Mixit slaví 10 let Jubilejní kolekcí a odměnou 10 % v kreditech za každý nákup 

Už jen do 7.6. automaticky získáte odměnu 10 % z každé objednávky v kreditech na příští nákup. 

Limitovaná edice ke Dni otců: Mix müsli se slaným karamelem. Do 7.6. odměna 10 % za každý nákup ve formě kreditů

Nové výhodné balení křupavého ovoce: Velká křupavá jahoda a Velká křupavá malina

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

bio-info.cz: Jak to mají v Mixitu nejradši? Přece bez palmáče!

Zdroj: bio-info.cz 4.4


Jak to mají v Mixitu nejradši? Přece bez palmáče!

Stačilo pár desítek dotazů od zákazníků, aby Mixit provedl revizi svých surovin a nahradil i to málo, co kdy palmový tuk mohlo vidět, „bezpalmovými“ variantami.

V  nabídce Mixitu nyní  nenajdete ani stopu palmáče, protože zmizel z čokolády a polev. Na počest orangutanů v indonéských pralesích si navíc můžete svůj Mix nechat namíchat do nového krásného tubusu s opičkou.

V Mixitu si rádi dělají legraci ze všeho možného, pokud jde ale o požadavky zákazníků a životní prostředí, umí zvážnět. „Odhadem asi 3 % našich ingrediencí obsahovala palmový tuk. Především šlo o ingredience do müsli s čokoládovou polevou jako corflakes nebo oříšky v čokoládě,“ vysvětluje spoluzakladatel Mixit.cz Martin Wallner. To už je od března minulostí a Mixit nově spolu s výrobci vyvinul polevy bez palmového tuku. A jaké bylo překvapení, když zjistili, že tyto dobroty dokonce chutnají ještě lépe!

„Ve skutečnosti už jsme začali postupně nahrazovat ingredience obsahující palmový tuk začátkem roku 2015, takže nejde jen o reakci na aktuální mediální vlnu. Prakticky u všech našich výrobců jsme dosáhli podmínek, kdy vyrábějí část sortimentu jen pro nás a bez jeho použití,“ dodává Martin Walner.

Pokud vás tedy otravuje čtení etiket na každém výrobku, vězte, že u Mixit už palmáč hledat nemusíte. A jak náhrada palmového tuku zahýbala s cenou? „Cena u některých surovin stoupla, ale dohodli jsme u dodavatelů vyšší odběry, aby byli ochotni nám dodávat za původní ceny,“ dodává Martin Wallner.

Až si budete příště na Mixitu míchat svoji oblíbenou směs, nechte si ji namixovat do nového tubusu s opičkou. Ten vám bude připomínat, že orangutani v Indonésii se jednou i díky vašemu mlsání Mixit můžou mít lépe!

Mixit.cz je internetový obchod nejen pro fanoušky zdravého stravování. Na stránce www.mixit.cz si může každý namixovat svou osobní směs cereálií, müsli, ovesných kaší a mixů sušeného ovoce a oříšků z více než sedmdesáti různých ingrediencí, jako jsou různé cereální základy, sušené ovoce, semena, oříšky, ale i chuťovky jako čokoláda, gumoví medvídci nebo třeba lentilky či skořice. Součástí nabídky jsou i předpřipravené směsi vytvořené výživovými specialisty a nabídka surovin například pro celiaky nebo alergiky na určité typy potravin, které se v běžných směsích cereálií objevují. Dalšími produkty v sortimentu jsou Mixit čokolády z kvalitní 70% tmavé čokolády ochucené lyofilizovaným ovocem a oříšky, müsli tyčinky Mixitky i sušenky. Mixit vše zabalí do krásného tubusu v designu firmy a zákazník si může vybrat doručení poštou, PPL nebo osobní odběr na některém z odběrných míst po celé zemi zdarma.

0 Košík Nahoru