Do pátku rozdáváme DVOJNÁSOBNOU ODMĚNU za nákup! Získejte až 14 % z Vaší objednávky na příště (kredity platí 3 měsíce)

Chcete se stát součástí mixit týmu?

Stačí vyplnit dotazník a my se Vám ozveme :)

Vývojář / Master chef :)

Náplň práce:

- kompletní řízení procesu vývoje a inovace produktů

- testování nových a stávajících výrobků v provozu

- spolupráce s obchodním a marketingovým oddělením

- aktivní vyhledávání nových příležitostí, nových trendů a trhů

- identifikování potřeb zákazníků, úpravy receptur na míru

- zavádění nových výrobků do procesů

- orientace v platné legislativě v oblasti bezpečnosti a kvality potravin

Požadujeme:

- minimálně středoškolské vzdělání

- zkušenost s vývojem v potravinářském průmyslu

- pozitivní přístup k práci

- ochotu se i nadále rozvíjet

- nadšení pro věc a schopnost zvládat několik úkolů najednou

- spolehlivost a zodpovědnost

- časovou flexibilitu

- znalost práce na PC včetně programů excel a word

Nabízíme:

- práci v příjemném kolektivu

- práci v populární české firmě

- osobní přístup

- možnost realizace vlastních kreativních myšlenek

- stabilní, dlouhodobé zaměstnání

- mzdu 35000Kč

- možnost platového růstu

- benefit: 50% slevu na výrobky od Mixit.cz

- multisport kartu

0 Košík Nahoru