Omlouváme se, dodání do Mikuláše již nemůžeme garantovat. Dopravci mohou nabírat skluz. Balíčky jim předáváme v průměru 2 dny po zaplacení. 

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Asistentka.cz: Speciální velikonoční směs na Mixit.cz – i zajíček se bude olizovat

Zdroj: Asistentka.cz 14. 4. 2011


Speciální velikonoční směs na Mixit.cz – i zajíček se bude olizovat

Ještě nevíte, čím obohatit velikonoční stůl nebo čím odměnit velikonoční koledníky a chcete se vyhnout ohraným čokoládovým zajíčkům v alobalu? Tak na to jděte tentokrát zdravě a zábavně. Darujte k letošním Velikonocům originální tubus Mixit plný velikonoční směsi müsli, která je plná ovoce, oříšků a barevných čokoládových vajíček.
„Velikonoční mix navodí sváteční náladu takovou, že Vám nad miskou zazní v uších nejedna velikonoční koleda.

Skrývá kromě barevné směsi křupavých lupínků a šťavnatého ovoce i čokoládová vajíčka, kterých je přesně tolik, aby se zjevilo v každé porci jedno. A navíc ji dostanete v novém tubusu, který se bude líbit jak dětem, tak dospělým,“ představuje novinku v nabídce Mixit.cz zakladatel Martin Wallner.
Složení velikonočního mixu: kukuřičné lupínky, ječné vločky, kakaové extrudované kuličky, třešně, žlutý meloun, dýňová semínka, lískové oříšky, arašídové zlomky, med, čokoládová vajíčka v polevě. Cena za tubus 650g je 159 Kč.

A pokud je to pořád málo, můžete na www.mixit.cz doplnit svůj velikonoční dárek i o voucher v hodnotě 250 Kč nebo 450 Kč a obdarovaný si tak bude moci namíchat svou vlastní směs cereálií a müsli podle vlastní chuti z více než 70 různých ingrediencí v podobě sušeného ovoce, oříšků, semínek ale i čokolády v mnoha podobách.

O Mixit.cz:
Mixit.cz je internetový obchod nejen pro fanoušky zdravého stravování. Na stránce www.mixit.cz si může každý namixovat svou osobní směs cereálií a müsli z více než sedmdesáti různých ingrediencí, jako jsou různé cereální základy, sušené ovoce, semena, oříšky, ale i chuťovky jako čokoláda, gumoví medvídci nebo třeba lentilky či skořice. Součástí nabídky jsou i předpřipravené směsi vytvořené výživovými specialisty a nabídka surovin například pro celiaky nebo alergiky na určité typy potravin, které se v běžných směsích cereálií objevují.

0 Košík Nahoru