Mixujeme pohádkový Valentýn. ❤ Je tu zamilovaná kolekce dobrot a nový tubus

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Mixit vydává kapesní herní konzoli - první hra je hotova!

Je to venku, hra začíná! Odhalujeme pro vás dlouho utajovaný projekt - Mixit kapesní herní konzoli, pro kterou jsme již dokončili první vykutálenou hru. Otestujte si ji na vlastní prsty ve vašem webovém prohlížeči na počítači nebo v mobilu. 

Martin, CEO Mixit: "Na vývoji herní konzole Mixit se pracuje již 2 roky."

Prototy naší konzole je připraven. Už mu chybí jen správný kabátek, o kterém rozhodnou naši fanoušci.

Vedoucí vývoje, Igor Šula: "Máme sestavenou funkční základní desku. Vyvinutý nový engine. a první hra již na novém enginu funguje a je hratelná!"

Dlouhé měsíce jsme rozšiřovali programátorský tým, abychom vytvořili vývojářskou herní sekci, která našim zákazníkům nabídne další odměnu za jejich nastřádané kredity - kapesní herní konzoli, která zabaví malé i velké. Hlavní hrdinové našich her budou důvěrně znamí Mixiťáci - ptáček, zajíc a další obyvatelé lesa Mixitce, kteří často zdobí naše tubusy. Pamatujete na kapesní herní "digihry", které na přelomu 80. a 90. dobyly nejedno hráčské srdce? Naše první hra je nostalgickou vzpomínkou na dětská léta.  

Vedoucí grafického oddělení, Zuzana Hnídková. "K dokonalosti chybí už jen zvolit design krytu celé hry. Máme na výběr ze tří variant a rádi bychom, abyste nám pomohli, který se vám nejvíce líbí?"

Už dnes pro vás spustíme hratelnou verzi pro webové prohlížeče, abyste mohli s Mixit trochu "zapařit". Nový brigádník zajíc má za úkol plnit tubusy čokoládovými vajíčky, počet objednávek roste a rychlost je klíčová. Troufnete si? 

....již brzy doplníme nové informace. 

APRÍL! Ale ne tak docela. Hru si opravdu můžete zahrát ve svém mobilu nebo na počítači. Kapesní herní konzole nás lákaly, ale ekologičtější bude paření bez dalších plastů navíc. :-) 

Zpět na všechny články

0 Komentářů k článku Mixit vydává kapesní herní konzoli - první hra je hotova!


Komentář

Další články

0 Košík Nahoru