Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Pestrý svět: Doporučujeme

Zdroj: Pestrý svět 11/2013


Doporučujeme

Přírodní všelék od včel * Včelí mateří kašička je bohatá na živiny. Zpomaluj stárnutí, tlumí deprese, léčí žaludek a játra. Díky vysokému obsahu aminokyselin, kysekovin, bílkovin, vitamin, enzymů a minerálů působí příznivě na pokožku. poStojí 139 Kč.

Expert v čištění zubů* Předností zubního ho kartáčku Signal Inside nin Precision je unikátní funkční design dvojité ohebné hlavy. Druhá hlavička se dokáže při čištění vnitřního oblouku u zaklonit, čímž dochází - k efektivnější í péči o vnitřní stranu zubů. K dostání ve 4 různých barvách za 69,90 Kč.

Zastaví únik moči * IVE Inkontinstop je přírodní e přízpoměny doplněk stravy zpomalující přirozené změny na močovém ústrojí ženy. Užívá se při nechtěném úniku moči. ú Ocení jej hlavně ženy v menopauzálním a postmenopauzálním menoobdobí. Cena balení je 455 Kč.

Do hor a do nepohody * Směs s názvem Nahoď baťoh od firmy Mixit.cz je připravena s ohledem na požadavky spojené s dlouhodobou extrémní energetickou zátěží. Obsahuje cereálie a müsli, semínka bohatá na bílkoviny, oříšky a sušené ovoce. Balení 700 g koupíte za 125 Kč.

0 Košík Nahoru