Mixujeme pohádkový Valentýn. ❤ Je tu zamilovaná kolekce dobrot a nový tubus

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Mixit podporuje sportovce: Cyklistka Simona Spěšná

Mixit součástí sportovní cesty cyklistky Simony Spěšné

Zdravím všechny milovníky značky Mixit! Jmenuji se Simona Spěšná, je mi 16 let a věnuji se cyklistice. Jsem členka týmu MS BIKE Academy a reprezentace České republiky v cross-country horských kol. V roce 2018 jsem se stala mistryní Evropy v cross-country horských kol v kategorii U15 (starších žákyň). Ve stejném roce jsem byla vyhlášena jako nejlepší sportovkyní města Plzně v kategorii žáků. Jsem také hrdou ambasadorkou prestižní cyklistické značky Specialized v České republice.

Simona Spěšná, cyklistická reprezentantka ČR v cross-country  | Instagram @simispesna

K cyklistice jsem se dostala už jako malá díky mému tátovi, který byl dlouholetým reprezentantem v cross-country horských kol. Na počátku své sportovní kariéry jsem se ještě věnovala tenisu, atletice a baletu. Od 10 let se však věnuji naplno cyklistice na republikové úrovni. Specializuji se na horská kola, ve kterých jsem v loňském roce vyhrála mistrovství České republiky i všechny závody Českého poháru a v roce 2019 jsem získala pro Plzeňský kraj cenou zlatou medaili na Olympiádě dětí a mládeže v Libereckém kraji. Závodím ale také na silnici, kde jsem vyhrála celkové pořadí Českého poháru v roce 2018, a na dráze, kde mám titul mistryně republiky z omnia z roku 2017, tituly vicemistryně ve vylučovacím závodě pro rok 2019 a stíhacím závodě družstev pro rok 2020.

Žiju v Plzni, kde jsem se na Silvestra 2004 také narodila. Připravuji se zde se svým týmem, který vede můj otec Milan Spěšný. Kromě přípravy v Plzni často jezdíme na soustředění, jaro trávíme v italském Toskánsku, v zimě jezdíme na dráhu do pražského Motola a na běžky i skialpy na české i zahraniční hory. Tréninková příprava mi zabírá většinu času, kromě kola se věnuji posilování a regeneraci. Samozřejmě chodím do školy, jsem studentkou prvního ročníku Sportovní podnikatelské střední školy v Plzni. V cyklistice jsem také našla spoustu přátel, kteří mě podporují v tom, co dělám. Znamená to pro mě hodně a ráda bych navázala na úspěchy z předešlých let a získala medaile na mistrovství světa i olympijských hrách.

A jak jsem se dostala k Mixit?

Pro dobré výkony je kromě tréninku potřeba i kvalitní strava, a právě to mě přivedlo ke značce Mixit. Nejvíce se mi líbí, že si můžu složení namixovat sama podle chuti. K snídani si obvykle dávám kaši nebo müsli, které jsem si právě sama namíchala – mám v něm spoustu ovoce a ořechů. Na tréninky sebou vozím nejčastěji karamelové bezlepkové Mixitky a večery si zpříjemňuji oblíbeným křupavým ovocem. 

Děkuji moc Mixit za podporu a těším se na společnou cestu za úspěchy!


Přečtěte si více o Simoně:

ODM 2019: Splněný sen. Jak si bikerka pod dohledem otce dojela pro první zlato

iDNES.cz / SPORT : Mladá úspěšná bikerka Simona Spěšná

Zpět na všechny články

0 Komentářů k článku Mixit podporuje sportovce: Cyklistka Simona Spěšná


Komentář

Další články

0 Košík Nahoru