Mixujeme pohádkový Valentýn. ❤ Je tu zamilovaná kolekce dobrot a nový tubus

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Dárková příručka Mixit

Vybrat ten správný dárek je každoroční hlavolam. Aby Vám zbylo více času na vánoční pohodu, přinášíme průvodce naším křupavým královstvím, kde si to své najde snad každý.

1. SPRÁVNÝ MIXIŤÁK

Poznávací znamení: Vyzkoušené má už všechny možné muesli kombinace, teď v prosinci každé ráno otevírá adventní okénko, snídá zásadně z ptáčkovy misky a u toho poslouchá Mixit podcast. Na nákupy nosí Mixit tašku a odpolední čaj si vychutnává z Mixit hrníčku. Sleduje všechny novinky, odebírá tenhle vypečený news a je to věrný člen Mixit klubu.

Tip od MIXIT:

2. NĚŽNÉ DUŠE

Poznávací znamení: Láskyplné maminky, babičky, manželky, sestry, tety. Růžové dobroty jim určitě zachutnají, ale potěší je i upřímné objetí a pusa na tvář. 

TIP od Mixit: 

3. MALÝ HRDINA

Poznávací znamení: Vyžívá se v dobrodružství, pod postelí má sbírku komiksových časopisů a na zdech plakáty superhrdinů. Nebojí se strašidel ani zdravých svačinek.

TIP od Mixit: 

4. MLSNÝ A NÁROČNÝ STRÁVNÍK

Poznávací znamení: Má jasnou představu, co je pro něj nejlepší proto si rád vybírá své věci po svém. 

TIP od Mixit: 

5. DEGUSTÁTOR

Poznávací znamení: Je pro každou výzvu, objevuje a zkouší nové chutě, sladko-slané věci mu nejsou cizí a fantazii meze neklade. Potěší ho ochutnávka v supermarketu i degustační balíček našich dobrot.

TIP od Mixit: 

6. PŘEDPLATITEL

Poznávací znamení: Předplacený má regionální týdeník, výběrovou kávu, hobby časopis, netflix i vinné bedýnky. Má rád překvapení a proto by mu mohla měsíční Mixit zásilka udělat radost.

TIP od Mixit:

7. SPORTOVEC 

Poznávací znamení: Sportovec chvíli neposedí, ráno má budíček ještě před svítáním aby stihl odběhnout ranní kilometry, do práce jede na kole a večer stihne ještě bazén. Energii doplňuje kvalitními potravinami a vitamíny aby přes víkend zvládnul horské výstupy.

TIP od Mixit: 

Zpět na všechny články

0 Komentářů k článku Dárková příručka Mixit


Komentář

Další články

0 Košík Nahoru