Mixujeme pohádkový Valentýn. ❤ Je tu zamilovaná kolekce dobrot a nový tubus

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Mixit Dárková Příručka II. díl

Pošťáci jedou na plné obrátky a my díky tomu stíháme dopravit dobroty včas. A pokud zatím nevíte co, druhý díl naší dárkové příručky vám určitě pomůže.

ČOKOHOLIK

Poznávací znamení: Velice častá diagnóza projevující se nadprůměrnou aktivitou slinných žláz v ústech a rozšířenými zorničkami při každém pomyšlení na onu kakaovou pochoutku. Takovému pacientovi je třeba naordinovat čokoládovou terapii. Na pomoc si můžete vzít některé z těchto dobrot:

TIP od Mixit: 

SBĚRATEL

Poznávací znamení: Sběratel má sbírku mincí, motýlů, poštovních známek, starých žigulíků nebo šperků po babičce. Není divu, že by se mu do sbírky hodila sběratelská edice i našich tubusů.

TIP od Mixit: 

SLANÝ JAZÝČEK

Poznávací znamení: Milovník slaného mlsání večer u televize nebo na večírku s přáteli. Slaná snídaně je pro něj základ a dezerty si klidně odpustí. Proto byste mu mohli obohatit jídelníček slanými oříšky nebo trojkou křupavých sýrů, které si najdou své fanoušky už po prvním kousku.

TIP od Mixit: 

HLAVA RODINY

Poznávací znamení: Všichni se na něj můžeme spolehnout, je ten poslední kdo rozhoduje kam se pojede na dovolenou a první, který řeší když se cestou rozbije auto. Přes zimu odhrabuje sníh a přes léto seká zahradu. Dojídá nesnědené večeře a sní i tu nejpálivější papričku.

TIP od Mixit: 

CUKRFREE

Poznávací znamení: O cukr si prý říká náš mozek, ne tělo. Bezcukráři mozek umí ovládat a cukr je pro ně jedem v jakékoliv podobě, který k životu nepotřebují. Oslaďte jim život těmito dárky bez přidaného cukru. A pokud máte v rodině diabetika, určitě ho potěšíte také.

TIP od Mixit: 

PRECLÍKÁŘ

Poznávací znamení: Preclíky na sladko i na slano, malé na mlsání nebo velké bavorské, tyhle všechny má preclíkář pravidelně v jídelníčku. Okořenit repertoár mu můžete s novou vánoční příchutí nebo hitem tohoto roku, slaným karamelem.

TIP od Mixit:

ITALSKÝ GURMÁN

Poznávací znamení: V létě na jih za sluncem, v zimě do Alp na aprés ski. Víno, pizza, špagety, parmazán, tahle země má všechno.  Milovníci Itálie si přijdou na své i na Mixit - prémiové italské mixitelly z piemonstkých oříšků vás teleportují alespoň na chvíli.

TIP od Mixit: 

ČAJAŘ

Poznávací znamení: Čaj si dává za tepla i za studena, k snídani i večeři, před spaním na uklidnění i po obědě na povzbuzení. Sypaný, pytlíkový nebo pečený, přes léto suší bylinky, ze kterých pak vaří léčivé čaje přes zimu. Jeho snem je podívat se na čajové plantáže do Asie, šálek Mixitea by ho tam mohl vzít alespoň v myšlenkách.

TIP od Mixit:

BEZLEPKÁŘ

Poznávací znamení: Je alergický a nebo se chce vyhýbat lepku proto si musí pečlivě vybírat potraviny bez tohoto alergenu. Bezlepkář může mlsat všechny gluten free dobroty a vůbec to nemusí být nuda, v Mixit je toho bez lepku kupa…

TIP od Mixit:

Zpět na všechny články

0 Komentářů k článku Mixit Dárková Příručka II. díl


Komentář

Další články

0 Košík Nahoru