Ochutnejte nový Narozeninový mix k oslavě 9. narozenin Mixit

Spustili jsme Zásilkovnu jako nový způsob dopravy! Zaváděcí cena 39 Kč pro 1800 odběrných míst po celé ČR

Oslavy 9. narozenin: Staňte se od 16.5. do konce května členem Mixit Klubu, získáte startovací balíček v hodnotě 1000 kč namísto 750 Kč za cenu 599 Kč. Ochutnáte také 8 Mini Mixitell! 

Milujete mixování? Tak Mixit, je pro Vás ta pravá volba! Oslavte spolu s ním 8. narozeniny

Zdroj: luxus.cz 6. 9.

Mixit luxus.cz 6.9.

Před 8 lety spadlo první zrníčko do tubusu a začal příběh Mixit. Slaví 8. narozeniny! Od první chvíle mixování milují. Tak připravili výroční tubusy a samou láskou je pozlatili. Nové tubusy se narodily pod rukou grafika Lukáše.

8 let Mixit, to je 8 nejoblíbenějších ingrediencí v Narozeninovém mixu! Na oslavu do nového zlatého tubusu pozvali křupavé jahody, maliny, banán a borůvky. O zábavu se postará pan kešu a celé to osladí hoblinky hořké čokolády a mix čokoládových křupinek. V menším zlatém tubusu najdete Narozeninové křupavé ovoce. Kdo to rád pěkně po svém, mixovat ve zlaté může müsli, kaši i oříšky a ovoce. 

Mixit nově nejen křupe, ale také teče. Vláčně, jemně a proteinově. Osvěžte se Mixit Drinkem, ovocným proteinovým nápojem z jejich surovin a ovoce. Rozbalte si hned tři sáčky - tři příchutě. Kakao, Banán a Banán s Jahodou. Porce proteinů, vitamínů a vlákniny v praktickém pytlíku se těší na první zákazníky.

0 Košík Nahoru