Chcete se stát součástí mixit týmu?

Stačí vyplnit dotazník a my se Vám ozveme :)

V současné chvíli hledáme novou kolegyni/kolegu pro polský trh na pozici Marketingový specialista s polštinou, kterou/kterého tato práce baví, je milá/ý, inteligentní, vstřícná/ý, veselá/ý a podpoří polský trh.

Náplň práce:

  • komunikace s klienty (e-mail, telefon, FB)
  • tvorba marketingových kampaní na sociálních sítích s případným vyhodnocením
  • realizace vlastních inspirací a myšlenek
  • komunikace s výrobou a expedicí
  • akvizice nových prodejních míst
  • překlady do/z polštiny
  • podpora polského/českého trhu

Požadujeme:

  • příjemné vystupování
  • milý písemný a ústní projev
  • komunikační a organizační schopnosti
  • spolehlivost, samostatnost, vstřícnost
  • praxe na obdobných pozicích výhodou
  • uživatelska znalost PC vč. programů excel a word
  • plynulou znalost polského a českého jazyka (ideálně na úrovni rodilého mluvčího)
  • min. středoškolské vzdělání

Nabízíme:

  • práci v mladém kolektivu
  • osobní přístup
  • možnost realizace vlastních kreativních myšlenek
  • práci ve stabilní firmě
  • osobní bonusy
  • 50% sleva na firemní produkty
  • práce na plný úvazek, HPP
  • možnost platového růstu

Nástup: možný ihned/dohodou.

0 Košík Nahoru