Mixujeme pohádkový Valentýn. ❤ Je tu zamilovaná kolekce dobrot a nový tubus

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Namixujte si dobrý skutek a pomáhejte s Mixit

Jak nás napadlo mixování dobrých skutků? Chtěli jsme vymyslet způsob, jak mixováním pomoci a nakonec jednoduchost zvítězila:-) Ke každému nákupu si můžete přimixovat libovolné množství dobrých skutků v ceně 30 Kč - 'tubusy' jsou bezedné a naše poděkovaní bezmezné. Vybrali jsme 7 dobročinných organizací, které jsou nám blízké a budeme opravdu vděční za každý zakoupený dobrý skutek, sdílení i lajk.

Za dar zaplatíte Mixitu při placení objednávky a on v lednu celou částku pošle vámi vybrané organizaci prostřednictvím Nadačního fondu Mixit. Za zakoupení Dobrých skutků vám přidáme do balíčku symbolickou samolepku 'Pomáhám s Mixit'. Pomáhat můžete také přímo, na stránce Dobrých skutků najdete odkazy na další způsoby pomoci - to kdybyste už náhodou nepotřebovali mixovat dobroty a i přesto chtěli pomoci.

Na začátku byl hezký nápad a my jsme postupně zjišťovali, kolik skvělých organizací v Česku pomáhá, i proto jsme založili Nadační fond Mixit - abychom do budoucna mohli pomáhat ještě více a pomoc spolu s vámi nasměrovali i dalším organizacím. Děkujeme, že jste nám inspirací!


Jaké organizace a příběhy jsme vybrali? 

Nadační fond Šance onkoláčkům

Nadační fond Šance onkoláčkům máme moc rádi, již v loňském roce jsme měli tu čest udělat radost nemocným dětem a jejich rodičům velkými adventními kalendáři v plzeňské fakultní nemocnici. Rádi bychom společně s vámi pomohli i letos. 


Cesta domů

Cesta domů je organizace, kterou pro její činnost velmi obdivujeme a zároveň jsou to naši sousedi z Prahy 4. :-) Cesta domů provozuje domácí hospic. Poskytuje multiprofesní služby nevyléčitelně nemocným a umírajícím, dětem i dospělým v jejich přirozeném prostředí. Taková pomoc je v těžkých chvílích neocenitelná a budeme moc rádi pokud Cestě domů dobrým skutkem přispějete, aby mohli ulehčovat rodinám těžké chvíle i nadále. 


Pomocné tlapky o.p.s.

Pomocné tlapky jsou organizace, kterou dlouho před nápadem mixování dobrých skutků sledovalo několik členů našeho týmu. Proto jsme neváhali a Pomocné tlapky oslovili. Fenku Ziru jsme si zamilovali na první pohled :-) A doufáme, že ona si zamiluje v blízké budoucnosti nového pána, který ji bude moc potřebovat. Výcvik asistenčního pejska je velmi nákladný a každý dobrý skutek přimíchaný k nákupu bude určitě potřeba. 


FANDI MÁMÁM

Není tajemstvím, že nejčastějšími zákazníky Mixit jsou maminky. :-) Proto jsme se rozhodli pomoci maminkám, které jsou v obtížných životních situacích a potřebují pomoc ostatních. Projekt Fandi mámám pomáhá adresně a příběhy maminek, kterým váš přimixovaný dar pomůže si můžete přečíst přímo na stránkách Fandi mámám. 


Život dětem

Život dětem je organizace, kterou sledujeme dlouhá léta a známe paní ředitelku Annu Strnadovou, která je pro nás ztělesněním obětavosti a činnorodosti. Požádala nás o pomoc s hledáním finančních prostředků pro velmi nemocná dvojčátka Týnku a Radovánka. Rozhodli jsme se proto vytyčit si nemalý cíl a společně s vámi dobrými skutky nastřádat na blahodárnou hipoterapii. Posláním obecně prospěšné společnosti Život dětem je pomoc nemocným, handicapovaným a opuštěným dětem v rámci celé České republiky, které se ocitnou v obtížné životní situaci a potřebují odbornou pomoc a podporu svého okolí.


Zdravotní klaun

Červené nosy do každé nemocnice. :-) Zdravotní klauni pomáhají, jak sami říkají, smíchutvorně a to je nám blízké. Každý úsměv, který pomůžete vykouzlit, bude pro nás velikou odměnou. :-) 


Pomozte dětem

Kuře potkalo kuře! :-) Kdo by neznal Nadaci Pomozte dětem, je úctyhodné, že za své působení Kuře dokázalo pro děti nastřádat více než 243 miliónů korun. Mixit kuře se má ještě co učit, věříme, že to kuřatům bude hezky klapat i v naší kampani Dobrých skutků. 

Zpět na všechny články

0 Komentářů k článku Namixujte si dobrý skutek a pomáhejte s Mixit


Komentář

Další články

0 Košík Nahoru