Mixujeme pohádkový Valentýn. ❤ Je tu zamilovaná kolekce dobrot a nový tubus

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Velká otevíračka Mixit Adventního Kalendáře

It's beginning to look a lot like Christmas...Vánoční koledy se linou domovy, ve vzduchu je cítit vůně perníčků a lidé se prohánějí nákupními ulicemi, aby stihli ulovit všechny dárky. Uplynul další rok a my můžeme opět otevřít první okénko adventního kalendáře. 

Letos jsme v Mixit nachystali něco nového. Každý den budete mít příležitost v našich stories nahlédnout s námi do okénka a zjistit jaká dobrota se v něm skrývala. Pokud si získá vaše srdce nebo chuťové pohárky, navedeme Vás, kde si dobrotu najít ve větším :)

Užijte si zábavu s naším adventním kalendářem a neváhejte se s námi podělit o radost označením Mixit nebo #MixitFamily na Instagramu či Facebooku! :)

24.12.

A je to tady, stůl je prostřený, kapr se smaží a je třeba otevřít poslední okénka kalendáře. A co na vás čeká? Porce vánočního mixu do kapsy k tomu vánoční mixitka a ještě neodolatelná Minimixitella Karamel Kakao. 

Veselé Vánoce a křupavý šťastný nový rok 2022!

     

23.12.

Malina a granola je dokonalost sama o sobě. Granola krásně křupe a malina dodá čerstvost ovoce. S jogurtem, mlékem, nebo jen tak na zobání.


22.12.

Co k tomu říct více, Vámi nejoblíbenější příchuť preclíků, slaný karamel. Kombinace pečeného preclíku s bílou čokoládou a karamelem, jen tím čtením se nám sbíhají sliny.


21.12.

Kombinace kešu, bezlepkových ovesných vloček a citronu, dělá z této tyčinky osvěžující svačinku...a chutná jako citronový dort.


20.12.

Pro milovníky ořechů to pravé. Mix plný několika druhů ořechů bude křupat k snídani i svačině.


19.12.

Bobule v rýžové kaši, to byl jednou takový nápad ... zalíbil se i Vám a už nějakou dobu spojení rýžovky a lesních plodů funguje.


18.12.

Naše oříšky jsou u Vás velkým hitem, ale tahle limitovaná verze, udělá z vašich chuťových buněk doslova festival radosti.


17.12.

Název říká všechno...musli doslova naládované čokoládou, co víc si přát? Je to jeden z našich bestsellerů takže nesměl chybět ani v tomto degustačním výběru.


16.12.

Malá vzpomínka na léto, kdy jsme sbírali plody u babicky na zahradě. Takhle si můžete vzpomenout po každé, když balíček otevřete!


15.12.

Další perla z naší kategorie produktů s příchutí slaného karamelu. Vypečený mix slaný karamel s lískovými oříšky a crispies s bílou čokoládou, jedna z vašich oblíbených kombinací.


14.12.

Baobab z planety malého prince a sušené kanadské borůvky dělají z kaštanové kaše mimozemskou záležitost. A vše bez cukru, lepku a zcela vegan. 


13.12.

Naše povidla si náramně rozumí s hoblinkama čokolády a dokonce tam křupou i kakaové boby, další tyčinka do kapsy. Prostě povidlená Mixitka!


12.12.

Naše nové prémiové mixitelly s oříškama z Piemontu vás vystřelí do jiného vesmíru. Hedvábně roztíratelné a jemné a plné chutí, luxusní zážitek při každé lžičce! ... i vegani si pochutnají.


11.12.

Jestli si chcete užít jahody i v zimě tak jahodový mix je to pravé! Mňam, ta kombinace s kešu, čokolády a lyo jahod je prostě famózní.


10.12.

Další novinka tohoto roku! Náš sen byla Mixitka plná ořechů a přes léto se nám podařilo vyvinout tu ideální kombinaci! A k tomuto času ořechy prostě patří takže ji najdete i v desátém okénku kalendáře.


9.12.

Chuť Rafaela vám přinese lahodná kokosová kaše. S bílou čokoládou je to opravdové pohlazení na duši.


8.12.

Na Vaše přání jsme namíchali v tomto roce tuhle úžasnou granolu plnou oříšků a hořké čokolády. V osmičce na vás čeká...


7.12.

Mixitky jsou s námi už od roku 2013. Ta s jablíčkem a skořicí je jedna z prvních a pořád patří mezi Vaše oblíbence. Lahodná jablíčka namíchaná s datlemi, mňam.


6.12.

Cely rok to u nás jen křupe. Lyo ovoce vy rádi a tak samozřejmě nesmí chybět ani v kalendáři. V šestce najdete kombinaci banánu s jahodou, ideální zobání cestou na výlet.


5.12.

Byli jste přes rok hodní? A nebo spíš čekáte na nálož uhlí? Vyberte si sami :-)  Mandle v kokosu a nebo černé pekelné uhlíky...osladí chvilky čekání na nadílku.


4.12.

Slaný Karamel se za poslední rok stal absolutním hitem v jakékoliv podobě! Jak chutná v Mixitelle? Výběrové arašídy mleté zjemněné bílou čokoládou, špetka soli dodá tu ojedinělou slanosladkou chuť. 

3.12.

Jeden z nejstálejších a u vás nejoblíbenějších mixů Do plavek. V adventu na plavky myslet nemusíme a ani nechceme, pravda? Ale po Vánocích by se mohlo hodit...

2.12.

Jedna z novinek tohoto roku: Mixitka BEZ LEPKU: Lískový oříšek. A protože oříšky k vánočnímu času patří, nesměla chybět ani v našem kalendáři. Maximum lískáčů v jedné tyčince dodají chuť nugátu jedna báseň.

1.12.

Na začátku byl preclík...a i ten startuje náš adventní čas. Křupavý solený preclík obalený v lahodné mléčné čokoládě je skvělá kombinace.


Zpět na všechny články

0 Komentářů k článku Velká otevíračka Mixit Adventního Kalendáře


Komentář

Další články

0 Košík Nahoru