Mixujeme pohádkový Valentýn. ❤ Je tu zamilovaná kolekce dobrot a nový tubus

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Čoko-ovocné tyčinky

Zdravá MIXIT odměna pro koledníky - tyčinky z mrazem sušeného ovoce v podání Jany, která tvoří blog Eat&Bake&Travel a její krásně barevné fotky zdobí Instagram. Jak vytvořit tyhle kouzelné tyčinky, které by mohli nahradit nejednu čokoládu v koších koledníků, se dozvíte právě tady. Recept je jednoduchý a vyjde z něj pět kusů tyčinek o hmotnosti 70 g.

Budeme potřebovat...

60 g mrazem sušeného ovoce (v receptu jsme použili směs lesního ovoce, jahod, banánu, manga a physalis), pro zjednodušení doporučujeme použít náš hotový mix mrazem sušeného ovoce, který si můžete objednat přímo ZDE

60 g strouhaného kokosu

60g proteinu s ovocnou příchutí

60 ml rostlinného mléka

1/2 čajové lžičky stévie

50 g hořké čokolády

70 g Veli-koko-nočních vajíček na ozdobu

Jak na to?

V mixéru si rozmixujeme mrazem sušené ovoce. Následně přidáme kokos a protein a dobře promícháme. Nemusíme mixovat zcela dohladka, větší kousky ovoce dodají tyčince lepší texturu. Následně přidáme Stévii a mléko. Vše dobře promícháme, dokud nám nevznikne lepivá hmota.

Hmotu namačkáme do maličkého plechu vyloženého pečícím papírem a dáme na 30 minut do mrazáku.

Tyčinky vyjmeme, nakrájíme na 5 kusů, polijeme rozehřátou čokoládou, ozdobíme vajíčky a dáme opět ztuhnout. 

A je hotovo!

Přejeme dobrou chuť a pokud se do této dobroty pustíte, nezapomeňte se o to s námi podělit na Facebooku či Instagramu! ;)


Zpět na všechny články

0 Komentářů k článku Čoko-ovocné tyčinky


Komentář

Další články

0 Košík Nahoru