Omlouváme se, dodání do Mikuláše již nemůžeme garantovat. Dopravci mohou nabírat skluz. Balíčky jim předáváme v průměru 2 dny po zaplacení. 

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Mixit podporuje sportovce: volejbalista Jiří Kraffer

Mixit součástí sportovní cesty volejbalisty Jiřího Kraffera

 Ahoj všichni Mixiťáci! Jmenuji se Jirka Kraffer, je mi 25 let a jsem profesionální volejbalista. Tomuto sportu se věnuji od 14 let a sedmou sezónu na profesionální úrovni. Moje volejbalové začátky začaly v Plzni odkud i pocházím, ale už po 2 letech jsem se kvůli tomuto sportu odstěhoval do Českých Budějovic, kde jsem kromě volejbalu zahájil i studium na gymnáziu. Zde jsem další čtyři roky rozvíjel své volejbalové dovednosti, jak v juniorských týmech budějovického Jihostroje, tak i v mládežnických reprezentacích ČR. Kromě šestkového volejbalu jsem se v létě věnoval i beachvolejbalu, kde jsme s mými parťáky vyhráli mistovství České republiky, jak do 18, tak do 20 let. Dvakrát jsme také získali deváté místo na mistrovství Evropy ve stejných kategoriich.

Jiří Kraffer, volejbalista  | Instagram @krafy16

Po maturitě přišla nabídka do budějovického "A" týmu, kde jsem strávil krásné čtyři roky, za které jsme stačili vyhrát dva mistrovské tituly a získat jeden bronz. Během této doby jsem získal bakalářský titul v oboru strojírenství na Vysoké škole technické a ekonomické v Český Budějovicích. Po tolika letech v Budějovicích jsem cítil, že potřebuji změnu, a proto jsem odešel na roční hostování do klubu VK Aero Odolena Voda. Slibně rozjetou sezónu nám nedovolila dohrát pandemie koronaviru, která naši sezónu předčasně ukončila.

Útočiště na další rok jsem našel, tentokrát západně od Prahy, v klubu VK Kladno. Po první úspěšné sezóně jsme se domluvili na prodloužení smlouvy na další tři roky a společně s rolí profesionálního hráče jsem přijal i roli šéftrenéra beachvolejbalu v našem klubu. Nejbližším cílem je bojovat s týmem o medaile v extralize i v českém poháru.

To společně s dvěma tréninky denně a zápasy zabere mnoho času a znamená život neustále na cestách. Proto je fajn mít vždy po ruce zdravou a výživnou snídani ve formě cereálií nebo krabičku s křupavým ovocem na rychlou sváču mezi tréninky od Mixitu. Když mám chuť si zamlsat sáhnu po Mixitelle!

Zpět na všechny články

0 Komentářů k článku Mixit podporuje sportovce: volejbalista Jiří Kraffer


Komentář

Další články

0 Košík Nahoru