Omlouváme se, dodání do Mikuláše již nemůžeme garantovat. Dopravci mohou nabírat skluz. Balíčky jim předáváme v průměru 2 dny po zaplacení. 

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Tvoření z tubusů

Nemálo z vás si dopřeje měsíčně několik mixů a čím dál častěji si kladou otázku „Kam s ním“?

Můžete jej samozřejmě ekologicky zlikvidovat vhozením do kontejnerů na tetrapak a víčko potom do plastů. Popelnice na tříděný odpad vás pochválí, ale není to trochu nuda (a škoda, když už jsme si s nimi dali takovou práci)? :) Co takhle nám dát další šanci na život a použít nás jinak, kreativně?

1) Adventní kalendář z Mixit tubusů

Posbírejte v průběhu roku 24 polovičních tubusů nebo 12 velkých (které rozpůlíte) a postavte si ten nejkrásnější Mixit vánoční stromeček! Do každého okýnka se vejdou dobroty klidně i pro víc dětí. Doporučujeme jako předvánoční projekt do školky ;) 

Nakonec přidejte hvězdu, zelený řetěz, stromy ze zeleného papíru nebo Mikuláše. Finální podoba je už na naší fantazii ;)2) Dózy na potraviny

Na Mixit tubus nalepte štítky a popište. Těstoviny či piškoty neměly nikdy hezčí obal!


3) Zábava pro zvířátka

Vaši chlupatí mazlíčci naše tubusy určitě také ocení, využití je navíc multifunkční. Mohou sloužit ke hraní i odpočinku. :) 
4) Tubus jako váza

Dostali jste řezané květiny a zrovna nemáte po ruce vázu? Máme snadné řešení! Seříznutou PET lahev či skleničku naplňte vodou a vložte do Mixit tubusu. To je krása, že? ;)


5) Dárkové balení

Do Mixit tubusu se krásně ukryje i jiný dárek, než müsli. Třeba tekutý ;) Stačí obalit papírem a originálně dozdobit.

Zpět na všechny články

0 Komentářů k článku Tvoření z tubusů


Komentář

Další články

0 Košík Nahoru