Omlouváme se, dodání do Mikuláše již nemůžeme garantovat. Dopravci mohou nabírat skluz. Balíčky jim předáváme v průměru 2 dny po zaplacení. 

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Gastroahotel.cz: Ovesná kaše Dolce Banana – snídaňová bomba, po které se budete olizovat

Zdroj: Gastroahotel.cz 15. 8. 2011


Ovesná kaše Dolce Banana – snídaňová bomba, po které se budete olizovat

Rychlá, lahodná, zdravá a výživná, taková by měla být každá snídaně, ať už o prázdninách nebo během pracovního týdne. Především ale během pracovních (a školních) rán svou snídani podřizujeme především rychlosti a to na úkor všech ostatních výše zmíněných charakteristik. Pokud chcete jednoduše změnit svůj ranní zvyk a jít do práce nebo do školy se spokojeným žaludkem, pak zkuste novinku na Mixit.cz – luxusní ovesnou kaši s ještě luxusnějším názvem Dolce Banana.

V kaši Dolce Banana najdete lahůdky jako lyofilizovaný banán (sušený mrazem, po namočený chutná jako čerstvý), mléčné čokoládové hoblinky (rozpustí se a z kaše udělají nefalšovaný kakaový sen) a mandlové plátky (oříšky pro obrnění nervů), to vše v těch nejjemnějších ovesných a pšeničných vločkách a zasypané sušeným plnotučným mlékem. Všechno stačí pouze zalít horkou vodou a po pár minutách spokojeně sníst. Žádné vaření, žádné velké nádobí, stačí jen tubus Mixit.cz s ovesnou kaší, miska a lžička. Zvládnou to i děti a zaručeně je do téhle snídaně nebudete muset nutit. Není to banán v čokoládě, není to šálek horkého kakaa ani miska müsli. Je to to nejlepší ze všeho!

Na Mixit.cz si kromě předem namíchaných směsí můžete namíchat svou vlastní směs müsli a ovesných kaší. Chcete spíš jahodové než kakaové ráno? Raději pistácie nežli mandle? A zkoušeli už jste skořicovou ovesnou kaši? Namíchejte si přesně takovou kaši, na kterou se ráno budete těšit a která vás pomůže zvednout se z postele. Na výběr máte z více než 70 různých ingrediencí a vybrat si můžete, co hrdlo ráčí. Mixit.cz Vám ji pak doručí až domů.

0 Košík Nahoru