Mixujeme pohádkový Valentýn. ❤ Je tu zamilovaná kolekce dobrot a nový tubus

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Mango sticky rice

Namixujte si Mango sticky rice přímo na Mixit! 

Také je pro vás toto období dlouhé a myšlenkami jste někde u moře na slunné pláži? Co byste řekli tomu si trochu té exotiky přičarovat domu na stůl? A nemusíte kvůli tomu nikam daleko cestovat. Stačí se inspirovat naší momentálně nejoblíbenější snídaní. 


Možná se v řadách Mixiťáků najdou milovníci thajské kuchyně a nebude pro ně pojem Mango sticky rice žádnou novinkou, ale pro řadu z vás se může jednat o velkou neznámou. Tento thajský národní dezert se skládá pouze z několika málo surovin, ale je naprosto výborný! Každý, kdo jej ochutnal, byl okouzlen dokonale sladěnou chutí rýže, kokosového mléka a exotického manga.  I my jsme této kombinaci podlehli a potvrzujeme, že se jedná o velice návykový pokrm. Trochu jsme tedy zaimprovizovali a tento lahodný pokrm si můžete dopřát spolu s námi každý den! 

Jak si tu dobrotu namixovat?

Žádné dlouhé vaření však nečekejte. K naprostému uspokojení chuťových pohárků vám postačí naše Kokosy na rejži, kousky sušeného manga a špetka kokosového cukru. Předmixováno ZDE

Exploze chutí zaručená!

Originální Mango sticky rice se tradičně jí rukama. My však doporučujeme servírovat z naší ručně vyráběné misky

Zpět na všechny články

0 Komentářů k článku Mango sticky rice


Komentář

Další články

0 Košík Nahoru