Nové dárkové boxy Mixit pro Vánoce 2019 jsou tady! 

ronnie.cz: Mixit slaví 6. narozeniny 16% slevou a proteinovými dobrotami!

Zdroj: ronnie.cz 19.5.


Mixit slaví 6. narozeniny 16% slevou a proteinovými dobrotami!

Že neznáte Mixit? Na webu Mixit.cz si může každý namíchat müsli, tyčinky Mixitky nebo kaše podle své chuti ze svých oblíbených oříšků či ovoce. Pokud tedy například ze svých ranních cereálií vybíráte rozinky, tak pro Vás máme skvělou zprávu - díky Mixitu už nemusíte. Vše probíhá pohodlně a jednoduše online a můžete si vybrat až z 90 různých ingrediencí, kombinací výsledného müsli je tedy bezpočet.


Proteinové novinky

Mixit zdravě zpříjemňuje nejen snídaně již 6. rokem, a tak naděluje dárky Vašim jazykům a muskulaturám. Vyslyšeli jsme přání zákazníků milujících fitness a rozšiřujeme proteinovou řadu o lahodnou proteinovou čokoládu, kterou si můžete přisypat do vlastního mixu müsli nebo kaše v záložce "něco navíc". Použili jsme jen ty nejkvalitnější suroviny - hořkou belgickou čokoládu a CFM protein značky Extrifit.

Jak ji vyrábíme? Naši čokoládu jsme rozpustili, přidali protein a přetavili ji v lahodnou a vyváženou potravu pro Vaše svaly.

Jedna 40g dávka poctivé belgické čokolády, kterou si za 27 Kč můžete přimíchat do vlastního müsli nebo kaše, obsahuje kolem 11 g kvalitního CFM proteinu.

V naší proteinové řadě dále najdete tyčinky Mixitky, které si můžete i namíchat, a pokud rádi přicházíte k hotovému, je pro Vás jako stvořený mix müsli Ronnieho Fitness Mix, který jsme spoluvytvářeli s Ronnie.cz.

Co je CFM protein?

Cross Flow Microfiltration neboli mikrofiltrace se zkříženým tokem využívá speciální keramické filtry, které oddělí pouze syrovátkový protein a nežádoucí složky pochytají do speciálního filtru. Při této metodě navíc nepřijde syrovátková bílkovina do styku s žádnou agresivní chemikálií. Metoda CFM je šetrná fyzikální dělicí metoda, která nemění chemické složení bílkoviny. Vy tak dostáváte čistě přírodní produkt s vysokou biologickou hodnotou.

Časově omezená sleva 16 % pro fanoušky Ronnie.cz na všechno platí jen do 31. 5.!

Pokud chcete zkusit snídat vlastní müsli od Mixit nebo jste již naším stálým zákazníkem, máme pro Vás jen do konce května slevu 16 % na všechny objednávky! Více informací najdete zde.


0 Košík Nahoru