Hřbitov mixů s chutí vzpomínáme

Vykopat produkty
product overlay

Na Palmě

199 Kč

váha: 380 g

Namixuj si mě

Křupalo to v období červen 2018 - září 2019. Tak dlouho jsme leželi pod palmou, až nám spadl kokos do misky. Tak jsme vymüsleli tropický mix s osvěžujícím mrazem sušeným ananasem, mangem a pomerančem. Skutečně plážový zážitek osladil lyofilizovaný banán a umocnily křupavé kukuřičné lupínky s plnými hrstmi kokosu. Bez přidaného cukru, bez laktózy, no prostě Na Palmě! 

Jak si namíchat podobný mix? ZDE JE NÁMI PŘEDMÍCHANÝ MIX MÜSLI. Inspirujte se složením. Vyberte si jako základ kukuřičné lupínky a přisypte lyo ananas, banán, mango a pomeranč. 

Kukuřičné lupínky (kukuřičná mouka 87 %, ječmenný sladový extrakt, sůl), kokosové plátky, lyofilizované ovoce (banán, mango, pomeranč a ananas)

Více info

product overlay

Skutečně Zdravý Mix

185 Kč

váha: 500 g

Namixuj si mě

Křupalo to v období duben 2016 - březen 2020. Tento mix připravila Margit Slimáková, zakladatelka iniciativy Skutečně zdravá škola. Byl namixovaný na míru školákům, aby jim chutnal tak, že ho budou chtít snídat třeba každý den. 

Máme pro vás náhradníka! Pro všechny školáky tu máme křupavou alternativu v barvách Čtyřlístku.

kukuřičné lupínky (kukuřice 99 %, sůl), kokosové plátky, slunečnicová semena, čokoládové hobliny mléčné 10,7 % (cukr, kakaové máslo 15 %, kakaová hmota 15 %, sušené plnotučné mléko, sušené odtučněné mléko, emulgátor: sojový lecitin; přírodní vanilkové aroma), moruše 9,5 %, semena chia (salvia hispanica), lyofilizované jahody 2,5 %

Více info

product overlay

Ptáčkův zob II

219 Kč

váha: 400 g

Namixuj si mě

Křupalo to v období únor 2014 - červen 2018. Měli jsme něco pro ptáčky, co mají mlsné zobáčky! Druhá a vylepšená edice našeho bestselleru se již odebrala do teplých krajů. Ptáčkův zob byl plný ovoce, oříšků a čokolády. Plné hrsti těch nejlepších dobrot jsme vybírali tak, aby si každý přišel na své a chuťové pohárky nevěděly nad čím dříve jásat! Datle, meruňka, fíky, čokoláda, kešu, mango, arašídy...

Máme pro vás náhradníka! Ochutnejte například náš medový Paleo mix, který je také plný ovoce a oříšků. A k tomu si můžete přizobnout z tubusu Čokoládového nadělení.

sušené datle 12 %, sušená meruňka 11 % (meruňka 97 %, rýžová mouka 3 %), sušené fíky 9 %, medový banán 9 % (banán 58 %, kokosový olej, cukr, banánové aroma, med 0,02 %), jádra mandlí 7 %, vlašské ořechy v hořké čokoládě a skořici 7 % (hořká čokoláda 75 % (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: lecitiny; přírodní vanilkové aroma) jádra vlašských ořechů 21 %, mletá skořice 4 %; v hořké čokoládě obsah kakaové sušiny 49 %), aronie v bílé čokoládě 6 % (bílá čokoláda 67 % (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, sušená smetana, emulgátor: lecitiny; přírodní vanilkové aroma), proslazená aronie 32 % (cukr, aronie, dextróza, regulátor kyselosti: kyselina citronová), lešticí látka: arabská guma; cukr, med), arašídy 6 %, jádra lískových ořechů 6 %, goji 6 %, sušená papaya 5 %, lískové oříšky v mléčné čokoládě 5 % (mléčná čokoláda 70 % (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, emulgátor: lecitiny; přírodní vanilkové aroma), pražená jádra lískových ořechů 29 %, lešticí směs: arabská guma; cukr, med; v mléčné čokoládě obsah kakaové sušiny nejméně 30 %), jádra kešu ořechů 4 %, sušené mango 4 %, pražená jádra lískových ořechů 4 %

Více info

product overlay

Mamma Dia

169 Kč

váha: 370 g

Namixuj si mě

Křupalo to v období srpen 2016 - červenec 2019. Tohle byl hit skupiny Mixit - Mamma Dia! Jeho čas v hitparádě však vypršel. Zanotovali si nejen diabetici, ale všichni, kteří si rádi pochutnali na zdravém a vyváženém müsli s podílem přírodního cukru jen dva a půl chlebové jednotky na jednu 50g porci. Složení jsme vyladili společně s naší výživovou specialistkou Magdou. Na mixu jste oceňovali harmonickou chuť borůvek, jahod a kokosu. Chuťový muzikál dokončili pražené lískové oříšky a skořice. 

Máme pro vás náhradníka! S podobně vyváženým složením nyní nabízíme například mixy ze sady 6 týdnů müsli zdravě.

kukuřičné lupínky (kukuřice 99 %, sůl), pražená jádra lískových ořechů, kokosové plátky, pufovaná rýže, lyofilizované borůvky, lyofilizované jahody, mletá skořicová kůra

Více info

product overlay

Ronnieho Fitness Mix

239 Kč

váha: 750 g

Namixuj si mě

Křupalo to v období březen 2015 - červen 2018. To se tenkrát zeptala se, co dělám večer.. No přece sedy-lehy! Ať už jste v posilovně jako doma, nebo si jen rádi pochutnáte na kvalitním zdroji bílkovin, tenhle mix by u vás (býval) bodoval. :) Syrovátkový protein zalitý ve vynikající čokoládě, kterou jsme poté najemno nalámali, zasytí a dodá energii před cvičením i po něm. Zkrátka odnese do sedmého nebe i ty nejvetší dříče z fitka a superhrdinové ocení i superpotravinu v podobě praženého a voňavého ječmene. Za fajn spolupráci při vývoji a skvělý výsledek děkujeme týmu www.Ronnie.cz

Máme pro vás náhradníka! Ochutnejte například křupavý mix plný proteinů a čokolády namixovaný superlezcem Adamem Ondrou.

ovesné lupínky, sójové vločky, proteinová čokoláda 10 % (hořká čokoláda 67 % (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor: sójový lecitin;, přírodní vanilkové aroma), CFM instantní syrovátkový proteinový koncentrát 33 %), klikva 9 % (klikva "brusinka kanadská" 65 %, cukr, slunečnicový olej), dýňová semena, sušené datle 7 %, sušená jablka 7 %, ovesné vločky, rýžové lupínky, sušené meruňky 5 %, kokos plátky, sladový ječmen (zrna sladového ječmene), rýžová mouka

Více info

product overlay

Maxisměs Fík II

189 Kč

váha: 550 g

Namixuj si mě

Křupalo to v období březen 2012 - květen 2021. Legendární mix Maxisměs Fík se vrátil ve vylepšené podobě, ale už je zase na odpočinku!:-( Kombinaci křupavých celozrnných pšeničných lupínků s čokoládou doprovodily křupavé kakaové polštářky. V tradiční receptuře nechyběly plátky mandlí, kolečka mrazem sušeného banánu a nasekané kousky datlí a fíků. 

Jak si namíchat podobný mix? ZDE JE NÁMI PŘEDMÍCHANÝ MIX MÜSLI. Inspirujte se naším mixem pro vlastní míchání. Jako základ jsme zvolili čokokulky, přisypali plátky mandlí, datlí, fíků, čokoládových polštářků a lyofilizovaný banán. 

pšeničné čokoládové lupínky (pšeničné lupínky, cukr, čokoláda 7 % (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, máslový tuk, kakaový prášek, emulgátor: sójový lecitin), maltodextrin, kakao, banánové aroma, kyselina listová, jedlá sůl), plátky jader mandlí 15 %, lyofilizovaný banán 10 %, sušené datle 10 % (sušené datle 98 %, rýžová mouka), sušené fíky 10 % (fíky 97 %, rýžová mouka), kakaové polštářky 10 % (extrudát (kukuřičná mouka, rýžová mouka, cukr, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, laktóza, jedlá sůl), náplň s čokoládovou příchutí 30 % (cukr, rostlinné tuky (olej z máslovníku), sušená syrovátka, kakaová hmota 5 %, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku 4,6 %, bramborový škrob, sušené odstředěné mléko, emulgátor: slunečnicový lecitin, přírodní vanilkové aroma))

Více info

product overlay

Bircher Premium

139 Kč

váha: 700 g

Namixuj si mě

Křupalo to v období květen 2010 - listopad 2016. Müsli ve své tradiční podobě.. Bircher Premium, to byla klasika, na kterou nedají dopustit müsli fanatici po celém světě již sto let. 

Jak si namíchat podobný mix? ZDE JE NÁMI PŘEDMÍCHANÝ MIX MÜSLI. Inspirujte se složením. Vyberte si jako základ Ovesnou klasiku Dr. Birchera a přisypte podle chuti lískové oříšky, rozinky, jablíčka, višně nebo brusinku kanadskou. 

ovesné vločky a lupínky křupavé, ječné vločky, jablko sušené , lískový ořech, rozinky, višně (cukr, slunečnicový olej)

Více info

product overlay

The Morning Kicker

155 Kč

váha: 750 g

Namixuj si mě

Křupalo to v období květen 2010 - srpen 2017. The morning Kicker. To byla jednoduchost, osvěžení a nakopnutí.. Taková je naše odpověď na ospalá rána a boj s únavou. 

Jak si namíchat podobný mix? ZDE JE NÁMI PŘEDMÍCHANÝ MIX MÜSLI. Inspirujte se složením. Vyberte si jako základ Zrní v plné polní a přisypte podle chuti kávová zrna v čokoládě, goji, kukřičné lupínky a třeba lyofilizované ovoce. 

pšeničné vločky, pohankové lupínky křupavé, kávová zrna v hořké čokoládě (hořká čokoláda 85 % (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, slunečnicový lecitin, přírodní vanilkové aroma), pražená kávová zrna 14 %, arabská guma, cukr, med; v hořké čokoládě obsah kakaové sušiny nejméně 49 %), goji, kukuřičné lupínky (kukuřičná mouka, sůl)

Více info

product overlay

Testováno na dětech :)

145 Kč

váha: 625 g

Namixuj si mě

Křupalo to v období březen 2012 - červenec 2019. Zkusili jsme, co dětem chutná a spolu s receptyprodeti.cz vytvořili směs, ve které nejen, že se v ní zbytečně "nerochňali", ale byla i zdravá.

Jak si namíchat podobný mix? ZDE JE NÁMI PŘEDMÍCHANÝ MIX MÜSLI. Inspirujte se složením. Vyberte si jako základ kukuřičné lupínky a přisypte podle chuti kakaové polštářky, kokosové plátky, meruňku, brusinku kanadskou, pšeničné lupínky a medový banán. 

kokosové plátky 18 %, kukuřičné lupínky (kukuřičná mouka 87 %, ječmenný sladový extrakt, sůl), slunečnicová semena, kakaové polštářky (výrobky z obilovin 52,7 % (pšeničná mouka, ovesná mouka, rýžová krupice, pšeničné otruby), cukr, čokoládový prášek 13,1 % (cukr, kakaový prášek), slunečnicový olej, řepkový olej, čokoláda 3,8 % (cukr, kakaový prášek, kakaové máslo), jádra lískových ořechů, sušené odtučněné mléko, sůl, emulgátor: lecitiny), ovesné lupínky, klikva 7,5 % (klikva "brusinka kanadská" 65 %, cukr, slunečnicový olej), pšeničné lupínky, sušená meruňka 6,6 % (meruňka 97 %, rýžová mouka 3 %), sušené jablko 6 %, medový banán 5,4 % (banán 58 %, kokosový olej, cukr, banánové aroma, med 0,02 %)

Více info

product overlay

Letní Mámení

179 Kč

váha: 500 g

Namixuj si mě

Křupalo to v období červen 2014 - září 2019. Letní bestseller, kterého jsme poslali na zasloužený odpočinek u rybníka. Letní mámení bylo plné křupání, které ohlušilo všechny výletníky v okolí! Mrazem sušený pomeranč, sladká švestka a náramně sladkokyselý červený rybíz. Chuť doplňovali kukuřičné lupínky s medem a arašídy. Osvěžil v Karibiku stejně jako u Balatonu nebo u přehrady!

Máme pro vás náhradníka! Letní pohodu navodí naše vypečená Granola Pina Colada. To je pěkně vypečená letenka do exotických krajů s vůní kokosu a ananasu. 


ovesné lupínky, pšeničné vločky, žitné vločky, ovesné vločky, pufované amarantové perličky, rýžové lupínky, kukuřičné lupínky 15 % (kukuřičná mouka 87 %, ječmenný sladový extrakt, sůl), kukuřičné lupínky s medem a arašídy 11 % (kukuřice 69 %, cukr, arašídy 8 %, med 2 %, glukózo-fruktózový sirup, výtažek z ječného sladu, fosforečnan sodný), lyofilizované ovoce (pomeranč 3 %, švestka 2 % a červený rybíz 2 %), vlákninové nudličky (pšeničné otruby, pšeničná mouka celozrnná, kukuřičná vláknina 15,5 %, kukuřičný škrob, cukr, glukóza, sušené odtučněné mléko, emulgátor: lecitiny; ječný sladový výtažek, slunečnicový olej, skořice 0,3 %, uhličitany vápenaté), plátky jader mandlí, slunečnicová semena

Více info

product overlay

Dr. Mačatý

219 Kč

váha: 600 g

Namixuj si mě

Křupalo to v období září 2011 - červen 2020. Za doktora Mačatého nyní ordinuje mix Müsli zdravě: Detox, který je také se zeleným čajem Matcha. Matcha Tea je úžasný přírodní antioxidant, nakopávač, spalovač tuků a podpůrce metabolismu v podobě drcených listů japonského čaje Matcha. Nečekejte kopanec. Čekejte osvěžení, očistu organismu. Zkrátka to bylo ideální jarní probuzení, jak jej předepisoval Dr. Mačatý!

Jak si namíchat podobný mix? ZDE JE NÁMI PŘEDMÍCHANÝ MIX MÜSLI. Inspirujte se složením. Vyberte si jako základ Zrní v plné polní a přisypte podle chuti pohankové křupky a amarantové perličky. Primixujte goji, dýňové semínka, pistácie, lyo pomeranč i brusinku kanadskou.

ovesné lupínky, pšeničné lupínky, pohankové lupínky, klikva 11,4 % (klikva "brusinka kanadská" 65 %, cukr, slunečnicový olej), pufované amarantové perličky, dýňová semena, goji 5 %,loupaná jádra pistácií 5 %, kokosový cukr, lyofilizovaný pomeranč 2,2 %, zelený drcený čaj 0,6 % (Matcha tea)

Více info

product overlay

Medvídek Pú-kanec

155 Kč

váha: 570 g

Namixuj si mě

Křupalo to v období leden 2011 - listopad 2018. Rádi vzpomínáme, byla to medová bomba pro milovníky sladkého a zároveň zdravého. Žádné cukrování, šli jsme na to od lesa, nechali si poradit od samotného medvěda a geniální mix byl na světě - křupal a medil jako blázen! :)

Jak si namíchat podobný mix? ZDE JE NÁMI PŘEDMÍCHANÝ MIX MÜSLI. Inspirujte se složením. Vyberte si jako základ medové kukuřičné lupínky a přisypte podle chuti pšeničné a ovesné lupínky, medové púkance, vlákninové nudličky, physalis a brusinku kanadskou. 

ovesné lupínky, klikva 22 % (klikva "brusinka kanadská" 65 %, cukr, slunečnicový olej), kukuřičné lupínky s medem a arašídy 16,5 % (kukuřice 69 %, cukr, arašídy 8 %, med 2 %, glukózo-fruktózový sirup, výtažek z ječného sladu, fosforečnan sodný), pšeničné pukance medové (pšenice 80 %, med 20 %), lyofilizovaný physalis 2 %, vlákninové nudličky (pšeničné otruby, pšeničná mouka celozrnná, kukuřičná vláknina 15,5 %, kukuřičný škrob, cukr, glukóza, sušené odtučněné mléko, emulgátor: lecitiny; ječný sladový výtažek, slunečnicový olej, skořice 0,3 %, uhličitany vápenaté)

Více info

product overlay

Pepek Bezlepek

199 Kč

váha: 500 g

Namixuj si mě

Křupalo to v období květen 2010 - říjen 2018. Pepek Bezlepek byl milovník lehkých, nadýchaných a správně křupavých mixů müsli a uměl potěšit nejen každého celiaka. Goji a mrazem sušené ostružiny, černý rybíz a physalis vykouzlil sladkokyselý úsměv i radost v ústech.

Jak si namíchat podobný mix? ZDE JE NÁMI PŘEDMÍCHANÝ MIX MÜSLI. Inspirujte se složením. Vyberte si jako základ bezlepkový základ Křupavý bezlepkoun a přisypte kukuřičné lupínky, dále přimixujte lyofilizované černý rybíz, ostružiny, physalis a goji. 

rýžové lupínky 30 %, jáhlové lupínky, kukuřičné lupínky (kukuřice 99 %, sůl), pohankové lupínky, goji 7 %, lyofilizované ovoce (ostružiny 3 %, physalis 2 % a černý rybíz 1,5 %)

Více info

product overlay

Křupavá zelenina

139 Kč

váha: 50 g

Namixuj si mě

Křupalo to v období leden 2017 - duben 2019. Tohle byl první slaný mix od Mixit. A na dlouho dobu také poslední. :D Křupavá zelenina, poctivě usušená při nízké teplotě 48°C pro zachování vitamínů a minerálů! Co bylo k (ne)úspěchu třeba? Řepa! Kedlubna lahodná a naše teta cuketa. Olej nevolej, tady se obejdeme jen s trochou soli a česneku. Na závěr jsme posypali křupavou zeleninu směsí italských sýrů Grana Padano. 

Máme pro vás náhradníka! Pokud máte rádi zeleninu ve všech podobách, odvážili jsme se vytvořit zeleninovou super kaši s nejlepším lezcem na světě, Adamem Ondrou. A výsledek je prostě skvělý! 

sušená zelenina v různém poměru (červená řepa, kedlubna, cuketa), sýrová složka (tvrdý sýr, sýr Grana Padano 20 % (mléko, jedlá sůl, syřidlo, konzervant: lysozym (obsahuje vejce)), jedlá sůl, česnek

Více info

product overlay

Tutti frutti

199 Kč

váha: 500 g

Namixuj si mě

Chutnalo to v období srpen 2014 - listopad 2015. Tutti Frutti, to byl letní románek v misce. Seznámili jsme totiž osvěžující ovoce, jáhly a sladký kokosový cukr. Pokud jste měli chuť pomerančů, physalisu a broskví raději než přeslazenou lovestory, byla to vaše oblíbená kaše na TUTTI! 

Jak si namíchat podobný mix? ZDE JE NÁMI PŘEDMÍCHANÁ KAŠE. Inspirujte se, namíchejte si vlastní kaši s jáhlovým základem, přidat můžete trochu sušeného mléka, z lyofilizovaného ovoce doporučujeme lyo ananas, broskev, kiwi a physalis. 

jáhlová kaše instantní; sušené mléko; probiotika; rýžové crispies (rýže, cukr, sůl), lyofilizovaný ananasový, broskvový, pomerančový a kiwi prach, lyofilizovaný physalis, kokosový cukr

Více info