Spustili jsme Zásilkovnu jako nový způsob dopravy! Zaváděcí cena 39 Kč pro 1800 odběrných míst po celé ČR

Do pátku 24.5. rozdáváme dvojnásobnou porci kreditů za každý nákup! Oslavte s námi 9 let Mixit

Den D rok poté a týden před..

Asi již mnoho z diváků ČT si všimlo krátkých prostřihů v pořadu Den D čtvrté série, kde se to mihne nějakým tím naším tubusem, případně ksichtem :) I když nebylo dlouho jisté, zda bude tato již natočená řada po programových úpravách zařazena do vysílání, nyní je s odkladem v plném proudu a je na čase trošku povyprávět o celém tom zážitku, který jsme si z natáčení odnesli a z pocitů, které týden před odvysíláním máme.

Nutno předeslat, že natáčení probíhalo v červenci 2011, čili přesně rok před vysíláním. Od té doby jsme v mnoha věcech pokročili, vyrostli, zmužněli a získali nějaký ten nadhled. I když jsme s naším Mixit zrním nebyli před kamerami TV zdaleka poprvé, dodnes nevíme, zda budeme po odvysílání kráčet ulicí hrdě jako pávi nebo naopak lézt pár měsíců kanály pro samou ostudu :) Ostré natáčení s investory ve studiu probíhalo hodinu a bylo plné zvratů, výsledek čtvrthodinového sestřihu i našeho osudu je tedy plně v rukou režiséra a střihačů.

Jak to slušelo Mixit tubusům v TV.

My jsme stejně jako většina ostatních uchazečů o investici šli do pořadu s náležitě vysokými nároky na výši investice i "níži" podílu, který za to nabízíme. S podrobnostmi i výsledkem Vás ale necháme samozřejmě překvapit 25.7. po desáté večerní na ČT 1.

Co ale můžeme prozradit již nyní?

- Sestava investorů je v této řadě opravdu milá a obavy mohl mít jen uchazeč, který přišel s kontroverzním obchodním záměrem či pohledem na věc.

- Pan Rostock nezklamal, je opravdu natolik zábavně ironický, jak působí v TV. Nutno podotknout, že má i řádný přehled, jelikož jako první začal narážet na vedlejší podnikatelské aktivity jednoho z nás.

- Strávit hodinu natáčení ve studiu v 30'C vedrech pod drobnohledem investorů je vyčerpávající více než stěhovat tuny uskladněných pytlů s vločkami.

- Představené výsledky naší činnosti stihly za rok od natočení vyrůst 3x až 4x. Přesto není financování růstu žádná legrace :)

A tak to slušelo nám..

- Náš záměr získat investici na výpravu za exotickými surovinami na trhy asijských zemí (hlavně megalomanské Číny) byl krátkozraký. Dnes již víme, že přestože jsou tamní trhy největšími na světě a suroviny s trochou hledání kvalitní, problém je v samotných obchodnících, kteří mají zkrátka jiné návyky, než jsme zvyklí. Navázali jsme tedy pevné obchodní vztahy s evropskými partnery a můžeme se označit za dodavatele takřka výhradně českých vloček a cereálií. Ovoce a oříšky jsou z celého světa  a jejich původ je uveden u každé z nich.

- Chtěli jsme rovněž proniknout do obchodních řetězců. Ani tudy cesta nevede,  jelikož jsme velmi záhy zjistili, že tito  odběratelé nehodlají hrát rovnou hru s výrobci kvalitních potravin, jakými jsou i naše müsli, kaše a sušené ovoce a oříšky. V podstatě vás nechají "nažrat", vybudovat výrobní kapacity a poté postaví na rozcestí - prodávat levné podřadné produkty nebo pomalu zemřít. My jsme se vydali cestou vlastní distribuce a do soukromých obchůdků, což je nejen výhodnější, ale i velmi pracovně příjemné.

- Spousta z našich záměrů se ale za uplynulý rok realizovat povedla, jako například přestěhování do již třetí provozovny, která nabízí široké možnosti dalšího růstu a hraní si. Daří se vyvíjet i nové produkty, na jejichž spuštění se více než těšíme. S tím souvisí i nový web, který je sice plný nápadů, hravé grafiky a udělátek, ale s jehož testováním si musíme dát na čas. Není nic horšího, než spustit s velkou slávou nové stránky a zjistit, že je to ve výsledku jeden velký průšvih :) Velkou radost nám dělají i odběrná místa, díky kterým mnoho z vás - našich milých zákazníků - již může vyzvednout své dobroty bez poštovného kdykoliv kus od svého domu.

... jak hodnotíme vystoupení s ročním odstupem? To si troufneme shrnout až po odvysílání. Výlet do Brna i setkání s celým štábem byl velmi adrenalinový i příjemný zážitek, přesto jsme cestou zpět do Prahy po D1 museli odbočit a vydýchat celou zkušenost jednodenní pracovní neschopností u vltavské přehrady :)

Budeme se těšit na Vaše reakce!

Tady jsme se potili během natáčení..
Zpět na všechny články

18 Komentářů k článku Den D rok poté a týden před..

Radek

Radek

24. 07. 2012 v 08:58:41

Držím palce, vím o vás už dlouho, ale vůbec jsem netušil, že jste až tak vyrostli :) Nevíte, zda bude pak díl Dne D ke shlédnutí i v archivech České Televize?

Odpovědět
Lukáš

Lukáš

25. 07. 2012 v 12:34:35

Díl bude ke shlédnutí hned po odvysílání. Licence bude expirovat zhruba v září 2012 takže bude dost času na to si jej zpětně přehrát

Odpovědět
Vlastimil Vavrů

Vlastimil Vavrů

25. 07. 2012 v 21:49:27

Hezky clanek a hezky rust! Vas byznys se mi hodne libi. Stejne jako muj (kontaktni cocky) je to postaveno na vernosti zakazniku. At se vam i nadale hodne dari! Udelali jste kus prace.

Odpovědět
Kvítí

Kvítí

26. 07. 2012 v 05:24:13

Zdravím! :-) Včera jsem zhlédla Vámi zmiňovaný pořad. Díky němu jsem Vás poznala a už jsem si objednala mixík na ochutnání :-) Podle mě jste se rozhodli správně, že jste nabídky investorů nepřijali, vše není jen o vydělávání peněz… Moc Vám fandím a držím palce! ;-)

Odpovědět
Lenka

Lenka

26. 07. 2012 v 05:27:18

Kluci, fandím Vám!!! Je to skvělej nápad, kupovala jsem tubus jako dárek (který je velice originální) a sama jsem jich také pár měla, jsou bezkonkurenční! Snad i bez investorů zvládáte vše tak, jak chcete a budete na trhu ještě hooodně dlouho, DĚKUJU. <a href="http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10318881162-den-d-iv-rada/311292320260012-den-d-iv/">http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10318881162-den-d-iv-rada/311292320260012-den-d-iv/</a>

Odpovědět
Michal

Michal

26. 07. 2012 v 06:53:52

Včera jsem Den D viděl. Překvapuje mě, že to dávaj až po roce. Podle mě investor vybrán dobře, celému projektu dávám palec nahoru ;-)

Odpovědět
Irena

Irena

26. 07. 2012 v 08:35:24

Den D patří mezi naše oblíbené pořady, dopadli jste velmi dobře, o to žádný strach. Ještě lépe jste dopadli loni – v okamžiku, kdy dcera “doručila” Mixit do naší rodiny. Od té doby konzumujeme a informujeme okolí. Vykašlete se na řetězce, minulý týden jsme “ulovili” další odběratelskou rodinu… A vyrábějte!

Odpovědět
Evi

Evi

26. 07. 2012 v 12:45:14

Dozvěděla jsem se o vás právě díky včera odvysílanému dílu Dne D. Působili jste jako kluci, co měli skvělý nápad a pořádně na něm zapracovali, a myslím, že by pro vás byla škoda přistupovat na podmínky investorů tak, jak je nabízeli. Věřím, že se vám bude dařit i bez nich:-)

Odpovědět
Zuzana

Zuzana

26. 07. 2012 v 13:41:22

Ahoj, včera jsem Vás viděla v telce, fandim Vám kluci!!…strašně se mi líbí Váš nápad – určitě si něco namixuju :)

Odpovědět
Síma

Síma

26. 07. 2012 v 16:59:45

Ahoj kluci, včera jsem shlédla pořad Den D, ač se mi zdají investoři dost drsní, byla to určitě dobrá zkušenost. Už jsem si objednala mixík a těším se na něj. Řekla bych, že jste včera získali spoustu dalších odběratelů. Držím palce. Mějte se.

Odpovědět
Beáta Matyášová

Beáta Matyášová

27. 07. 2012 v 08:27:12

Ahoj kluci, moc Vám fandím, jste inteligentní sympaťáci a Váš nápad je skvělý. Produkt mi je velmi blízký, jsem máma dvou malých dětí, navíc se věnuji zdravé výživě, momentálně píši dětskou kuchařku a jistě se stanu Vaší zákaznicí. Slyšela jsem o Vás již dříve, ale až Den D mě nakopnul kouknout na Vaše stránky:) Hodně štěstí a úspěchů a jen tak dál!

Odpovědět
Mira

Mira

27. 07. 2012 v 18:36:32

Tak o kolik se vam zvednul pocet zakazniku po odvysilani Dne D? Rekneme den vysilani + dalsi dva dny proti prumeru :) Ja si po shlednuti zaznamu (den po vysilani) zrovna objednavam, tak by me zajimalo, kolik “nas” je :) )

Odpovědět
Lucka

Lucka

27. 07. 2012 v 19:53:19

Kluci, byla jsem Vaší zákaznicí již v době první provozovny:-) Moc Vám držím palce, pokračujte v tom, co děláte, včetně výroby, kontroly kvality, radosti z toho, že to děláte “sami”. Nevzdat se svého dítěte:-) Kdybyste se báli rizika, nešli byste zezačátku do toho, dočeho jste se pustili…držte se!

Odpovědět
petra

petra

28. 07. 2012 v 23:49:23

Den D jsem shlédla teprve dnes- miluju musli, jak je možné, že jsem o vás dosud neslyšela? Určitě si objednám :-) P.S. Moc fandim!

Odpovědět
Bára

Bára

04. 08. 2012 v 20:18:03

Ahoj kluci, moc Vám fandím, myslím, že Den D pro vás byla minimálně skvělá reklama, jelikož spousta lidí o vás do této doby nevěděla. Také jsem vyzkoušela Mixík na vyzkoušení a myslím, že to není poslední zásilka od vás. Musli je skvělé a já se těším na další objednávku :-) Moc vám držím pěstičky a fandím vám ve vašem zdravém podnikání !!!

Odpovědět
Martina

Martina

07. 08. 2012 v 19:33:05

Až do vysílání dne D jsem o Vás bohužel nevěděla, což je hrozná škoda, protože mixování müsli je přesně to, co naše rodina potřebuje. Já například nesnáším hrozinky, a zrovna ty jsou narvány téměř do 100% směsí a kaší dostupných běžně v řetězcích, což mě přivádí k šílenství. Syn je alergický na ořechy – opět šílený problém, protože každá běžná směs je obsahuje (i když někdy jen stopová množství). U Vás mohu oba naše problémy vyřešit hravě, za lepší cenu, s kvalitnějšími surovinami, a nemusím u toho strávit 2 hodiny mezi regály pročítáním složení jednotlivých směsí, abych nakonec téměř vždy odešla s prázdnou. Včera jsem objednala dva tubusy, a po doručení a degustaci v práci zajisté budeme objednávat hromadně – je nás moc :-) Přeju hodně dalších úspěchů.

Odpovědět
Kodl

Kodl

29. 08. 2012 v 16:38:43

Velmi mě zaujala Vaše poznámka o obchodních řetězcích. Čím dál tím víc se utvrzuji, že mají zájem prodávat jenom levné sračky.

Odpovědět
Petr Břicháček

Petr Břicháček

01. 09. 2012 v 21:57:37

Blahopřeji. Jste pro mě velkou inspirací. Přeju hodně štěstí.

Odpovědět

Komentář

Další články

0 Košík Nahoru