Mixujeme pohádkový Valentýn. ❤ Je tu zamilovaná kolekce dobrot a nový tubus

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Na horské výzvě jsme se vydali s Mixitkou na pochod

Horská výzva je již kultovní každoroční serial vytrvalostních pochodů po českých horách. Skládá ze čtyř bodovaných závodů v kategoriích pro muže, ženy i psíky (dogtracking) na 14, 34 a pro ty nejzkušenější dokonce 64 km. Protože se za přírodou a na čerstvý vzduch rádi vypravíme stejně jako naše Mixitky, vyrazili jsme společně na první letošní pochod do Koutů v Jeseníkách.

Areál Horské výzvy v Koutech.

Počasí přálo a atmosféra byla natolik fajn, že bylo již předem rozhodnuto – Pochod s Mixitkou se stane oficiální odpočinkovou discíplinou všech letošních akcí Rockpoint – Horská výzva! :)

Zde jsme pochod odstartovali.
Během cesty se účastníci prošli i po sněhu.

Spolu s další skoro padesátkou nadšenců jsme vyrazili na čtrnáctikilometrovou trasu a užívali si slunečný pochod jarně zasněženými kopci. První tři, kteří dorazili do cíle, jsme odměnili našimi Mixit dobrotami a zkrátka nepřišel nikdo – každý si mohl cestou zakousnout tyčinku Mixitku a v cíli udělat radost diplomem či slevovým kuponkem. Kromě slunce cestou mohlo hřát i to, že polovina startovného Pochodu s Mixitkou je určena na léčebné výlohy Lukáška Bílého, který je po prodělání mozkové obrny připoután na invalidní vozík.

Výherce Mixit dobrůtek.

Letošní první díl závodu se vydařil nejen v tom, že se přihlásilo historicky nejvíce běžců (900), ale vládla I dobrá nálada a atmosféra.

A už je tu vyhlášení..

A my se již nemůžeme dočkat v polovině června do Pece pod Sněžkou na další Horskou výzvu, tentokrát krkonošskou!

Více informací se dozvíte zde

S týmem Mixit budeme mít opět jako jedni z hlavních partnerů akce na místě stánek, kde si každý může ochutnat a zakoupit cereální tyčinky Mixitky, pytlíky do kapsy s müsli a kašemi a samozřejmě I celé tubusy, např. Mix Nahoď baťoh či úplnou novinku Ronnieho fitness směs

Tak zase na další Horské výzvě.
Zpět na všechny články

0 Komentářů k článku Na horské výzvě jsme se vydali s Mixitkou na pochod


Komentář

Další články

0 Košík Nahoru