Mixitky BEZ LEPKU - Káva + Kešu (8 ks)

 • cena: 199 Kč (49,75 Kč/100 g)
 • váha: 400 g

Sláva, v Mixitce je káva! A protože milujeme kešu, přisypali jsme jich pořádnou hrst. Voňavá kávová Mixitka probudí tělo i chuťové buňky vydatnou porcí energie bez přidaného cukru. Pochutnají si i vegani, celiaci i ti, kteří se vyhýbají rafinovaným cukrům. 

Složení: 8x Mixitky BEZ LEPKU - Káva + Kešu: datle, kešu 34 %, mletá káva 2 %

Více informací Méně informací

Mixitky BEZ LEPKU - Borůvka (8 ks)

 • cena: 225 Kč (56,25 Kč/100 g)
 • váha: 400 g

Milujeme borůvky! Nové Mixitky oslavují modré pusy, koláče od babiček a letní vůni borůvkových keřů. Abychom vytvořili jedinečnou tyčinku, přidali jsme superplodinu quinoa, která je bohatá na minerály a bílkoviny, slunečnici a baobab. Společně s datlemi je to lahodná svačina plná té nejzdravější energie. :-) 

Složení: Mixitka BEZ LEPKU - Borůvka: datle, borůvky lyofilizované (10 %), quinoa crispies, slunečnicové semeno, ostružiny lyofilizované, baobab

Více informací Méně informací

Mixitky BEZ LEPKU - Ananas (8 ks)

 • cena: 199 Kč (49,75 Kč/100 g)
 • váha: 400 g

Šťavnatá, osvěžující, vláčná i jemně křupavá.. přesně taková je naše tyčinka s nádechem exotiky.

Složení: Mixitka BEZ LEPKU - Ananas: datle, kešu, rýžové křupinky (rýže), mandle, lyofilizovaný ananas (6,5 %), lyofilizovaný citronový prášek

Více informací Méně informací

Mixitky 24 kusu bez pomerance resized

Mixitky - MegaMIX (24 ks)

 • cena: 595 Kč (45,77 Kč/100 g)
 • váha: 1300 g

Že je balení po 8 málo? Máme pro vás rovnou 24 Mixitek! Vyslyšeli jsme přání milovníků našich tyčinek a k pořádnému balení přidali také pořádnou slevu. Zakousněte se postupně do všech našich bestsellerů, které jsme zabalili po dvou, abyste se o tu dobrotu mohli snadněji rozdělit. :-) 

Složení: 2x Mixitka BEZ LEPKU - Physalis + Para ořech, 2x Mixitka BEZ LEPKU - Lískový oříšek, 2x Mixitka BEZ LEPKU - Ananas, 2x Mixitka BEZ LEPKU - Banán + kokos, 2x Mixitka BEZ LEPKU - Třešeň + Mandle, 2x Mixitka BEZ LEPKU - Protein + Kakao, 2x Mixitka - Černý rybíz, 2x Mixitka BEZ LEPKU - Borůvka, 2x Mixitka BEZ LEPKU - Kokos + Čokoláda, 2x Mixitka BEZ LEPKU - Jablko + Skořice, 2x Mixitka - Datle + Fíky, 2x Mixitka BEZ LEPKU - Káva + Kešu

Více informací Méně informací

Mixitky BEZ LEPKU - Physalis + Para ořech (8 ks)

 • cena: 225 Kč (56,25 Kč/100 g)
 • váha: 400 g

Dopřejte svým chuťovým pohárkům výlet do tropů s osvěžující kombinací physalis s para ořechy, dochucenou ovocnou drtí z lyofilizovaného ovoce. Opět vhodná pro vegany a bez obsahu lepku i laktózy.

Složení: Mixitka BEZ LEPKU - Physalis + Para ořech: datle, physalis (24 %), para ořechy (10 %), drť z lyofilizovaného ovoce (physalis, maliny, ananas, rybíz červený, broskev), pohankové lupínky

Více informací Méně informací

Mixitky BEZ LEPKU - Lískový oříšek (8 ks)

 • cena: 199 Kč (49,75 Kč/100 g)
 • váha: 400 g

Milujete oříšky? Tak to vás zaručeně potěší nová lískooříšková Mixitka! Na jazyku se rozplývá jako nugátový krém, ale o svou linii se s touto zdravou svačinkou rozhodně bat nemusíte. Zároveň se již tradičně pyšní označením bez lepku, bez laktózy, veganská.

Složení: Mixitka BEZ LEPKU - Lískový oříšek: datle, lísková jádra pražená (10 %), mandle, pohankové lupínky, lískoořechová pasta (0,6 %)

Více informací Méně informací

Mixitky - MIX (8 ks)

 • cena: 209 Kč (46,44 Kč/100 g)
 • váha: 450 g

Mixitky jsou nové tyčinky od Mixit vyladěné z vloček, ovoce, oříšků a dalších dobrot do perfektního společníka do práce, na cesty, sport i procházku do přírody. :)

Složení: 1x Mixitka Datle+Fíky, 1x Mixitka BEZ LEPKU Třešeň+Mandle, 1x Mixitka Černý rybíz, 1x Mixitka BEZ LEPKU Kokos+Čokoláda, 1x Mixitka BEZ LEPKU Protein+Kakao, 1x Mixitka BEZ LEPKU Jablko+skořice, 1x Mixitka BEZ LEPKU - Borůvka, 1x Mixitka BEZ LEPKU - Káva + Kešu

Více informací Méně informací

Mixitky BEZ LEPKU - Mix (8 ks)

 • cena: 249 Kč (59,29 Kč/100 g)
 • váha: 420 g

Někdo to rád BEZ LEPKU ať je či není celiak.. náš mix tyčinek Mixitek do každé kapsy je důkazem, že bez něj umíme dodat energii a pochutnání opravdu kdekoliv.

Složení: 2x Mixitka BEZ LEPKU - Třešeň + Mandle, 2x Mixitka BEZ LEPKU - Protein + Kakao, 2x Mixitka BEZ LEPKU - Kokos + Čokoláda, 2x Mixitka BEZ LEPKU - Jablko + Skořice

Více informací Méně informací

Mixitky BEZ LEPKU - Banán + kokos (8 ks)

 • cena: 199 Kč (49,75 Kč/100 g)
 • váha: 400 g

Občas je to na kokos, občas to máme na banánu, a z kombinace obojího vznikla parádní Mixitka. Nepečená, ale za studena lisovaná a bezlepková.

Složení: Mixitky BEZ LEPKU - Banán + kokos (8 ks): datle, kokos (7 %), kešu, lněná semínka, lyoflizovaný banán (4,5 %)

Více informací Méně informací

Mixitky BEZ LEPKU - Protein + Kakao (8 ks)

 • cena: 225 Kč (56,25 Kč/100 g)
 • váha: 400 g

Koukněte na ty křivky! Vypracovaná po mléčném proteinu s plnou kakaovou chutí, sladká po datlích. Nová Mixitka je všestranná společnice, která dodá síly po náročném tréninku i jako svačina v práci.

Složení: Mixitky BEZ LEPKU 8 ks - Protein & Kakao: datle, 100% kakaová hmota (18 %), mléčný syrovátkový CFM protein (17 %)

Více informací Méně informací

Mixitky BEZ LEPKU - Třešeň + Mandle (8 ks)

 • cena: 245 Kč (61,25 Kč/100 g)
 • váha: 400 g

Prý jsme spadli z višně – míchat kyselé, sladké a křupavé. A navíc bez lepku! Překvapte chuťové buňky spojením osvěžujících třešní s višněmi a náramné sladkosti datlí.. křupat k tomu budou oříšky. Nová mixitka je zážitek do každé kabelky, kapsy nebo baťohu.

Složení: Mixitka - Třešeň & Mandle: datle, višně, kyselé třešně (17%), kešu, mandle (11%), rýžové křupinky (rýže)

Více informací Méně informací

Mixitky BEZ LEPKU - Kokos + Čokoláda (8 ks)

 • cena: 225 Kč (46,88 Kč/100 g)
 • váha: 480 g

Kokosová Mixitka s trochou belgické čokolády je důkazem, že i bez lepku může být tyčinka vydatná a opravdu plná chuti. Náš tajný tip! :)

Složení: Mixitka BEZ LEPKU - Kokos & Čokoláda: jáhlové vločky, kokos 19%, máslo, plnotučné mléko, třtinový cukr, belgická čokoláda hořká 2% (kakaová hmota, cukr, sojový lecitin, vanilka), med, sůl

Více informací Méně informací

Mixitky BEZ LEPKU - Jablko + Skořice (8 ks)

 • cena: 199 Kč (49,75 Kč/100 g)
 • váha: 400 g

Po datlích a jablku sladká, po skořici voňavá. Taková je tato tyčinka Mixitka vyladěná z vloček, ovoce, oříšků a dalších dobrot do perfektního společníka na cesty, procházku, sport i do práce.

Složení: Mixitka BEZ LEPKU - Jablko & Skořice: datle, jablko 21%, rozinky, vlašské ořechy, mandle, rýžové křupinky (rýže), skořice 0,2%

Více informací Méně informací

Mixitky - Černý rybíz (8 ks)

 • cena: 199 Kč (41,46 Kč/100 g)
 • váha: 480 g

Souznění sladké tyčinky z ovesných vloček a jemné kyselosti černého rybízu zajistí slastné ukojení hladu ať již zdoláváte hory, nebo chvátáte splnit své pracovní povinnosti.

Složení: Mixitka - Černý rybíz: ovesné vločky, máslo, plnotučné mléko, třtinový cukr, sušené mléko, rýžové křupinky, mrazem sušený černý rybíz 4%, med, kyselina citrónová, maltodextrin, citrónová šťáva, sůl

Více informací Méně informací

Mixitky - Datle + Fíky (8 ks)

 • cena: 199 Kč (31,09 Kč/100 g)
 • váha: 640 g

Opravdu vydatné a šťavnaté díky fíkům a datlím. Takové jsou tyto tyčinky Mixitky vyladěné z vloček, ovoce, oříšků a dalších dobrot do perfektního společníka na cesty, procházku, sport i do práce.

Složení: Mixitka - Datle & Fíky: ovesné vločky s klíčky, máslo, kondenzované mléko (pasterizované mléko, cukr),sušené datle 11%, sušené fíky 4%, třtinový cukr, rýžová mouka, med, sůl

Více informací Méně informací

Susenky dr macaty maly svetly tubus indian

Sušenky - Dr. Mačatý (7 ks)

 • cena: 155 Kč (49,21 Kč/100 g)
 • váha: 315 g

Dr. Mačatý předepisuje s radostí i tyto výrazně zelené a ještě chutnější sušenky s makadamy a bílou belgickou čokoládou.. Takové jsou tyto Mixit sušenky vyladěné z vloček, čaje matcha a dalších dobrot čerstvě vytažené z pece a akorát velké, aby se vešly do tubusu a zasytily u čaje nebo kávy :)

Složení: BIO pšeničná mouka celozrnná, pšeničná mouka hladká, máslo, třtinový cukr, pravá belgická čokoláda bílá 16% (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, sojový lecitin, vanilka), vejce, makadamové ořechy, zelený čaj matcha 2%, jedlá soda, sůl

Více informací Méně informací

Susenky kokosove maly svetly indian

Sušenky - Kokosové (7 ks)

 • cena: 149 Kč (60,82 Kč/100 g)
 • váha: 245 g

Voní díky čerstvě nastrouhanému kokosu, je křehká a nadýchaná. Taková je tato Mixit sušenka vyladěná z vloček, oříšků a dalších dobrot čerstvě vytažená z pece a akorát velká, aby se vešla do tubusu a zasytila u čaje nebo kávy :)

Složení: třtinový cukr, mouka hladká, máslo, ovesné vločky, vejce, kokos 8%, prášek do pečiva, soda

Více informací Méně informací

Susenky arasidove maly svetly indian

Sušenky - Arašídové (7 ks)

 • cena: 149 Kč (60,82 Kč/100 g)
 • váha: 245 g

Náramně křupou a voní praženými arašídy, jsou křehké a nadýchané.. Takové jsou tyto Mixit sušenky vyladěné z vloček, oříšků a dalších dobrot čerstvě vytažené z pece a akorát velké, aby se vešly do tubusu a zasytily u čaje nebo kávy :)

Složení: třtinový cukr, mouka hladká, máslo, arašídy 16%, ovesné vločky, vejce, prášek do pečiva, soda

Více informací Méně informací

Susenky cokolada svetly indian

Sušenky - Čokoládové (7 ks)

 • cena: Produkt je dočasně vyprodán
 • váha: 315 g

Sušenková čokoládová klasika dovedená k dokonalosti, přitom jemná a nadýchaná.. Takové jsou tyto Mixit sušenky vyladěné z vloček, pravé belgické čokolády a dalších dobrot čerstvě vytažené z pece a akorát velké, aby se vešly do tubusu a zasytily u čaje nebo kávy :)

Složení: pšeničná mouka, pravá belgická čokoláda hořká 27% (kakaová hmota, cukr, přírodní vanilka), máslo, přírodní cukr třtinový, rýžový sirup, řepkový olej, sojový lecitin, prášek do pečiva, sůl

Více informací Méně informací

Susenky kokosove maly svetly indian

Sušenky - Zázvorové (7 ks)

 • cena: 149 Kč (60,82 Kč/100 g)
 • váha: 245 g

Křehká, nadýchaná a vonící díky čerstvému zázvoru. Taková je tato Mixit sušenka vyladěná z vloček a dalších dobrot čerstvě vytažená z pece a akorát velká, aby se vešla do tubusu a zasytila u čaje nebo kávy :)

Složení: třtinový cukr, mouka hladká, máslo, ovesné vločky, vejce, zázvor 3%, prášek do pečiva, soda

Více informací Méně informací

0 Košík Nahoru