Mixujeme pohádkový Valentýn. ❤ Je tu zamilovaná kolekce dobrot a nový tubus

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Vánoční mixování dobra

Štěstí je úplné, když ho máte s kým sdílet!  Děkujeme vám za téměr 500 tipů, jak se podělit o radost z 25 adventních kalendářů. 

Vybrali jsme krásnou dárkovou výzvu Krabice od bot, která sbírá dárky od štědrých lidí pro děti a rodiny v nouzi. Je neuvěřitelné, kolik dárků jsme na sběrném místě Diakonie viděli! Naše kalendáře konkrétně udělaly radost dětem, o které pečuje Diakonie Most. Dárkem pomoc nekončí. Díky vaší inspiraci jsme předali dalších 25 adventních kalendářů pro děti v dětských domovech a zároveň spouštíme celoroční pomoc v podobě možnosti si namixovat k nákupu Dobrý skutek pro rodiny v nouzi. 

Tipů bylo tolik, že jsme rozhodli rozdat i ten zbytek a udělat tak radost v Klokánku v Teplicích, Domově Dětí v Duchcově, v Hospic Ondrášek, Nadačnímu fondu Veroniky Kašákové a taky několika rodinám, které jsou podporovány projektem Fandi mámám. 

VIDEO Z PŘEDÁVKY TADY


Co se často opomíná, je pomoc a péče pacientů s psychiatrickými problémy. Duševní onemocnění v Česku trápí každého 3. dospělého, ve světě je to skoro jedna miliarda lidí a dostat adekvátní péči je často obtížné. V Česku se za poslední doby pandemické rozrostlo několik iniciativ, které šíří osvětu tohoto tématu. Jmenovitě kampaň od Loono - Dobré nitro, projekty Nevypusť duši, Opatruj.se, Replugme nebo Safezóna, portál zaměřující se na duševní zdraví dětí. My jsme symbolicky podpořili psychytrické nemocnice v Bohnicích a Písku a doufáme, že dobroty udělají radost. 


Děkujeme, bez vás by to nešlo!

Zpět na všechny články

0 Komentářů k článku Vánoční mixování dobra


Komentář

Další články

0 Košík Nahoru