Čokoláda 'Hořká s kakaovými boby'

 • cena: 265 Kč (106,00 Kč/100 g)
 • váha: 250 g

Pravou čokoládu pravým čokoholikům! 70% kakaa vás povznese do čokonebe, kde z mraků prší drcené kakaové boby. Posypali jsme jimi i naši hořkou novinku. Zavřete oči, odlétáme! To vše samozřejmě bez palmového oleje!

Tmavá 70% čokoláda Callebaut je vhodná i pro vegany

Složení: čokoláda 88 % (čokoláda Callebaut 70% (kakaová hmota, cukr, nízkotučný kakaový prášek, sojový lecithin, přírodní vanilkové aroma)), drcené kakaové boby (12 %)

Více informací Méně informací

Čokoláda 'Banán v jahodě'

 • cena: 265 Kč (98,15 Kč/100 g)
 • váha: 270 g

První čokoládová vlaštovka! Vybrali jsme zemitou chuť karibských kakaových bobů a připravili dlouhotrvající zážitek na jazyku po každém křupnutí. Jedna z vašich nejoblíbenějších ovocných kombinací konečně i pro ortodoxní čokoholiky. Unikátní spojení mrazem sušených jahod v bílé s výjimečnou hořkou čokoládou a plátky ovoce.

Složení: čokoláda 92 % (čokoláda bílá Velvet - Callebaut (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, sójový lecithin, přírodní vanilkové aroma) a čokoláda hořká Callebaut 70% (kakaová hmota, cukr, nízkotučný kakaový prášek, sójový lecithin, přírodní vanilkové aroma)), lyofilizované jahody (5 %) a banán (3 %)

Více informací Méně informací

Čokoláda 'Proteinová'

 • cena: 265 Kč (106,00 Kč/100 g)
 • váha: 250 g

Jsou vaše svaly a jazyk na sladké? Je tu čokoláda, jak ji neznáte! Zatnuli jsme biceps a mozkové závity a stvořili novou proteinovou dobrotu, která vás překvapí pořádnou porcí kvalitního syrovátkového proteinu. Sladký fitness hříšek do vašich bříšek! 

Složení: čokoláda 67 % (čokoláda Reno fondente 58% (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, sojový lecithin, přírodní vanilkové aroma)), 80% syrovátkový protein (33 %)

Více informací Méně informací

Čokoláda 'Mléčná s ořechy'

 • cena: 265 Kč (101,92 Kč/100 g)
 • váha: 260 g

Mléčná, mléčná, mléčná, přesně taková byla Vaše přání během našich úvodních hořkočokoládových orgií. A protože nám nejvíce chutná tradičně s ořechy, jsou v ní ty exotické stejně jako naše domácí a české!

Složení: čokoláda 73 % (čokoláda mléčná Icam 33% (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, sójový lecithin, přírodní vanilkové aroma)), směs ořechů (macadam, pekany, mandle, pistácie, para)

Více informací Méně informací

Čokoláda 'Rybíz na bobech'

 • cena: 265 Kč (94,64 Kč/100 g)
 • váha: 280 g

Víte, jak křupe porce drcených pravých kakaových bobů v bílé čtvrtkilové čokoládě Velvet? Přímo božsky! A když se přidá kyselá chuť rybízu, je to přímo zážitek!

Složení: čokoláda 89 % (čokoláda bílá Velvet - Callebaut (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, sójový lecithin, přírodní vanilkové aroma)), kakaové boby, lyofilizovaný černý rybíz (2 %)

Více informací Méně informací

Čokoláda 'Chilli con pekan'

 • cena: 265 Kč (103,92 Kč/100 g)
 • váha: 255 g

Potřebujete nažhavit a intenzivní prožitek je tím, co hledáte? Pak si naši tmavou čokoládu ochucenou špetkou chilli, neboli Kayenským pepřem, oblíbíte pro svoji chuť i afrodiziakální účinky. Hořkokyselé spojení s pekanovým ořechem dodává kapka voňavého pomeranče.

Složení: čokoláda 88 % (čokoláda hořká Callebaut 70% (kakaová hmota, cukr, nízkotučný kakaový prášek, sójový lecithin, přírodní vanilkové aroma) a čokoláda bílá Velvet - Callebaut (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, sójový lecithin, přírodní vanilkové aroma)), pekanové ořechy (9 %), lyofilizovaný pomeranč, chilli (1 %)

Více informací Méně informací

Čokoláda 'Malina dočervena'

 • cena: 265 Kč (101,92 Kč/100 g)
 • váha: 260 g

Šťavnatá chuť malin není to jediné, co vás překvapí po prvním kousnutí. Jejich jemně nakyslá chuť zalitá v bílé čokoládě a pronikavě červená barva je dílem jen přírody, žádná barviva a konzervanty za tím nehledejte. Ve spojení s tmavou čokoládou Callebaut tvoří dokonalý celek dlouhotrvající chuti po každém rozplynutí úlomku v ústech.

Složení: čokoláda 95 % (čokoláda bílá Velvet - Callebaut (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, sójový lecithin, přírodní vanilkové aroma) a čokoláda hořká Callebaut 70% (kakaová hmota, cukr, nízkotučný kakaový prášek, sójový lecithin, přírodní vanilkové aroma)), lyofilizované maliny (4 %), lyofilizované jahody

Více informací Méně informací

Čokoláda 'Mačokoláda'

 • cena: 265 Kč (101,92 Kč/100 g)
 • váha: 260 g

Zelená je tráva, to se ví.. u nás je ale zelená i čokoláda! Zelený čaj Matcha si rozumí s kdejakou dobrotou, třeba s bílou sametovou čokoládou Velvet a pistáciemi v tmavé Michel Cluizel 55%. Kombinace naprosto excelentní!

Složení: čokoláda 92 % (čokoláda hořká Michel Cluize 55% (cukr, kakaové boby, kakaové máslo, řepkový lecithin, vanilka bourbon) a čokoláda bílá Velvet (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, sójový lecithin, přírodní vanilkové aroma)), pistácie, zelený čaj matcha (1 %)

Více informací Méně informací

0 Košík Nahoru