Čokoláda 'Mléčná s ořechy'

 • cena: 265 Kč (100,00 Kč/100 g)
 • váha: 265 g

Mléčná, mléčná, mléčná, přesně taková byla Vaše přání během našich úvodních hořkočokoládových orgií. A protože nám nejvíce chutná tradičně s ořechy, jsou v ní ty exotické stejně jako naše domácí a české!

Složení: čokoláda mléčná 33,6% Elianza Lait, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, cukr, sójový lecitin, přírodní vanilkové aroma; směs ořechů (macadam, pekany, mandle, pistácie, para)

Více informací Méně informací

Čokoláda 'Rybíz na bobech'

 • cena: 265 Kč (106,00 Kč/100 g)
 • váha: 250 g

Víte, jak křupe porce drcených pravých kakaových bobů v bílé čtvrtkilové čokoládě Velvet? Přímo božsky! A když se přidá kyselá chuť rybízu, je to přímo zážitek!

Složení: čokoláda bílá Velvet, cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, sójový lecitin, přírodní vanilkové aroma, kakaové boby, lyofilizovaný černý rybíz

Více informací Méně informací

Čokoláda 'Chilli con pekan'

 • cena: 265 Kč (103,92 Kč/100 g)
 • váha: 255 g

Potřebujete nažhavit a intenzivní prožitek je tím, co hledáte? Pak si naši tmavou čokoládu ochucenou špetkou chilli, neboli Kayenským pepřem, oblíbíte pro svoji chuť i afrodiziakální účinky. Hořkokyselé spojení s pekanovým ořechem dodává kapka voňavého pomeranče.

Účinky: Podpoří chuť k jídlu, zahřeje v břichu i podbříšku, šetrné střevní antibiotikum

Složení: čokoláda hořká 70% Saint Domingue, kakaová hmota, nízkotučný kakaový prášek; čokoláda bílá Velvet, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, cukr, sojový lecitin, přírodní vanilkové aroma; pekanové ořechy, pomeranč, chilli

Více informací Méně informací

Čokoláda 'Malina dočervena'

 • cena: 265 Kč (103,92 Kč/100 g)
 • váha: 255 g

Šťavnatá chuť malin není to jediné, co vás překvapí po prvním kousnutí. Jejich jemně nakyslá chuť zalitá v bílé čokoládě a pronikavě červená barva je dílem jen přírody, žádná barviva a konzervanty za tím nehledejte. Ve spojení s tmavou čokoládou Saint Domingue tvoří dokonalý celek dlouhotrvající chuti po každém rozplynutí úlomku v ústech.

Účinky: V srdci rozlije chuť letních měsíců, kdy přes den maliny trháme v lese a večer hasíme žízeň malinovou limonádou.

Složení: bílá čokoláda Velvet, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko; čokoláda hořká 70% Saint Domingue, kakaová hmota, nízkotučný kakaový prášek; cukr, sojový lecitin, přírodní vanilkové aroma; lyofilizované maliny a jahody

Více informací Méně informací

Čokoláda 'Banán v jahodě'

 • cena: 265 Kč (103,92 Kč/100 g)
 • váha: 255 g

První čokoládová vlaštovka! Vybrali jsme zemitou chuť karibských kakaových bobů a připravili dlouhotrvající zážitek na jazyku po každém křupnutí. Jedna z vašich nejoblíbenějších ovocných kombinací konečně i pro ortodoxní čokoholiky. Unikátní spojení mrazem sušených jahod v bílé s výjimečnou hořkou čokoládou a plátky ovoce.

Účinky: Jemná bílá čokoláda s čistou jahodovou chutí oživí vzpomínky na dětství. Tmavá 70% čokoláda dodá nutnou porci dospělosti společně v jedné tabulce.

Složení: bílá čokoláda Velvet, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko; čokoláda hořká 70% Saint Domingue, kakaová hmota, nízkotučný kakaový prášek; cukr, sojový lecitin, přírodní vanilkové aroma; lyofilizované jahody a banán

Více informací Méně informací

Čokoláda 'Mačokoláda'

 • cena: 265 Kč (103,92 Kč/100 g)
 • váha: 255 g

Zelená je tráva, to se ví.. u nás je ale zelená i čokoláda! Zelený čaj Matcha si rozumí s kdejakou dobrotou, třeba s bílou sametovou čokoládou Velvet a pistáciemi v tmavé Elianza Noir 55%. Kombinace naprosto excelentní!

Složení: čokoláda 55% Elianza Noir, kakaové boby, řepkový lecitin, vanilka bourbon; čokoláda bílá Velvet, sušené plnotučné mléko, sójový lecitin, přírodní vanilkové aroma, kakaové máslo, cukr, pistácie, zelený čaj matcha

Více informací Méně informací

0 Košík Nahoru