Mixit slaví 10 let Jubilejní kolekcí a odměnou 10 % v kreditech za každý nákup 

Už jen do 7.6. automaticky získáte odměnu 10 % z každé objednávky v kreditech na příští nákup. 

Limitovaná edice ke Dni otců: Mix müsli se slaným karamelem. Do 7.6. odměna 10 % za každý nákup ve formě kreditů

Nové výhodné balení křupavého ovoce: Velká křupavá jahoda a Velká křupavá malina

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

extra.cz: Příběh jako z filmu: Dva kamarádi nechali vysoké školy a založili jeden z nejvýraznějších e-shopů u nás

Zdroj: extra.cz 7. 3.


Příběh jako z filmu: Dva kamarádi nechali vysoké školy a založili jeden z nejvýraznějších e-shopů u nás

Steve Jobs, Bill Gates, Mark Zuckerberg a také dva čeští kluci Tomáš a Martin. Ti všichni mají jednu věc společnou. Většinou ke zděšení svých rodičů přestali všichni tito muži brát vážně studium vysoké školy, aby šli zrealizovat svůj podnikatelský plán, kterému věřili. Příběh, který by byl hoden zfilmování, prožívají zakladatelé českého e-shopu mixit.cz.

Uběhlo už šest let od té doby, co přátelé Tomáše a Martina odrazovali od šíleného plánu skončit s perspektivním studiem vysoké školy a založit mixit.cz. Je dobře, že se kluci nenechali odradit, dnes jsou totiž majiteli jednoho z nejrychleji rostoucích výrobních eshopů u nás. Všimla si jich také porota prestižní soutěže EY Podnikatel roku, která je zaslouženě ocenila titulem v kategorii začínající podnikatel.

Česko, Slovensko, Polsko a nově také Kanadu zasáhla „mixovací horečka“. Princip je tak jednoduchý, že si ho zamilovaly desítky tisíc zákazníků. Najedete na stránky mixit.cz , vyberete si tzv. cereální základ müsli, tedy vločky, lupínky a křupinky. Ten si můžete obohatit o v současné době tolik oblíbená chia semínka, konopná semena, lněná semínka, či mák. V další záložce si přidáte sušené ovoce, jehož nabídka je opravdu pestrá. Vybírat můžete ze sušených borůvek, malin, jahod, ananasu, kiwi nebo i exotičtějších věcí, jako je goji nebo physalis. Třetím krokem je přidání ořechů, aby byl váš mix dokonalý. Ale kdo nechce, samozřejmě ořechy přidávat nemusí. Těžko se však odolává. Následuje poslední záložka s názvem něco navíc. Ta je asi nejzábavnější. Objevíte v ní totiž kromě čokoládových hoblin nebo pravé drcené vanilky i takové srandy, jako jsou lentilky a gumoví medvídci. To samozřejmě není správná volba pro ty, již si mixují zdravou směs, ti si v záložce „něco navíc“ vyberou zázvor či kokosový cukr.

A jste u konce! Celý výběr je hodně zábavný, mícháte si svoji vlastní originální směs! Stejným postupem si můžete namixovat také například svoji vlastní snídaňovou kaši nebo mix samotných suchých plodů z ovoce a oříšků. Kdo by se ale bál a nebyl si jistý, zda se mu napoprvé povede vytvořit směs podle jeho představ, může si pro začátek vybrat jednu z již hotových – namixovaných. Nedávno sortiment rozšířily i bezkonkurenční raw tyčinky.

Tomáš s Martinem to prostě dobře vymysleli, co vám budeme povídat. Nejúžasnější na mixit.cz je, že jde stále dopředu. Snaží se jít naproti například veganům nebo celiakům. Stále přichází s novými nápady, například nyní je přichystaný velikonoční Mixit!

Nejlepší bude, pokud se skočíte do e-shopu podívat sami ZDE . Neodoláte a objednáte si, stejně jako my!

Šťastnou ruku při mixování!

0 Košík Nahoru