Mixujeme pohádkový Valentýn. ❤ Je tu zamilovaná kolekce dobrot a nový tubus

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Malý krok pro lidstvo, velký pro Mixit :)

Možná jste ještě nikdy nebyli na našem blogu a ani netušili, že nějaký máme. I to byl jeden z nedostatků starého dobrého webu Mixit, zkrátka nebylo na pořádné tlačítko místo.. nebylo místo ani na realizaci spousty nových nápadů a při každé úpravě hrozilo, že přestane řada jiných funkcí sloužit.

Náš starý web jsme milovali, byl jednoduchý, barevný a při jeho neustálém živelném vývoji jsme vesměs netušili, jaké další vychytávky po něm budeme chtít za pár měsíců. Pomohl nám vyhrát 3. místo v ceně českého internetu Křišťálová lupa a 2. místo Shop roku Heureky, zkrátka kdyby nebyl takový, jaký byl, nebyli bychom asi ani my.

I se starým webem se dalo hrát velké divadlo.

Pokrok ale nezastavíme, internet se vyvíjí rychlostí blesku a sledovat všechny trendy mezi těmi pytli s obilím není legrace.. jednou nás zavolal náš programátor Kuba k počítači a zvolal „Čumte! Takhle vypadá web 2.0!“. Už ani nevíme, co stránky nabízely a čím se kluci američtí zabývali.. my ale tušili jedno: ujíždí nám vlak a jestli nechytneme poslední vagón, doběhneme tak akorát do internetového středověku. Rozhodnutí bylo jasné – okamžitě začít s novými stránkami, od podlahy, pořádně a nanovo. Budou lepší než kdy dřív a musí být co nejdřív!

Úsměv a klávesnice Kubovi nikdy nechybí..

Uplynul rok a půl, náš čerstvě dostudovaný programátor Kuba zestárl o tři roky a grafik Lukáš, kterého jsme nikdy neviděli, ale kterého milujeme, předělal 50x návrh designu. Přes divoké kreace jsme se vrátili zpět k jednoduchému poselství, přece jen je skoro polovina návštěvníků www.mixit.cz u nás poprvé a 3 misky mluví jasnou řečí – namíchejte si svoje müsli!

První návrhy pomocí videa "Jak na to".

Takto jsme začali.. tmavě, trochu divoký západ :)

Všeho moc škodí..

Občas bylo toho pohybu moc a ptáci sice byli roztomilí, nikdo z dotázaných ale netušil, že jsou to v první řadě tlačítka.

A nakonec jsme to takhle dotáhli do konce.

Před Vánoci 2013 jsme měli funkční Mixit II a nejistě vyčkávali na správnou chvíli ke spuštění. Je to nyní, kdy lámeme rekordy? Nezkusíme nejdříve oddělit www.mixit.sk, který již máme přeložen do slovenštiny a kam mixujeme méně? Skočili jsme do toho po hlavě, nový web i s administrací spustili na Slovensko, hned po Novém roce i Česko a nevyhnuli se menší schizofrenii. Zkrátka dojezd starého webu, nové objednávky na českém a vedle slovenském webu, vše s odděleným vyřizováním objednávek. Bylo veselo a programator Kuba zestárl o další rok :)

Protože ale nejsme úplní nešikové, povedlo se nám to ustát a dokonce máme větší podíl návštěvníků, kteří objednají. Je tedy čas si veškeré vychytávky shrnout:

  • Jsme sdílnější v rubrice O nás, protože si sami rádi přehráváme příběh Mixit.
  • Inspirace není nikdy dost, a tak mixy ostatních jsou jí nekonečnou studnicí. Můžete hodnotit, můžete i kupovat.
  • Mix pytlíků do kapsy i tyčinek Mixitek je již naprosto ve Vaší režii, vybrat si můžete krabici 10 libovolných.
Míchejte dle vlastních chutí.
  • Máte dotaz? Není nic jednoduššího než si přečíst odpovědi na ty nejčastější.
  • Být v obraze je příjemné, a protože Facebook ani Twitter nedovoluje se rozepsat, rádi Vám naše zákulisí občas popíšeme právě zde na blogu.
  • Na starém webu jste využívali platební bránu Gopay, nyní můžete platit přes PayU a když už jsme u těch inovací, testujeme i expresní platby pomocí bankovních tlačítek. Se vším jsme doteď spokojeni, vše se musí zkusit.
  • Dárky si vysloužily vlastní tlačítko na hlavní liště, a míchání suchých plodů jsme také rozdělili na lyofilizované ovoce (které nyní zůstane déle křupavé) a samostatné oříšky s klasicky sušeným ovocem. 

..máme ale i tisíce drobností, které oceníte hlavně při samotném nákupu. Suroviny „létají do tubusu“, základ müsli či kaše měníte kliknutím na kterýkoliv z nich, každý mix z oblíbených, dřívějších či jiných uživatelů si můžete dle chuti upravit. Již nemusíte pojmenovat svůj tubus, uděláme to za Vás, stejně jako uložíme jakoukoliv adresu, kterou k doručení běžně využíváte.

Přechod na novou verzi je zkrátka běh na dlouhou trať. Pokud tedy narazíte na chybičku, dejte nám šanci ji napravit a prosím řekněte nám o ní na admin@mixit.cz.

Děkujeme předem za trpělivost a doufáme, že Vám změna zpříjemní další nákupy na www.mixit.cz

Zpět na všechny články

11 Komentářů k článku Malý krok pro lidstvo, velký pro Mixit :)

Hanka

Hanka

Ráda bych tu tohle vaše "ublognutí" olikovala, ale chybí tlačítko :( :)

Odpovědět
Mixit

Reakce na komentář od Hanka

Mixit

A my bychom rádi dali "lajk" za Váš podnět, protože jsme programátora ihned zasypali požadavky na všechna sdílecí a lajkovací tlačítka, která vůbec existují :) Děkujeme!

Markéta Černá

Markéta Černá

Kluci, já Vás prostě miluju!!!! Je to tu všechno moc pěkný a já žeru spoustu vašich dobrot i Vás všechny do jednoho!!! Mějte se krásně. Markéta.

Odpovědět
Markéta

Markéta

Bylo by možné kromě základních nutričních hodnot - sacharidy, tuky a bílkoviny uvádět i poměr vlákniny, která je např. u základu dosti důležitá? Díky moc Markéta

Odpovědět
Katka

Katka

i já bych dala like je to super e-shop.

Odpovědět
Romana

Romana

Jste super!!!

Odpovědět
Martina

Martina

Jste můj nejoblíbenější eshop a teď se k vám budu vracet ještě radši:-) Jen tak dál, jste báječní!

Odpovědět
Markéta

Markéta

První objednávka - zvědavost. Druhá - dám tomu druhou šanci a teď.......když dochází poslední dávka mám hrůzu a děs v očích a rychle letím objednávat další. Co to znamená? Jsem závislááááák :) Mňam.

Odpovědět
Andrea

Andrea

Chtěla bych se zeptat, proč nejde objednané dobroty vyzvednout i na nedávno nově otevřené pobočce v Uherském Brodě U Václava? Myslela jsem, že se tam budou dát vyzvedávat, když se tam dají koupit věci z Mixitu. Díky za odpověď

Odpovědět
Karolína

Karolína

Užasný projekt, stránky, zpracování, tubusy, kaše, ovoce, všechno! Moc bych se k Vám chtěla podívat, jak to ve výrobně dobrot vypadá!

Odpovědět
Petra

Petra

Jste prostě k sežrání!!! :)

Odpovědět

Komentář

Další články

0 Košík Nahoru