Mixit slaví 10 let Jubilejní kolekcí a odměnou 10 % v kreditech za každý nákup 

Už jen do 7.6. automaticky získáte odměnu 10 % z každé objednávky v kreditech na příští nákup. 

Limitovaná edice ke Dni otců: Mix müsli se slaným karamelem. Do 7.6. odměna 10 % za každý nákup ve formě kreditů

Nové výhodné balení křupavého ovoce: Velká křupavá jahoda a Velká křupavá malina

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Týdeník Květy: Mlsná poznámka EVY HIRSCHOVÉ

Zdroj: Týdeník Květy 42/2016


Mlsná poznámka

EVY HIRSCHOVÉ

Kaše, šalše a jíchy se v našem jídelníčku znovu usadily na předních místech jídelního žebříčku hned vedle smoothie a pyré. Tyhle staročeské lahůdky mají s těmi moderními globalizovanými leccos společného. Minimálně to, že je lze namíchat, propasírovat nebo rozmixovat z lecčeho, že jsou obvykle vydatné, zdravé a lze je konzumovat velmi pohodlně i v mátohách. Ideální krmě pro těžká, temná podzimní a zimní rána. I když nepatřím mezi kašové fanatiky (například moje kamarádka ve čtyřhvězdičkovém hotelu pohrdne všemi variantami vajíček, šunkou i lososem a z horké vody na čaj si u stolu umíchá porci kaše MorgenStund), uznávám, že horká miska, do které si nasypu oříšky, domácí sušené švestky a křížaly, chia semínka a hodně skořice, mě postaví na nohy.

Dokonce jsem díky ní, po jogurtových debaklech, jednou vyhrála v tenise. Trochu únavné je, že kaši na ráno si musíte připravit už večer. Pokud ovšem místo vlastní tvorby z jáhel, pohanky nebo ovesných vloček nepoužijete rychlokaši Mixit. Ta je hotová za pár minut a vylepšovat ji taky můžete tvořivě po svém. Ušetřený čas pak směle přičtěte k energetické hodnotě, kterou ranní kašovitá bomba představuje.

0 Košík Nahoru