkem müsli, a proto ho ve svém jídelníčku mám téměř každý den. Díky skvělému složení produktů jsou vhodné i pro sportovce. Spojení Mixit a sportovní cesty je zkrátka skvělá volba!

Mixit mě baví!

Nejenom ve sportu se řídím, že nejdůležitější je samotná cesta za cílem. A stejně tak i právě u Mixitu mě moc zaujala cesta celé společnosti a kariérní růst. Líbí se mi, jak za roky rozšířili a vylepšili svůj sortiment, který v současné době obsahuje tolik dobrých věcí, které mi chutnají. Zároveň mě moc zaujala a baví originální prezentace, jak na sociálních sítích, tak co se týče samotného designu produktů.

Těší mě, že právě Mixit bude mít svou část v mé kariéře a věřím, že jejich produkty mi budou nápomocni v cestě za mými cíli a sny! Děkuji moc!V médiích:

iDNES.cz / SPORT : Mistři ČR Švejda s Janáčkem jedou na ME do Francie

iDNES.cz / SPORT : Nejlepší čeští badmintonisté ve čtyřhře Švejda s Janáčkem se chystají na Evropské hry

deník.cz : Badmintonista Tomáš Švejda

Český olympijský tým: Tomáš Švejda


Zpět na všechny články

0 Komentářů k článku Mixit podporuje sportovce: Badmintonista Tomáš Švejda


Komentář

Další články

0 Košík Nahoru