Mixujeme pohádkový Valentýn. ❤ Je tu zamilovaná kolekce dobrot a nový tubus

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Pro moji mámu!

Pro moji mámu!

Pro ni a taky pro tu vaši jsem mixovala limitovanou edici sladkého mixu a skvělou sadu s porcelánovou miskou, kde jsem kombinovala chutě, jaké má ráda právě moje máma. Mix je plný křupavého základu, lyofilizovaných jahod a malin, čokoládových hoblinek, mandlových lupínků a taky mandlí v mléčné čokoládě. Vše jemně podtrženo skořicí a kardamonem.

Ráda bych tento mix věnovala k blížicímu se Dni matek nejen svojí mámě, ale taky všem Vašim maminkám. 

Zkuste se zastavit a vzpomenout si, co vše pro vás mamka udělala a stále dělá. Jak vás vychovala a jak bezpodmínečná je její láska k vám. Napište ji třeba hezký vzkaz na štítek tubusu nebo nakreslete srdíčko! Garance radosti zaručena!A jaký je můj vzkaz mamce? 

„Mami, ľúbim ťa ako koňa a ďakujem za všetko! Tvoja Kikulka“

 

Nákupem tohoto dárkového müsli mixu s názvem "Pro maminku" získáte nejen skvělý dárek pro svojí maminku ke Dni Matek, ale taky přispějete částkou 20 Kč na nákup funkčního šátku – bryndáku, který společně s Mixit darujeme do Dětského centra Paprsek, kde denně pečují o více než 100 klientů s těžkým tělesným nebo mentálním postižením. Update: Za rok po spuštění mixu jste nákupem mixu přispěli částkou více než 350 000 Kč na nákup potřebných pomůcek. 

Dětí nebo dospělých s postižením není mnoho a každý z nich má specifické potřeby, proto je výroba speciálních pomůcek nekomerční. Rodiny, nebo zařízení pečující o lidi s postižením, mají problém sehnat tyto pomůcky a mnohdy jim na ně nezůstavájí finanční prostředky. Vy jim teď můžete pomoci!

Moje máma pro mě (Made by Kristína)

Moje máma Eva je střela, byl to její nápad přihlásit mě do soutěže Masterchef, kterou jsem loni vyhrála a taky je autorkou všech fotografií, které můžete vidět v kuchařce #UPGRADE nebo na mém Instagramu Made by Kristína. Jednoduše mi kryje záda a pomáhá na cestě za mými sny. O tom největším víte, chci se stát profesionálním kuchařem.

Moje máma pro Pauli (Needo)

Máma pomáha i moji sestře Paulínce, která je těžce postižená diagnózou Dětské Mozkové Obrny (DMO) a odkázaná na cizí pomoc. A právě máma našla způsob, jak jí zatáhnout do běžného života dění a být součástí i její práce. Vytvořila projekt NEEDO, který nabízí stylové řešení pro postižené dospívající děti, dospělé nebo seniory. Věnuje se výrobě, společně s chráněnými dílnami v ČR, zejména textilných pomůcek jako funkční šátky, čili bryndáky nebo speciálnímu oblečení pro vozíčkáře, nebo dalším pomůckam třeba na dlouhé stravování hendikepovaných, které nelze běžně sehnat na celosvětovém trhu.

Kristína & Paulína:

Moje máma se nás se sestrou snažila jako malé zabavit a tak jsme se často „hrály“ v kuchyni. Pro sestru Paulínku bylo vaření terapie, dotýkala se různych struktur surovín, podněcovalo jí to k dotykům a úchopům a já ráda míchala, přisypávala a válela těsto. Dnes se situace otočila, i když obsazení zůstalo. Já vařím, moje sestra se snaží dotýkat a podávat suroviny a moje máma řídí úklid po našem vaření :).

O DC Paprsek:

http://www.dcpaprsek.org

Dětské centrum Paprsek bylo založeno 1. 4. 1994 jako modelové zařízení komplexní péče o děti a mládež s mentálním a kombinovaným postižením a jejich rodiny.

Organizace poskytuje na území hlavního města Prahy sociální službu denní stacionář ve střediscích Hloubětín, Prosek a DAR a domov pro osoby se zdravotním postižením v domově Setkání a na Červeném vrchu.

Paprsek nabízí terapie a odborné poradenství v oblasti psychologie, logopedie, rehabilitace a pedagogiky podle M. Montessori a pořádá přípravné kurzy v rámci náhradní rodinné péče v Rodinném centru Zdeňka Matějčka v Hloubětíně.

Celková kapacita denních stacionářů je 87 klientů, v domově žije 12 klientů.

O projektu NEEDO:

https://www.needo.cz

NEEDO, název vycházející z anglického označení pro speciální pomůcku - special need, poskytuje stylová řešení pro speciální každodenní potřeby zejména dospívajícim dětem a dospělým s postižením. Cílem a misi Needo je učinit život pohodlnějsí pro rodiče i pečovatele postižených a umožnit jim výběr speciálních pomůcek, které na trhu zcela chybí. Dbáme na kvalitu výrobků a jejich funkčnost. Sami jsme rodiči dcery Paulíny s diagnózou Dětské Mozkové Obrny (DMO) a při výběru Needo sortimentu vycházíme z vlastní zkušenosti.

Needo textilní produkty vyrábíme v České republice ve chráněných dílnách a podporujeme tak zaměstnání lidem s hendikepem. 

Zpět na všechny články

0 Komentářů k článku Pro moji mámu!


Komentář

Další články

0 Košík Nahoru