Mixujeme pohádkový Valentýn. ❤ Je tu zamilovaná kolekce dobrot a nový tubus

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

VELKÁ DÁRKOVÁ PŘÍRUČKA

Vybrat ten správný dárek je někdy pěkný oříšek (my je rádi v chilli a medu) a tak hazíme všem tonoucím Ježíškům vánoční stéblo v podobě dárkového průvodce světem Mixit. :-)
P.S.: Neváhejte s nákupem, aby vše přišlo pod stromeček.

Poznávací znamení: velká obliba ládování čokoládou, ojedinělý výskyt 'čokoládového koutku', nedělí se o poslední tabulku. Při pouhé zmínce o čokoládě dochází k tzv. čokoládové nedočkavosti.


Poznávací znamení: Tento obdarovaný občas neví, co chce, dokud to nedostane :-) Nikdy nehledal ve skříni dárky v předtermínu. Mixit zná a chutná mu vše! P.S.: Víme, jak udělat Vánoce a překvapení každý měsíc...


Poznávací znamení: Libuje si v pestrosti a rád objevuje nové chutě. Nikdy neodmítne výzvu k ochutnání. Při vaření vám třetinu jídla sní ještě před zpracováním. :-) Darujte mu dárkový box nebo adventní kalendář (nyní sleva 20 %), který je průřezem naší tvorbou.


Poznávací znamení: při setkání se psy a kočkami náchylnost k používání citoslovcí radosti. Má psa nebo kočičku. Na Mixit máme psí i kočičí kamarády. :-)


Poznávací znamení: Ví přesně, co chce, ale rád se o tom nejdříve pořádně rozmüslí. Dvakrát měří, jednou řeže. Poukazem od Mixit mu dáte čas na rozmyšlenou a zároveň prokážete výborný dárkový vkus.


Poznávací znamení: Před vypitím první kávy se s danou osobou může obtížněji komunikovat. :-) Káva bývá nejdůležitějším 'jídlem' dne. První doušek kávy někdy doprovází slastné vzdychnutí. Darujte skutečné spojení svačiny a kávy!


Poznávací znamení: rande si dává v posilovně, občas je zadýchaný do telefonu, právě běhá. Nezřídka má rychleji spočítané kalorie dalšího jídla, než vy ho vůbec vymyslíte. Udělejte mu radost skutečně nabitým dárkem!


I kamarádům a známým, kteří se ze zdravotních důvodů vyhýbají cukru, můžete udělat radost dárkem od Mixit v podobě dobroty s nízkým glykemickým indexem. :)


Poznávací znamení: Není z cukru. Zpravidla začíná den slanou snídaní. Rychle se přesladí. Pro milovníky slaného máme dvě speciality. Oříšky naložené v chilli a medu, do křupava pečené a při nízké teplotě sušenou zeleninu.


Poznávací znamení: Pro dobrou pistácii nelituje zlomeného nehtu. Udělat radost není velký oříšek, stačí oříšek! Frekvence kousání se blíží zkušené veverce. Pro všechny oříškomily máme bohatou nabídku dárků.


Poznávací znamení: Nezřídka se pochlubí mírou svého bicepsu či novým 'osobákem'. Občasný výskyt proteinového kníru – barva se odvíjí od příchuti proteinového nápoje. Radost zaručeně uděláte dobrotou nabitou bílkovinami.


Poznávací znamení: Vzrůstem často nedosahuje velikosti dospělého člověka. Má velice náročný a mlsný jazýček. Ocení především sladkou dobrotu a hrozí, že si Mixit navždy zamiluje.


Poznávací znamení: Za výlet považuje aktivitu, při které vznikají puchýře na nohou a tepová frekvence dosahuje extrémních hodnot. Dokáže ocenit dobroty plné energie, které se vejdou i do malého zavazadla nebo např. do horolezecké výstroje.


Poznávací znamení: Dvakrát v roce zažívá náročné období, kdy se může stranit společnosti a touží po kreditech, které kupodivu nemají souvislost s věrnostním programem Mixit. Ocení dobrotu, která pomůže rychle zapálit závity.


Poznávací znamení: Disponuje téměř nadlidskými schopnostmi – dokáže být na několika místech najednou, předvídá nebezpečí, fouká odřená kolena, krmí, uspává, naslouchá. A dokáže vybrat dobrotu, která udělá radost všem špuntům najednou.


Poznávací znamení: V lednu, v lednu začne! Bývá náchylný v lednu také skončit, prý aby se předsevzetí nevyčerpala. Fandíme výjimkám. Zná své neřesti a umí s nimi zatočit, jen co na to přijde čas.  Pomozte milovníkům předsevzetí zdravým dárkem!


Poznávací znamení: Za nic na světě bychom je nevyměnili! Milované babičky a dědečky :-) Najděte pro ně na Mixit vhodný dárek, máme několik tipů.

Zpět na všechny články

0 Komentářů k článku VELKÁ DÁRKOVÁ PŘÍRUČKA


Komentář

Další články

0 Košík Nahoru