Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

gastroahotel.cz: Mixitu je pět! Slaví a představuje nejoblíbenější produkty

Zdroj: gastroahotel.cz 27.5.


Mixitu je pět! Slaví a představuje nejoblíbenější produkty

23. května 2010 se narodil Mixit a právě teď tedy slaví páté narozeniny. Zákazníkům dává k narozeninám slevu 15 % na příští objednávku a představuje nejoblíbenější produkty, které zákazníkům chutnaly a chutnají nejvíc. Jste znalci Mixitu a tipnete si, které to jsou?
Nejoblíbenější základ – Zrní v plné polní

Evidentně klasika a ještě k tomu z českých polí zákazníky dostala. Je na Mixitu už od spuštění a celou dobu je to nejoblíbenější základ, který je v 18 % všech “autorských” mixů. Hned za ním je základ všech mlsalů Čokokulky, který je naopak plný čokolády a často chutná i samotný.
Nejoblíbenější ingredience – Lyofilizované jahody

Od samého začátku Mixit vsadil na ovoce lyofilizované, tedy sušené mrazem. To není nijak slazené ani chemicky upravované, jak to bývá u běžného sušeného ovoce, a navíc skvěle křupe. A zákazníci to vědí… Jahody obsahuje každý 3. zákaznický mix.
Nejoblíbenější müsli mix – Do plavek (159 Kč)

V nabídce je už necelé čtyři roky a kombinace křupavých malin, papayi, kokosu, mandlí a nízkého glykemického indexu baví zákazníky pořád. A plavky jsou jim za ta léta poctivé konzumace prý dokonce velké!
Nejoblíbenější zobání – Křupavé ovoce (239 Kč)

Tak dlouho si zákazníci míchali tolik ingrediencí, že už se jim do směsi nevešel ani základ. Mixit proto raději rychle spustil míchání samotných zobacích ingrediencí. A od té doby jsou tubusy plné křupavého ovoce nejoblíbenější v kategorii Suché plody.
Nejoblíbenější čokoláda – Mačokoláda (265 Kč)

Ručně vyráběné čokolády jsou v sortimentu dva roky a už se jejich rodinka stihla rozrůst na sedm sourozenců. Nejoblíbenější z nich je překvapivě zelená s čajem matcha. Vůbec matcha je jedna z nejoblíbenějších ingrediencí na Mixitu, ať už v müsli nebo v jiných dobrotách.
Nejoblíbenější Mixitka – Třešeň & mandle (195 Kč/ 8 ks)

Když müsli, tak i v podobě tyčinek, řekli si zakladatelé Mixitu před necelými dvěma roky a koupili si stroj, aby je mohli vyrábět. A u základů z müsli rozhodně neskončili. Vždyť nejoblíbenější ze sedmi Mixitek je mandlovo třešňová, která ani zrní neobsahuje.
Nejoblíbenější sušenka – Dr. Mačatý (155 Kč/ 7 ks)

Sušenky byly pro Mixit dlouhou dobu tajný projekt. Celé dva roky totiž vymýšleli složení, testovali, ochutnávali desítky různých kombinací a variant. Nápad na sušenky měli od začátku, prodávat se začaly až před rokem. Z pěti druhů je nejoblíbenější sušenka se čajem matcha.

0 Košík Nahoru