Mixujeme pohádkový Valentýn. ❤ Je tu zamilovaná kolekce dobrot a nový tubus

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Den dětí s Mixitem!

Letos máme i během jara obzvláště napilno, i přesto ale zbyla chvíle udělat trochu radosti těm nejmenším. Nápad na sebe nenechal dlouho čekat a bylo jasno - Den dětí s Mixitem! Díky úžasné domluvě se sdružením Lékořice, které pracuje pro Thomayerovu nemocnici, jsme se mohli zapojit také a alespoň na chvilku zpříjemnit dětem pobyt v nemocnici.

Dárky jsme nemuseli vybírat dlouho, Tyčinky Mixitky Datle+Fíky zachutnají snad každému, chtělo to ale něco navíc.. Oslovili jsme tedy s prosbou o vystoupení mladé pražské divadelníky, Improvizační tým KL.I.KA., kteří se nedávno začali zaměřovat i na dětské publikum, a ti si s námi nadšeně plácli.

A tak jsme vyrazili za dětmi na pediatrické, neurologické a závěrem psychiatrické oddělení, kde KL.I.KA. za účasti nápadů samotných dětí zahrála o Pánu Bohu, andělech v pekle a čertovi v nebi a rozveselila tak nejednu tvářičku.

Den byl opravdu podařený a budeme se těšit na další návštěvu. Odcházeli jsme nakonec s pocitem, že to málo, co jsme dětem dali, nám oplatily několikanásobně – dětská radost je zvláště v takovém prostředí totiž nesmírně povzbuzující.

Přejeme všem dětem brzké uzdravení a zase někdy a snad i s Klikou a Lékořicí! :)

Zpět na všechny články

0 Komentářů k článku Den dětí s Mixitem!


Komentář

Další články

0 Košík Nahoru