Do pátku rozdáváme DVOJNÁSOBNOU ODMĚNU za nákup! Získejte až 14 % z Vaší objednávky na příště (kredity platí 3 měsíce) 

Úvodní ublognutí

Vítejte na našem novém mixitím blogu, který dává nahlédnout i do grafiky připravované druhé verze webu Mixit.cz. Jaký je první dojem? Nám se líbí a děláme na něm, až se občas zakouří nejednomu z hlavy :)

Proč jsme se rozhodli pro blogování? Celé 3 roky soužití s myšlenkou Mixit se neskutečně bavíme každým novým nápadem a jeho realizací. Některý skončí ohodnocen jako "konina" v šuplíku, jiný nás posune dál. Do poslední chvíle před spuštěním jsme si nebyli jisti, zda je na nákup cereálií, müsli a jiných zdravých dobrot přes internet ČR připravena.. po dvou letech ostrého provozu jsme se přesvědčili, že lze dát eshopu s potravinami hravou podobu, na které se dá stavět. Během té doby jsme zažili i mnoho milníků, drobných zvratů a úsměvných událostí. Rádi se o ně s našimi fanoušky budeme dělit..

Na začátek jsme si připravili opravdový začátek.. fotku naší první provozovny poté, co jsme ji na jaře 2010 s nadšením v očích vymalovali. Za všimnutí stojí "magneťák" zn. Fugison, který dělal společnost při dlouhých letních mixovacích večerech.

Kolo šlo ven, spousty pytlů zrní dovnitř. 
Zpět na všechny články

11 Komentářů k článku Úvodní ublognutí

Cirrat

Cirrat

19. 07. 2012 v 08:34:23

Rozhodně to byl dobrý nápad – já jsem se díky vám naučila pravidelně snídat, manžel jedné virtuální známé, který trpí celiakií, si díky vám může křoupat a jen za poslední dva měsíce vím o dvou lidech, kteří si namixovali a pochvalují si taky. A rozhodně se těším na další zápisky z blogu.

Odpovědět
kamculenka

kamculenka

19. 07. 2012 v 09:57:34

Vaše zrní je super, aspoň vím, co v něm je (snad) samé dobré věci :-) Nevím sice kolik je doporučená dávka na snídani, ale neřeším. Těším se na další ublognutí :-) ))

Odpovědět
Naďa

Naďa

19. 07. 2012 v 10:18:46

Za mixit.cz rozhodně děkuju. Konečně udělá za mě někdo tu “špinavou práci” nápaditého a stále nového míchání, a já pak můžu jenom s chutí chroupat. Veliký dík patří i za osobní odběry na severu :-)

Odpovědět
Petra

Petra

19. 07. 2012 v 13:39:45

Mixování je super:) Konečně už nemusím z kupovaného vybírat co nebaštím. A díky vám i náš malej prcek baští k snídani zdravě. V případě prcka za to vděčíme hlavně skvělému nápadu s velikonočními vejci z čokolády. Díky moc a jen tak dál :)

Odpovědět
Já

20. 07. 2012 v 10:07:17

Skvělý napad…..,musly vypada jedle už na obrazku a v reálu je to snad lepší než sex(ups, nebo možná hned v po něm. Nadšen byl muž(pozor ten by se zrního nedotkl a jak si pak křupal, až měl boule za ušima) a dokonce i děti(dcera snědla sama tubus za 5dní) Osobní odběry v bezva místě. Díky

Odpovědět
miška

miška

20. 07. 2012 v 15:15:32

já moc děkuji za nápad s vlákninou! Je úžasná a ujíždí na ní polovina kolektivu v práci. Vaše muesli je opravdu výborné, je návykové a děsně rychle mizí :-)

Odpovědět
Kristina

Kristina

22. 07. 2012 v 11:06:23

Jsem moc ráda, že u nás vznikl mixit, konečně pořádné a zdravé musli bez tuny cukru!

Odpovědět
Lukyn

Lukyn

08. 08. 2012 v 21:24:25

Dnes jsem si konečně donesl první várku – vlastní mix a kaše. Obojí je naprosto VYNIKAJÍCÍ. Rozhodně budu objednávat znovu a znovu a….. díky za to co děláte i za zážitek, který je spjatý s mixováním. Tubusy bezvadné a líbivé. Jedl jsem xx druhů z marketů…no teď vím, že to byla jen ztráta času. Doporučuji všem známým, chválím a ještě jednou děkuju :-)

Odpovědět
Lucie

Lucie

19. 06. 2014 v 08:45:57

Tak jsem si poprvé objednala vlastní mixit :) Dneska jsem si dala snídani a musím říct, že to je moc dobrý :) Těším se až to sním a objednám si další, už mám nápady ;) Jinak chválím za přesné dodání, za tubus a za celkově pozitivní příjemný přístup !

Odpovědět
Šárka

Šárka

17. 09. 2014 v 13:46:20

Dobrý den, vaše Mixity jsou výborné, ale poslední mi nebyl doručen ani po zaplacení převodem. Mohli byste mi prosím napsat kontakt s kým to řešit a na který někdo reaguje? info@mixit.cz ne. Děkuji.

Odpovědět
Petr

Petr

10. 07. 2015 v 15:35:06

Dobrý den, hrozně se mi líbí, jak si každý myslí, že nejí zdravě, když pojídá tohle. Poraďte se se skutečnými odborníky. Mála nápověda. Tudy cesta nevede.

Odpovědět

Komentář

Další články

0 Košík Nahoru